Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(agurčikas @ 2010 08 11, 21:49)
Sakykit, prašau, muselių mezgėjos, o šis raštas sudėtingas? Neteko nė karto megzti tokio, noriu mamai ir anytai kalėdines dovanas numegzti. Ar greitai mezgasi?


na,man sis rastas tai labai smagus ir greit mezgasi(zinoma is pradziu taip greitai nejo megzti,bet pripratus-viskas gaunasi greitai)......as mezgu 9 numerio virbalais....
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2010 08 12, 11:35)
na,man sis rastas tai labai smagus ir greit mezgasi(zinoma is pradziu taip greitai nejo megzti,bet pripratus-viskas gaunasi greitai)......as mezgu 9 numerio virbalais....



Labai ačiū atrašiusioms. O kiek maždaug siūlų reikia? Irgi planuoju megzti 9 numerio virbalais iš mocheros.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 08 12, 13:01)
Labai ačiū atrašiusioms. O kiek maždaug siūlų reikia? Irgi planuoju megzti 9 numerio virbalais iš mocheros.


siulu kiekis labai priklauso nuo plocio ir ilgio....
as jei uzsidedu 51 aki,tai plotis gaunasi apie 65 cm,ilgi darau apie 180cm,gale darau kutukus,tai siulu sunaudoju nepilnai 50 gramu macheros(2 matkucius po 25 g.perku,tai dar truputeli ir lieka) ....
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 08 12, 12:01)
Labai ačiū atrašiusioms. O kiek maždaug siūlų reikia? Irgi planuoju megzti 9 numerio virbalais iš mocheros.

as dejau apie 107 akis 8 nr virbalais ir sumezgiau 3 kidmoherio kamuoliukus, ir sakyciau nebuvo ilgas. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 08 12, 22:38)
as dejau apie 107 akis 8 nr virbalais ir sumezgiau 3 kidmoherio kamuoliukus, ir sakyciau nebuvo ilgas. cool.gif

muselinukus labai patogu megzt valiniais virbalais, kurių vienas 10 numerio, o kitas plonas. Labai greit tokiais mezgasi. O aš mezgu ilgus ir plačius šalius, tai man sueina 5 kamuoliukai shilk moheros.
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus 4u.gif Dar ne kartą greičiausiai įkyrėsiu su savo klausimais, nes nesu mezgusi muselėmis, kol kas man tai mistika, bet įgyvendinama smile.gif Su jūsų pagalba tikiuosi gausis gražus šalis smile.gif
Atsakyti
Muselių paįvairinimui - pumpurėliai smile.gif user posted image
Atsakyti
as dejau 57 akis, bet man plotis nesigauna 60 cm blush2.gif 9Nr. virbalais, bet nemoku megzti laisvai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2010 08 17, 19:38)
as dejau 57 akis, bet man plotis nesigauna 60 cm  blush2.gif  9Nr. virbalais, bet nemoku megzti laisvai verysad.gif

oij manau tikrai permazai 57 akys... bus tik salikas o ne šalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 07 28, 13:15)
kad jau prasiau schemos, tai reikia pasirodyt ir ka pagaminau  mirksiukas.gif

Grožis... wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidilutė @ 2010 07 30, 16:48)
o stai ir mano pirmieji saliai ax.gif

Jaukūs tokie 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 08 17, 22:10)
oij manau tikrai permazai 57 akys... bus tik salikas o ne šalis  biggrin.gif

Tai as apie ta pati, bet kai paskaiciau zinute lauralauralaura :as jei uzsidedu 51 aki,tai plotis gaunasi apie 65 cm,ilgi darau apie 180cm,gale darau kutukus,tai siulu sunaudoju nepilnai 50 gramu macheros(2 matkucius po 25 g.perku,tai dar truputeli ir lieka) ....
Tai ir sakau, kad man toks plotis niekaip nesigauna blink.gif
Atsakyti
vat mama sake parodyt man museliu rasta kaip megzti tai as dar ateinu su keliais klausimais, nes pernai svajojau toki nusimegzti tai siemet igyvendinsiu.
kiek muselinem rasteliui akiu suneret ?
kiek mazdaug reikia uzdeti akiu ant virbalo ?
koki siuliukai turi buti ?(noriu plonycio, lengvo)
Atsakyti