Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

Kriviuke gražus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 07 19, 23:10)
smile.gif

Paskutinis mano darbas  ax.gif  modifikuota pagal klientės norus iš pavyzdžio internete  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

grazu
Atsakyti
vau, kiviuke, labai gražu, vasariška thumbup.gif thumbup.gif
gal schemutę galima, arba tinklapio pavadinimą?? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonaciukas: 20 liepos 2010 - 12:24
QUOTE(myte @ 2010 07 20, 11:47)
user posted image

gal galit paaisškinti pirmos schemos bruksniukus  4u.gif  I -gera, - bloga ar atvirkščiai?


ateinu iš kitos temos su savo pačios žinute. Gal čia greičiau atsakymą gausiu ax.gif
Atsakyti
smile.gif ačiukas visoms pagyrusioms blush2.gif

QUOTE(sonaciukas @ 2010 07 20, 13:23)
gal schemutę galima, arba tinklapio pavadinimą?? blush2.gif  4u.gif


ax.gif tai kad schemos nėr, neriasi atskirai tinkliukas, atskirai klevo lapai (kaip pavyzdį ėmiau kažkada rankdarbių kraitelėj spausdintą klevo lapo schemą, bet šiek tiek pakeičiau pagal save), ir jau paskui belieka gražiai susidėlioti ir prisiūti lapus smile.gif

Myte, kiek man teko susidurti, - brūkšniukas yra bloga akis, I yra gera mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiviukė: 20 liepos 2010 - 12:45
ačiū labai. Ogal dar galit pasakyt ka reiskia 15 eilej taisyklingas trikampiukas? trys sumegztos akys? ir kokiu budu jas sumegzt?
Atsakyti
taip, trikampiukas trys sumegztos akys smile.gif jei daryti taisyklingai, reikia pirmą akį nukelti, tada dvi sumegzti gerąja akimi (siūlas už darbelio), nukeltą akį pertraukti per gautą sumezgus dvi akis blink.gif uo prirašiau lotuliukas.gif tikiuos suprasi... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 07 05, 13:05)
Schemute cia

http://mawelucky.fil.../09/gaileng.pdf
Nelita, skraistė megzta naudojantis šios skaros schema - Lusasita turi ją įkėlus  mirksiukas.gif Megzt pradėta nuo kaklo iškirptės, apvaliai be siūlių - akis teks pasiskaičiuot jau pagal raštą ir savo išmatavimus.


labai noreciau numegzti tokia skara, bet su anglu kalba man sunkiai, gal aks galetu trumpai lietuviskai parasyt nnuo ko cia viskas prasideda.
is pradziu mezgami desinys ir kairys smaigaliukas, ir ties kazkuria vieta jie sujungiami, o toliau vis platinama ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 07 20, 16:52)
labai noreciau numegzti tokia skara, bet su anglu kalba man sunkiai, gal aks galetu trumpai lietuviskai parasyt nnuo ko cia viskas prasideda.
is pradziu mezgami desinys ir kairys smaigaliukas, ir ties kazkuria vieta jie sujungiami, o toliau vis platinama ar kaip?

Tai gal rusiškai suprasit g.gif . Prasideda viskas nuo kelių centrinių skaros akių ( kurios gaunasi ties sprandu) ir paskui platinasi viskas savaime mezgant pagal duotas schemas smile.gif
Atsakyti
Laimuze labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
nors ne sezonas, bet pasidemonstruosiu lotuliukas.gif user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kiviukė @ 2010 07 19, 22:10)


labaii gražu ir originalu thumbup.gif
Atsakyti
Romap, labai labai patinka tavasis šalis bigsmile.gif thumbup.gif ir spalva labai graži wub.gif
Atsakyti