Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

kiek graziu skaru
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 06 25, 20:18)
Patobulinta skraistė * Samanų taku...* ir riešinės prie jos.  Natūrali vilna

user posted image

Riešinės:
user posted image

Skraistė megzta pagal pavyzdį:
user posted image


thumbup.gif
Atsakyti
kaip mezgat skara-skraise kiek akiu placiausioj vietoj buna.pvz kidsilk mohera 5 arba 8 nr virbalu? labai noriu skaros ir turiu siuliuku,bijau sugadint beexperimentuodama.jug jie is lietuvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 07 03, 15:59)
kaip mezgat skara-skraise kiek akiu placiausioj vietoj buna.pvz kidsilk  mohera 5 arba 8 nr virbalu? labai noriu skaros ir turiu siuliuku,bijau sugadint beexperimentuodama.jug jie is lietuvos  4u.gif

Mezgu nuo kaklo, o ne nuo plačiausios vietos mirksiukas.gif
PVZ. taip ir šitaip. Pirmosios nemezgiau, o antroji va user posted image
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 04 19, 15:19)
Oi, kokie gražučiai moheriniai šalikėliai  wub.gif  wub.gif  wub.gif


user posted imageuser posted imageuser posted image


NEPAPRASTAI GRAŽUS DARBAS. PADĖKIT PRAŠAU JEI GALIT. PAAIŠKINKIT NUO KO ŠĮ MENO KŪRINĮ PRADĖTI, GAL KOKIA SCHEMA YRA AR PAN, NORIU TOKIO wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

Schemute cia

http://mawelucky.fil.../09/gaileng.pdf



Nelita, skraistė megzta naudojantis šios skaros schema - Lusasita turi ją įkėlus mirksiukas.gif Megzt pradėta nuo kaklo iškirptės, apvaliai be siūlių - akis teks pasiskaičiuot jau pagal raštą ir savo išmatavimus.
Atsakyti
merginos,parašykit kas nors kaip mezgamas raštas muselės
Atsakyti
laimuže ačiū už rašto schemą. bet man neaišku visvien. kiek supratau reikia megzti virbalais su valu, ratu nuo kaklo. bet man neaišku kaip išgaut trikampę formą. ties viduriu pridėti po dvi akis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 07 05, 21:41)
merginos,parašykit kas nors kaip mezgamas raštas muselės

user posted image

Nelita, skraistė mezgasi kaip dvi skaros - o tas platėjimas prieky ir nugaroj gausis mezgant pagal schemą, tik pradėt reikia ne nuo 4-7 akių, o daugiau. Gal pradžiai nusimegzk skarą, o paskui jau bus lengviau ir skraistės mezgimą įsivaizduot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@imužė: 06 liepos 2010 - 09:50
man vistiek neaišku dėl tos skaros fool.gif
Atsakyti
nuostabi skraiste
Atsakyti
sveikutes,as prie visu jusu skaryciu ir skraisciu ,atnesu savo keleta,noreciau ir as tos Laimuzes megsta skraiste,man ji super ale nesuprantu kaip megst
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti