Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

Čia va mano megztas pončiukas mažai mergytei:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2010 06 15, 20:31)
Čia va mano megztas pončiukas mažai mergytei:


Koks fainas thumbup.gif ... As kazkaip dar nesu bandzius tokio megzt, kazkaip neisivaizduoju kaip ji megzti unsure.gif
Atsakyti
Šitas paprastas - pradėjau megzti nuo kaklo, per vidurį po dvi akis vis pridėjau. Dvi dalis numezgiau ir susiuvau. Nors man gražiau kai aplinkui, be siūlių pončas numegztas. Na, bet šitas labai mažiukas (kelių mėnesių mergytei), tai mezgiau taip....
Atsakyti
angel_sadangel.gif dabar jus man prasau pasakykit,kiek paprastai uzdedat akiu skarai-skraistei? ar mano nuogirdos tikslios?girdejau kad mezgant tokius daiktukus kas trecioj eilej sumegsti po tris akis per vidury mezginio.šnipstas??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 06 16, 11:31)
angel_sadangel.gif  dabar jus man prasau pasakykit,kiek paprastai  uzdedat akiu skarai-skraistei? ar mano nuogirdos tikslios?girdejau kad mezgant tokius daiktukus kas trecioj eilej sumegsti po tris akis per vidury mezginio.šnipstas???  doh.gif

manau kad čia priklauso nuo to kokio rašto pasirenki pagal tai ir dėliojama tas siaurinimas platinimas aš mezgiau pagal L@imužė pasidalinta schemutę tai ten yra pradedama nuo 8akių(jei gerai pamenu) ir platinama kraštuose ir per vidurį
Atsakyti
rodausi ir as su skraiste.is kalnieriaus pasidaro gobtuvas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 21, 13:45)
rodausi ir as su skraiste.is kalnieriaus pasidaro gobtuvas ax.gif

blink.gif Nu nieko sau, nei suprast nei atrast, nei nuo kur megzta, nei kaip, nei koks rastas, nu bet grozis nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 21, 12:45)
rodausi ir as su skraiste.is kalnieriaus pasidaro gobtuvas ax.gif
 

Vaje koks nematytas grozis... wub.gif lengvutis kaip pukelis atrodo... thumbup.gif
O kokie cia siuliukai? ne mohera lygtai g.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2010 06 21, 13:45]
rodausi ir as su skraiste.is kalnieriaus pasidaro gobtuvas ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gražiai,toks lengvas kaip pūkas smile.gif čia turbūt iš moheros ir kaip čia megzta ?
Atsakyti
Pasigirsiu ir čia blush2.gif Šalis mamai
Salis
Atsakyti
Mano keli šaliai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
dūminės muselės rolleyes.gif


user posted image
Atsakyti