Įkraunama...
Įkraunama...

11-12 mėn. mažylis sodyboje

Atejo pavasaris, ne už kalnų ir vasra. Planuojame su mažiuku pabūti kaime. Plaukai šiaušiasi pagalvojus kaip man reiks ten su juo susitvarkyti doh.gif Namie grindis plaunu kasdien, sluoju į dieną porą kartų, šiaip niekas kur nereikia nesimėto atrodo ir tai vaikas sugeba prisivalgyti popierių ar kokių šiukšlyčių. O sodyboje namie tikrai nebus labai švaru jau nekalbant apie lauką.Mažiukas gal jau ir vaikčios... Kaip apsaugoti vaiką nuo nesamonių prisivalgymo? Juk ten viskas bus nauja, įdomu... ir smėlis, akmenukai ir vabaliukai visoki, bacilų milijonai... Gal jau mažiau viską į burną dėsis?
Ar čia man paranoja ar visai pagrįsti nuogastavimai... ax.gif
Mamytės, pasidalinkite patirtimi smile.gif
Atsakyti
Mes jau tuoj turetumem vaziuoti i soda... tad as ir labai nerimauju kaip ten mums seksis, tiesa, mano sunus dar mazas, bet mane taip pat labai neramina kaip apsisaugoti nuo erkiu ir kitu gyviu, kad neprisivalgytu kokiu "skanestu" doh.gif
Atsakyti
Dar vienas klausimukas: ar esate leide vaikui ropineti lauke? Aisku vasara kai silta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 10 balandžio 2010 - 10:25
nerimaujat be reikalo biggrin.gif o pati kaip užaugot bigsmile.gif negi neragavot, Beto kazkur skaičiau, kad namuose, kur auga vaikas, jeigu laikomas šuo ar katinas(nuo gimimo), dažniausiai nebūna alergiškas.
Atsakyti
Mano vienintelis rupestis tai apsauga nuo saules ir nuo uodu. Kadangi gyvename nuosavame name, tai laikas bega lauke. Tai praktiskai tik nuo siu dalyku ir saugau. Kuo daugiau svaros, tuo silpnesnis imunitetas. Man tai nesisiausia plaukai jei vaikiukas kokios zolytes paragauja, ar nesvariom rankytem kazka ima. Pasitiesiam dekuti, ir dugstam. Dziaukites, kad turit galimybe pabuti gryname ore, nusipirkit pripuciama baseiniuka ir gerai paatostogaukit atsipalaidave mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 04 09, 13:25)
Atejo pavasaris, ne už kalnų ir vasra. Planuojame su mažiuku pabūti kaime. Plaukai šiaušiasi pagalvojus kaip man reiks ten su juo susitvarkyti  doh.gif  Namie grindis plaunu kasdien, sluoju į dieną porą kartų, šiaip niekas kur nereikia nesimėto atrodo ir tai vaikas sugeba prisivalgyti popierių ar kokių šiukšlyčių. O sodyboje namie tikrai nebus labai švaru jau nekalbant apie lauką.Mažiukas gal jau ir vaikčios... Kaip apsaugoti vaiką nuo nesamonių prisivalgymo? Juk ten viskas bus nauja, įdomu...  ir smėlis, akmenukai  ir vabaliukai visoki, bacilų milijonai...  Gal jau mažiau viską į burną dėsis?
Ar čia man paranoja ar visai pagrįsti nuogastavimai...  ax.gif
Mamytės, pasidalinkite patirtimi smile.gif

šiek tiek skamba kaip paranoja, tik prašom nesupykti. Nesuprantu tokio perdėto susirūpinimo.
na paragaus, ir ką? skonį žinos irnesakyk.gif vaikai taip pasaulį pažįsta. aš abiem leidom ir ropot žole, ir smėliu, ir akmenukus irnkti, ir vabaliukus paliesti. Tik žinoma būti, kad nieko labai pavojingo burnon nesusigrųstų. Bet toks juk mūsų "darbas". Mano manymu, tai natūralus pažinimo procesas, kurio nereikia bijot. Abejoju, kad važiuojate į kažkokį antisanitarinį šiukšlyną. Vaikui juk tikria nereikia sterilumo. neatinkite iš jo pažinimo džiaugsmo.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 04 10, 11:24)
Dar vienas klausimukas: ar esate leide vaikui ropineti lauke? Aisku vasara kai silta.

as leidziu saviskei ropinet sode ar siaip gamtoj. jei neleisciau tai nezinau ka man veikt su ja reiketu, juk neprinesiosi vaiko tiek. o ir pas mus namie nera sterilios aplinkos, grindis tai ne kasdien plaunu, zinoma keliskasrtus dienoj prasluoju, bet jau taip visu siuksliuku juk neisinksi mirksiukas.gif
Atsakyti