Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

sveikutes 4u.gif
ateinu su tokiu gal neiprastu klausimu, tik nesijuokit labai blush2.gif
kaip parugstinti rauga?man jis atrodo pacioj pradzioj rugstesnis buvo o dabar to rugstumo pamazejo, as megstu rugscia duona, o paskutine kai kepiau rauginau per nakti ir vistiek man rugsteles truksta
gal sakau ji palaikyt istraukus is saldytuvo tiesiog nemaitinant g.gif ar kokio jogurto ipilt?ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 04 11, 16:36)
Man atrodo, kad mes apie tą patį kalbam  rolleyes.gif


Kur as perku, tai kioskelis, iki parduotuves jiems labai labai toli lotuliukas.gif Dabar jie ten ir dobilu ir kt. zoliu seklas pardavineja, maisu prisistate ant zemes.
Maciau kitoj turgaus pusej, kur ivaziavimas (ar isvaziavimas) is Ausros al. puses (nuo verslo inkubatoriaus), atsidare kombinuotu pasaru parduotuve, vis galvoju ten uzsukti pasidairyti, bet neprisiruosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 11 balandžio 2010 - 17:55
QUOTE(qqte @ 2010 04 11, 18:45)
sveikutes  4u.gif
ateinu su tokiu gal neiprastu klausimu, tik nesijuokit labai  blush2.gif
kaip parugstinti rauga?man jis atrodo pacioj pradzioj rugstesnis buvo o dabar to rugstumo pamazejo, as megstu rugscia duona, o paskutine kai kepiau rauginau per nakti ir vistiek man rugsteles truksta
gal sakau ji palaikyt istraukus is saldytuvo tiesiog nemaitinant  g.gif ar kokio jogurto ipilt?ka manot?

Galit obuolių sulčių įpilti, kefyro, jogurto, raugo daugiau dėti. Tiesa ETA duonkepės receptų knygelėje parašyta pilti obuolių acto 2 v.š.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 11 balandžio 2010 - 18:05
QUOTE(pipete @ 2010 04 11, 18:03)
Galit obuolių sulčių įpilti, kefyro, jogurto, raugo daugiau dėti. Tiesa ETA duonkepės receptų knygelėje parašyta pilti obuolių acto 2 v.š.

tai cia jau i pacia duona maisant ar galima ir i ta turima rauga kuri noreciau kuo ilgiau tureti det?
acto i duona tai nenoriu pilt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2010 04 11, 18:45)
sveikutes  4u.gif
ateinu su tokiu gal neiprastu klausimu, tik nesijuokit labai  blush2.gif
kaip parugstinti rauga?man jis atrodo pacioj pradzioj rugstesnis buvo o dabar to rugstumo pamazejo, as megstu rugscia duona, o paskutine kai kepiau rauginau per nakti ir vistiek man rugsteles truksta
gal sakau ji palaikyt istraukus is saldytuvo tiesiog nemaitinant  g.gif ar kokio jogurto ipilt?ka manot?

Raugą nestatyk į šaldytuvą, o pamaitink ir palik dviem-trim dienom šiltai, tada galėsi paimt dalį kepimui o likusia dalį vėl pamaitink ir gali arba laikyt šiltai, arba statyt į šaldytuvą
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 11, 18:12)
Raugą nestatyk į šaldytuvą, o pamaitink ir palik dviem-trim dienom šiltai, tada galėsi paimt dalį kepimui o likusia dalį vėl pamaitink ir gali arba laikyt šiltai, arba statyt į šaldytuvą

aciu kazka panasaus ir pagalvojau, tik pasitikslint norejosi kad nesugadinciau
pradzioj jis lyg rugstesnis buvo bet as itariu gal per daznai pamaitinau, tai sumazejo rugstele
kyla tai jis man puikiai ir greitai
dabar istraukus is saldytuvo pamaitinau o po keliu dienu kaip tik laikas kept duona bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2010 04 11, 19:21)
aciu kazka panasaus ir pagalvojau, tik pasitikslint norejosi kad nesugadinciau
pradzioj jis lyg rugstesnis buvo bet as itariu gal per daznai pamaitinau, tai sumazejo rugstele
kyla tai jis man puikiai ir greitai
dabar istraukus is saldytuvo pamaitinau o po keliu dienu kaip tik laikas kept duona bus  bigsmile.gif

Na matai,vieni bando atsikratyt rūgštelės, o kitiem atvirkščiai
Taip, dėl dažno maitinimo gal ir dingt/sumažėt rugštelė
Atsakyti
Patyrusios kepėjos, gal žinote kas tai per miltai "self-raising flour" ? Verčiau per google vertėją anglišką recepetą, šitų miltų neišvertė ir bijau apsigauti ar teisingai spelioju.
Atsakyti
nataliuncik,pagelbek,o vaisine duonele tavoji kokia yr tokia prie sausesniu ar dregnesniu? ax.gif


aj va dar....zinokit as indelio kur laikau rauga neplaunu(cia kaip anksciau moterys kubilu kur duona raugina neplaudavo biggrin.gif ) kaip nuostabiai raugas rugsta thumbup.gif Atsimenat terra pasakojo kad raugas gali pakilt ir vel nusileist,nes mergaites panikavo kad raugas nekyla.Tai vat puikiai maciau kad mano raugas ir pakyla ir nusileidzia ir vienakart vos is indelio neislipo,teko graziai paprasyt kad nepabegtu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 11 balandžio 2010 - 20:00
QUOTE(Sense @ 2010 04 11, 20:54)
Patyrusios kepėjos, gal žinote kas tai per miltai "self-raising flour" ? Verčiau per google vertėją anglišką recepetą, šitų miltų neišvertė ir bijau apsigauti ar teisingai spelioju.

Jie yra jau su kepimo milteliais.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 04 11, 18:54)
Patyrusios kepėjos, gal žinote kas tai per miltai "self-raising flour" ? Verčiau per google vertėją anglišką recepetą, šitų miltų neišvertė ir bijau apsigauti ar teisingai spelioju.

ASs juos naudoju tortu, bandeliu kepimui...
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti