Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 02, 16:23)

Parašiau Ustūkiam, kad atsiųstų e-pasiūlymą, nes dabar gi tik turguj lapą paskaitinėjau su pasiūlymu, tai gerai kainų nepamenu, tik, rods, 1kg nesiekė 1Lt...

Ar gavai pasiūlymą? Jau žiūriu norinčiu daug, ar galėsi paimt visiems? blush2.gif
Atsakyti
Kepancioms duonele. Prasau pagalbos SOS SOS , kodel as dvidienas jau rauginu rauga. kodel man ant virsaus uzsideda keita pliutele, bet burbuliuku yra. Ar taip turi buti ar ne.??? Uzdengusi esu medvilniniu ranksluostuku.
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 04, 13:38)
Kepancioms duonele. Prasau pagalbos SOS SOS , kodel as dvidienas jau rauginu rauga. kodel man ant virsaus uzsideda keita pliutele, bet burbuliuku yra. Ar taip turi buti ar ne.??? Uzdengusi esu medvilniniu ranksluostuku.


turbut jis apziusta, siulau sandariau uzdengti. man tai labai tinka maistine plevele ir su dantu krapstuku subadau kokias 5 skylutes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 04, 14:38)
Kepancioms duonele. Prasau pagalbos SOS SOS , kodel as dvidienas jau rauginu rauga. kodel man ant virsaus uzsideda keita pliutele, bet burbuliuku yra. Ar taip turi buti ar ne.??? Uzdengusi esu medvilniniu ranksluostuku.

Ir pas mane apdžiūdavo kai su marle dengiau, tai geriau su maistine plėvele arba su servetėle popierine(aš su ryžių popieriumi darau) arba dar gali su paprastu dangtelių uždengt jei stiklainyje darai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 04, 15:38)
Ir pas mane apdžiūdavo kai su marle dengiau, tai geriau su maistine plėvele arba su servetėle popierine(aš su ryžių popieriumi darau) arba dar gali su paprastu dangtelių uždengt jei stiklainyje darai mirksiukas.gif

as dengiu keturgubu merliuku tai per 12 val nespeja apdziuti rolleyes.gif
Atsakyti
O man tas raugas nesusigadino? ar jau reikia mnesti ji lauk? Nezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 04, 18:35)
O man tas raugas nesusigadino? ar jau reikia mnesti ji lauk? Nezinau ka daryti verysad.gif

Nukabink tą paviršių ir išmesk, arba viską sumaišyk ir primaitink.
Atsakyti
vakar bandziau epti duonkepej is malsenos misinio ,,bandele,,.tai man isejo labai skani duona su grudais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2010 05 04, 18:35)
O man tas raugas nesusigadino? ar jau reikia mnesti ji lauk? Nezinau ka daryti verysad.gif

ne, viskas tvarkoj su jo, išmaišyk, pamaitink ir uždenk mirksiukas.gif

QUOTE(pandora2006 @ 2010 05 04, 18:43)
vakar bandziau epti duonkepej is malsenos misinio ,,bandele,,.tai man isejo labai skani duona su grudais  biggrin.gif

tai taip, tik kad brangiai išeina, bet ant greito visai ir nieko smile.gif
Atsakyti
kraustomes
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti