Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

klausykit, supermamos, o tesla biskociams duonkepeje maisot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 05 03, 17:55)
klausykit, supermamos, o tesla biskociams duonkepeje maisot?  ax.gif

ne, bliude, nes kiaušinius išplaki, sumaišai su cukrumi ir miltais...viskas, gaunasi lipni tešla,
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 03, 17:21)
ne, bliude, nes kiaušinius išplaki, sumaišai su cukrumi ir miltais...viskas, gaunasi lipni tešla,


aisku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 02, 15:46)
Nužiūrėjau Ustukių malūno pasiūlymą miltams ir termiškai  g.gif  apdorotiems kvietiniams bei ruginiams grūdams, dedamiems į kepamą duoną. Min kiekis - 50kg - ar ką domintų: rupūs kvietiniai/ruginiai miltai, įv grūdai? Paorganizuočiau, šiaip, važiuoju ir į Vlnių, ir į Kn kartą per savaitę beveik...

aš ir paimčiau kokį 10kg. smile.gif tik aš iš Kauno
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 05 03, 17:55)
klausykit, supermamos, o tesla biskociams duonkepeje maisot?  ax.gif


aš kaip didelė tešlų maišymo nefanė, tai duonkepėj blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 03 gegužės 2010 - 19:18
QUOTE(keistuole @ 2010 05 03, 20:18)
aš kaip didelė tešlų maišymo nefanė, tai duonkepėj  blush2.gif

na čia kam kaip patogiau, tiesiog aš kuriame inde suplaku kiaušinius(kombaine), įpilu miltus visą kitą ir išmaišo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 03, 21:38)
na čia kam kaip patogiau, tiesiog aš kuriame inde suplaku kiaušinius(kombaine), įpilu miltus visą kitą ir išmaišo ax.gif


pas mane tokio gudraus daikto nėra, mikseriukas tešlos nemaišo, tai ir dėjau duonkepėn ax.gif
Atsakyti
O stai ir mano BISCOTTI,patys papraciausi, cinamoniniai, namie neradau nei riesutu, nei dz.vaisiu, tai pasigaminau pacius lengviausius.

Labai skanus gavosi, trapus tokie


user posted image

user posted image
Atsakyti
Nauji namučiai smile.gif

panterele35, svarbu kad skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 03, 17:36)
Ta prasme pakilusi dvigubai, ji kepant sukrisdavo?

Man viskas gavosi kaip ir gerai, ir iškilo ir iškepė, bet šiek tiek per rūgštu, tai ir galvoju, ar vis gi reik trumpiau laikyt, ar raugo kiekį mažint, ar pas mane aplamai tas raugas nevykęs  g.gif

Jūs nepergyvenkit taip dėl savo raugo. Man atrodo Jūsų raugas puikus ir Jums viskas gerai gaunasi. Kad sumažinti rūgštingumą, galima mažiau dėti to pradinio(starterio) raugo. Matomai jūsų raugas labai aktyvus. Jeigu gerai pakilo ir iškepė, tai darykit, kaip jums gaunasi. Man tai neiškilo per trumpesnį laiką. Skonis buvo geras, bet duona gavosi kaip "lepioška". Pabandykit kitą kartą kepti , trumpinant kildinimo laiką, gal jums tikrai gerai gausis!
Atsakyti
Merginos norejau paklausti kas yra daroma ne taip, jei ka bekepciau, duonyte ar batona, sukrenta duonos virsus????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2010 05 04, 09:59)
Merginos norejau paklausti kas yra daroma ne taip, jei ka bekepciau, duonyte ar batona, sukrenta duonos virsus????? g.gif


pradžioj pabandykit dėt mažiau mielių
Atsakyti