Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

mane taip pat domintu rupus ruginiai/kvietiniai miltai Uztukiu maluno thumbup.gif
Atsakyti
pandora - sviestą dėjau minkštą, kamb temperatūros, sutryniau: 100g sviesto, 3 kiaušinius, 300g cukraus pudros, apie 500g miltų, 2 a.š. kep miltelių, įvairių smulkintų riešutų bei šokolado gabalėlių. Tešla buvo minkšta, bet formuojama rankomis - gerai pamiltavau ir pagaminau nestorus 3 stačiakampius kepaliukus. Aš manau, džiūvėsių esmė - nedėt pieno ir grietinių, kad tešla nebūt minkšta. Kiaušinių daug neturėjau, todėl ir keičiau juos tiesą sakant, kepinių margarinu...

Parašiau Ustūkiam, kad atsiųstų e-pasiūlymą, nes dabar gi tik turguj lapą paskaitinėjau su pasiūlymu, tai gerai kainų nepamenu, tik, rods, 1kg nesiekė 1Lt...
Atsakyti
Ir aš prisidėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 01, 23:53)
Aš kepiau, šian baigė, tai rytoj vėl užprašė.
Labai lengvai darosi, o skonis  thumbup.gif  Aš dar su riešutais pridėjau ir abrikosus džiovintus, dar skaniau

O recepte rašomų apelsinų cukatų dėjot? Ieškojau aš Maximoj, bet nieko panašaus neradau g.gif
Dar norėjau paklausti, į kepamą duoną sviestą dedat tirpintą? O medų?
Atsakyti
rupiu miltu ir as jamciau blush2.gif ir visa kita geri ir jamciau kas ten imamo yra laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 02, 19:10)
O recepte rašomų apelsinų cukatų dėjot? Ieškojau aš Maximoj, bet nieko panašaus neradau  g.gif
Dar norėjau paklausti, į kepamą duoną sviestą dedat tirpintą? O medų?

Aš dėjau citrinų uogienę, daugiau nieko nedėjau iš išvardinto ax.gif

QUOTE(Nerutė @ 2010 05 02, 19:13)
rupiu miltu ir as jamciau  blush2.gif  ir visa kita geri ir jamciau kas ten imamo yra laugh.gif

biggrin.gif Mano vyras nieko nesako, išskyrus, gal dar ko reikia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 02, 19:32)
biggrin.gif Mano vyras nieko nesako, išskyrus, gal dar ko reikia?  biggrin.gif

lotuliukas.gif as zinai pamislyjau kad jau kazkas negerai... duona kept pradejau nes skanu ir pigiau biggrin.gif kazi kai dabar noris visu pribumbasu ar gaunas pigiau doh.gif lotuliukas.gif bet kas sveikiau ir skaniau tai faktas kaip blynas 4u.gif
isdalinau duonele mamoms, maisau sau kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 05 02, 19:35)
lotuliukas.gif  as zinai pamislyjau kad jau kazkas negerai... duona kept pradejau nes skanu ir pigiau  biggrin.gif  kazi kai dabar noris visu pribumbasu ar gaunas pigiau  doh.gif  lotuliukas.gif  bet kas sveikiau ir skaniau tai faktas kaip blynas  4u.gif
isdalinau duonele mamoms,  maisau sau kita  biggrin.gif

Vistiek pigiau (na jei tuos pribambasus ne DeLonoj pirkt)
Atsakyti
Tai aš laukiu žinių iš Ustūkių ir tada dalinsimės mirksiukas.gif
Mergaitės - o jūs kuri naudojat tuos vadinamus (bent jau mūsų krašte) 'rozavus' miltus - jie tokie kvietiniai su daug sėlenų ir kepinys iš ties atrodo toks lyg biški rausvas. Mes juos perkam iš ūkininkų (taip pat maišais) - labai gerai į ragaišių tešlą įmaišyt, į taip vadinamą sėlenėlių batoną... Šitie miltai man į pabaigą, tai irgi būtų galima paorganizuot, bet jų kg tikrai kainuoja 1,5Lt, jei ne daugiau... Bet į tešlą aš pvz dedu: 1-2 ind 'rozavų' - 3 ind. paprastų...

Va mano biscotti
user posted image

Lina Guste - aš arba mikrobanginėj 'paminkštinu' sviestą arba patirpinu ant viryklės... Nu, šaltas jis neišsimaišytų tolygiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 02, 19:51)
Tai aš laukiu žinių iš Ustūkių ir tada dalinsimės  mirksiukas.gif
Mergaitės - o jūs kuri naudojat tuos vadinamus (bent jau mūsų krašte) 'rozavus' miltus - jie tokie kvietiniai su daug sėlenų ir kepinys iš ties atrodo toks lyg biški rausvas.  Mes juos perkam iš ūkininkų (taip pat maišais) - labai gerai į ragaišių tešlą įmaišyt, į taip vadinamą sėlenėlių batoną... Šitie miltai man į pabaigą, tai irgi būtų galima paorganizuot, bet jų kg tikrai kainuoja 1,5Lt, jei ne daugiau... Bet į tešlą aš pvz dedu: 1-2 ind 'rozavų' - 3 ind. paprastų...


g.gif ir jų gal noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 05 02, 19:10)
O recepte rašomų apelsinų cukatų dėjot? Ieškojau aš Maximoj, bet nieko panašaus neradau  g.gif
Dar norėjau paklausti, į kepamą duoną sviestą dedat tirpintą? O medų?


mane jie kažkaip irgi užkabino, tai internete radau keletą receptų man priimtinų,kuriuos prisitaikiau pagal save, bet iš esmės pagrindas buvo šis:
http://www_neringa-b...abrikosais.html
vyras, kai paragavo, iškart pareiškė, kad bus mažai ir reikia dar kept biggrin.gif
Pirmą kart dėjau tik riešutus ir abrikosus po 100 g, o antrą kart dariau dvigubą normą ir dėjau riešutus abrikosus ir džiovintas spanguoles irgi visko po 100 g.
Ir mažiau cukraus, nes pirmą kart pasirodė labai saldu.
Ir vaisius ir riešutus nuplikiau verdančiu vandeniu. Riešutus naudojau anakardžių, kažkaip man jie skaniausi, migdolų nelabai mėgstu.

O į duoną tai jei nepamirštu, tai sviestą išimu daug anksčiau ir plonai supjaustau tiesiai į duonkepę, tai per kokią val jis ir apsileidžia, o jei pamirštu, pašildau ant plytos. Medus pas mane naminis, tai toks pusiau skystas, tokį ir dedu.
Atsakyti
prieš kelias dienas (o gal daugiau g.gif ) dalinotės salyklą... gal dar kas turi atliekamo Kaune? paimčiau... jei galima į AŽ (nevisada pavyksta temą sekti)
Atsakyti