Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

QUOTE(Lung @ 2010 05 01, 21:56)
O kiek tu dedi "Tamsaus" mišinio ant 0.5 kg miltų?

Itališkus džiūvėsiukus (biscotti turi omenyje?) ir aš labai mėgstu, bet man vis atrodo, kad ten labai daug darbo  ax.gif

ant 1kg miltų dedu ~200g

darbo visai nedaug, bet skanumynas thumbup.gif
Atsakyti
labaas! uzsimaniau pirkti duonkepe ax.gif bet gal galit patart kokia pirkt?pagal kokias kriterijas geriau rinkt?dabar tiek visko yra kad sunku apsisprest, zadu mazdaug iki 400 lt skirt , ar imanoma uz tokia kaina gera aparata nusipirkt ar geriau gal palaukt geresniu laiku?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 01, 20:45)
Sveikos,


Tai jau šiandien iškepiau pagerintų tų itališkų džiūvėsėlių, šeimai pamalonint...
Mažu reiktų pafotografuot, nes visai geri gavosi  thumbup.gif  tokie geri, kad teko dalį paslėpt, kad iškart nesuvalgytų hihihi.gif



biskoti kepei bigsmile.gif nuotrauku prasom,as vis gundausi bet vis patingiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 05 01, 22:29)
biskoti kepei bigsmile.gif nuotrauku prasom,as vis gundausi bet vis patingiu blush2.gif

Aš kepiau, šian baigė, tai rytoj vėl užprašė.
Labai lengvai darosi, o skonis thumbup.gif Aš dar su riešutais pridėjau ir abrikosus džiovintus, dar skaniau
Atsakyti
labai noreciau biscotti receptuko blush2.gif gal galit man pasakyt, jei jau saket sorry prazioplinau gal blush2.gif
Atsakyti
NATALIUNCIK AJAZUS KAIP SKANUUUUUUU wub.gif biggrin.gif kertu dar silta ir sviesto uztepiau nu unreal thumbup.gif sudie figura doh.gif doh.gif Biski mazokai man sikilo ale vis tiek skanumas ojojojojoj koks biggrin.gif
Atsakyti
pandora2006,aš kepiau pagal šį receptą

Nerut, skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 05 02, 13:44)
pandora2006,aš kepiau pagal šį receptą

Nerut, skanaus  mirksiukas.gif

aciu siandien kepsiu biggrin.gif nes labai megstu juos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandora2006: 02 gegužės 2010 - 12:49
QUOTE(pandora2006 @ 2010 05 02, 13:48)
aciu siandien  kepsiu  biggrin.gif nes labai megstu juos  blush2.gif

Labai lengvai gaminasi, laiko užima nedaug, o skanumynas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

jo, biscotti kepiau.
Aš dėjau ne tik kiaušinių, cukraus, miltų, kep miltelių, bet dar įkroviau ir sviesto. Mano nuožiūra taip reikėjo ir tikrai gavosi puikiai, šiandien mamą vaišinau - išgyrė ir sakė taip pat gaminsis. Fotikas pilnas - negaliu pafotografuot, bet būtinai taip padarysiu bigsmile.gif

Nužiūrėjau Ustukių malūno pasiūlymą miltams ir termiškai g.gif apdorotiems kvietiniams bei ruginiams grūdams, dedamiems į kepamą duoną. Min kiekis - 50kg - ar ką domintų: rupūs kvietiniai/ruginiai miltai, įv grūdai? Paorganizuočiau, šiaip, važiuoju ir į Vlnių, ir į Kn kartą per savaitę beveik...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 02, 15:46)
Sveikos,

jo, biscotti kepiau.
Aš dėjau ne tik kiaušinių, cukraus, miltų, kep miltelių, bet dar įkroviau ir sviesto. Mano nuožiūra taip reikėjo ir tikrai gavosi puikiai, šiandien mamą vaišinau - išgyrė ir sakė taip pat gaminsis. Fotikas pilnas - negaliu pafotografuot, bet būtinai taip padarysiu  bigsmile.gif

Nužiūrėjau Ustukių malūno pasiūlymą miltams ir termiškai  g.gif  apdorotiems kvietiniams bei ruginiams grūdams, dedamiems į kepamą duoną. Min kiekis - 50kg - ar ką domintų: rupūs kvietiniai/ruginiai miltai, įv grūdai? Paorganizuočiau, šiaip, važiuoju ir į Vlnių, ir į Kn kartą per savaitę beveik...

o sviestuka islydyta dejai ar trinta ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2010 05 02, 16:46)
Sveikos,

jo, biscotti kepiau.
Aš dėjau ne tik kiaušinių, cukraus, miltų, kep miltelių, bet dar įkroviau ir sviesto. Mano nuožiūra taip reikėjo ir tikrai gavosi puikiai, šiandien mamą vaišinau - išgyrė ir sakė taip pat gaminsis. Fotikas pilnas - negaliu pafotografuot, bet būtinai taip padarysiu  bigsmile.gif

Nužiūrėjau Ustukių malūno pasiūlymą miltams ir termiškai  g.gif  apdorotiems kvietiniams bei ruginiams grūdams, dedamiems į kepamą duoną. Min kiekis - 50kg - ar ką domintų: rupūs kvietiniai/ruginiai miltai, įv grūdai? Paorganizuočiau, šiaip, važiuoju ir į Vlnių, ir į Kn kartą per savaitę beveik...


domintu thumbup.gif
Atsakyti