Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

QUOTE(Bijuna @ 2010 04 29, 09:44)
Sveikos. Nu va, iskepiau ir as savo pacia pirmaja duonele- bandele- ciabata ar dar kaio ja pavadinti  biggrin.gif
Nu paprasta  thumbup.gif  Vietoje 180gr rupių kvietinių miltų, dejau ruginius miltus o siaip tai laikiausi recepturos  mirksiukas.gif  Gal kiek daugiau idejau sausu mieliu, bet jos nieko nepakenke.
Pastebejimas tik toks, kad man ilgai kepe  g.gif Jeigu kepti orkaiteje, tai manau, kad labai kelia duonos kaina. Gal duonkepeje ji greiciau iskeptu?
Karsta labai patiko sunui, ryte su sviestu buvo dar skanesne  thumbup.gif

Sveikinu su pirmąja duonele! Su mielėmis galite drąsiai kepti bet kokią duoną duonkepėje. Rezultatas žymiai greitesnis, bet ir skonis bus kitas. Kai pabandysit, parašykit, ar pajutot skirtumą? O , kas liečia kepimą orkaitėje, tai vieną kepaliuką kepti nelabai apsimoka. Aš tai visada kepu po du kepalus, ir dar įsigudrinu kokių bandelių ar sausainių vienu metu išsikepti. O kepant po du kepalus, duonos užtenka dviems savaitėms.
Atsakyti
Terra2, aciu uz sveikinima 4u.gif As dar neturiu duonkepes, dar tik pirkti ruosiuosi. Pinigeli ne maza kainuoja, reikia labai apgalvoti ar tikrai ji reikalinga bus. Bet jei tos duonkepes tikrai gerai minko tesla tai manau gera darba uz mane padarytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 04 29, 13:01)
O kepant po du kepalus, duonos užtenka dviems savaitėms.

O kaip ir kur laikote duoną, kad ji tiek ilgai valgoma išlieka?
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 04 29, 12:16)
O kaip ir kur laikote duoną, kad ji tiek ilgai valgoma išlieka?


man rodos, ji minejo kad uzsaldo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 29, 13:29)
man rodos, ji minejo kad uzsaldo  g.gif

Jau iškeptą? O kaip ją paskui atšildyti?
Kepsiu šiandien duonytę vėl, su salyklu (ačiū Margaretai 4u.gif ) biggrin.gif Kokį čia receptą pasirinkti g.gif Ir tikiuosi, kad raugas geras bus, vakar vėlai vakare pamaitinau, tai burbuliuoja.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 29, 11:30)
jeigu raugas geras tai nereikia. cia kalba eina apie greita rezultata tai jei nori duonos per 2-3 val tai tik su mielem (tada raugo galima visai nedeti arba ideti kokios nors rugsteles, kad vaidintu raugo skoni). su raugu ilgesnis zaidimas - duona reikia kildinti 4-8val.  rolleyes.gif

o Terra recepte nurode mieles su salyga jeigu kepat su raugau PIRMA karta. buna taip kad raugas dar nera gerai iruges ir gali nepakankamai iskelti duona.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 04 29, 13:14)
Bet jei tos duonkepes tikrai gerai minko tesla tai manau gera darba uz mane padarytu  g.gif


Tešlas tai tikrai labai gerai užmaišo. Skystesnėms (pyragams) tai gal nelabai aktualu, tai lengva mikserio pagalba. O sunkesnes thumbup.gif
Atsakyti
noriu paklausti Jusu merginos blush2.gif o ar apsimoka pirkti duonkepe? as kepu orkaitej? ir mazdaug apie valanda vis duona, o tai duonkepej trumpiau gaunasi g.gif ar kaip ten yra?del ko ja naudojat blush2.gif papasakokit man prasau blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2010 04 29, 14:44)
noriu paklausti Jusu merginos blush2.gif o ar apsimoka pirkti duonkepe? as kepu orkaitej? ir mazdaug apie valanda vis duona, o tai duonkepej trumpiau gaunasi g.gif ar kaip ten yra?del ko ja naudojat blush2.gif papasakokit man prasau blush2.gif Aciu 4u.gif

Tokiam klausimui ir as atsakymo laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2010 04 29, 14:44)
noriu paklausti Jusu merginos blush2.gif o ar apsimoka pirkti duonkepe? as kepu orkaitej? ir mazdaug apie valanda vis duona, o tai duonkepej trumpiau gaunasi g.gif ar kaip ten yra?del ko ja naudojat blush2.gif papasakokit man prasau blush2.gif Aciu 4u.gif

del duonos kepimo tik tai kokybe ne ta duoneles kaip krosnyje arba orkitej, batonai ir mieliniai tai skaniai gaunasi, o as dziaugiuosi ja,ka man ji sutaupo laiko teslu minkymui kadangi auginu maza vaikeli tai sumetu prouktus ir tesla gatava smile.gif sutaupo laiko man, blush2.gif tortams galima zusiminkyti tesla. dzemu programos tik nebandziau dar blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandora2006: 29 balandžio 2010 - 14:26
QUOTE(*tigriukas* @ 2010 04 29, 13:44)
noriu paklausti Jusu merginos blush2.gif o ar apsimoka pirkti duonkepe? as kepu orkaitej? ir mazdaug apie valanda vis duona, o tai duonkepej trumpiau gaunasi g.gif ar kaip ten yra?del ko ja naudojat blush2.gif papasakokit man prasau blush2.gif Aciu 4u.gif


apsimoka neapsimoka..kazinau..man patogu, nes be sito aparato tai neapsiimciau duonos minkyti. as asmeniskai netureciau tiek laiko nes turiu mazu vaiku ax.gif o kalbant apie energijos ekonomija tai orkaitei ikaitinti ir joje iskepti 1 val duona tai daugiau sunaudojama energijos negu duoknepe ax.gif nebet kaip Terra, keptumet 2 kepalus po kilograma ax.gif bet pas mus tiek valgytoju nera..o duona megstam sviezia...
Atsakyti
As dar viena + prie duonkepes radau ax.gif Manau man ji dar reikalinga todel, kad joje ir kildinama tesla g.gif Mano namas vasara ( kai nesildoma) yra pakankamai vesus, susrasti vieta teslos kildinimui yra problema. O gal Jus kaip nors gudriai ja kildinate ir be duonkepes? biggrin.gif
Atsakyti