Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

nataliuncik,kyla thumbup.gif


oi kokie grazus ir riestainiai ir bandeles wub.gif


Margareta,pabandyk biscocius,kad ir sonatinos,jei nori paparastesniu tai supaprastink recepta isimk riesutus pamazink cukru ir bus dziuvesiai mirksiukas.gif

http://www.supermama...p;#entry6308124

arba cia,kazkaip netgi pati gundausi issikepti,vaikui visai nieko butu pagrauzti bigsmile.gif

http://www.mildlandi...y-dziuveseliai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 25 balandžio 2010 - 17:21
QUOTE(jursim @ 2010 04 25, 17:52)
bandeles mesainiams


o gal receptuką būtų galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 04 25, 18:10)
Aš tai valg.š skaičiuoju kaip 15 ml, tad būčiau dėjusi daugiau...kokius 15 v.š. ax.gif
Aatyt kiekviena savo seiku seikėja biggrin.gif


Kažkada kažkur buvau radusi, kad 25 g naminio raugo yra vienas v.š. Nu ot velnias, tai negi raugo per mažai ir nesigaus man duona doh.gif Ką daryt? Gal dadėt ir perminkyt? Užstačiau minkymo programą, jau į pabaigą, bet toks vaizdas, kad nepakilo unsure.gif Aišku, dar reikia keletą val. minimum palaukti, bet gal nevargti jau man... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 04 25, 18:31)
Nu ot velnias, tai negi raugo per mažai ir nesigaus man duona  doh.gif  Ką daryt? Gal dadėt ir perminkyt? Užstačiau minkymo programą, jau į pabaigą, bet toks vaizdas, kad nepakilo  unsure.gif  Aišku, dar reikia keletą val. minimum palaukti, bet gal nevargti jau man...  unsure.gif

Kodėl nesigaus - gausis 4u.gif Matysit kaip kyla, jei bus poreikis ilgiau pakildinsite smile.gif
Nors šiaip su raugu, bent jau man tikrai žaibiškai duonelė nekyla..reik kažkur 4 val. , kai su mielėm jau po poros val. rezultatas gražus..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 04 25, 18:40)
Kodėl nesigaus - gausis 4u.gif Matysit kaip kyla, jei bus poreikis ilgiau pakildinsite smile.gif
Nors šiaip su raugu, bent jau man tikrai žaibiškai duonelė nekyla..reik kažkur 4 val. , kai su mielėm jau po poros val. rezultatas gražus..

Nu nieko, kyla lyg, tai gal ir gausis kas smile.gif Paragavau tešlą, tai nerūgšti pasirodė.
Beje, Terra, o galima visą likusį raugą viename inde pasidėti į šaldytuvą ir kepankt kitą kepaliuką nusiimti tiek, kiek reikia, o likusį vėl šaldytuve laikyti. Na, ar būtina po 100 g išsiskirstyti į skirtingus indelius?
Atsakyti
as tai zinokit darau taip,uzsiauginu rauga indeli plastikiniam is ten atsisveriu kiek reikia duonai ir likusi pasidedu i saldytuva iki sekancio karto.

Iskepe duonele,tik siek tiek dar pakepiau ilgiau norejosi apskrudimo didesnio,nes sonai grazus o virsus atrodo kaip tesla zalia apdziuvus.O siaip labai soti skani duonele.Tiesa as cukraus dadejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 04 25, 15:04)
Jūs teisingai skaičiuojat. Jeigu didelė šeimyna, galit išsikepti du didelius kepalus, arba iškeptus užsišaldyti. Bet jei kepsite, kur recepte tik kokie 400gr raugo, tai likusį pasidalinkite po lygiai(po 100gr) į atskirus indelius ir į šaldytuvą, kur šalčiausia(arčiau kameros). Paskui kepant, iki išnaudosit visus resursus, tiesiog nereikės atsidėti starteriui.


labai jums ačiū, kad vis paaiškinat 4u.gif

O šeimyna tai mano didelė ir vis didėja doh.gif , bet kilograminę duoną vis tiek savaitę valgom, bet jau mažesnės kept neapsimoka.
Atsakyti
mielos kepėjėlės, gal kuri turite vokišką duonkelę? labai norėčiau per až patrukdyti smile.gif gavau padėvėtą vokišką duonkepę, aišku be jokios vartotojo instrukcijos, tai tiek klausimų iškilo sad.gif
Atsakyti
MArti vokiskos duonkepes neturiu, bet draugauju kartais su vokieciu kalba laugh.gif
o ir internete galima rasti verteja thumbup.gif

http://www.vokieciu-lietuviu.com/
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 04 25, 22:11)
MArti vokiskos duonkepes neturiu, bet draugauju kartais su vokieciu kalba laugh.gif
o ir internete galima rasti verteja  thumbup.gif

http://www.vokieciu-lietuviu.com/

neapdeda šitas, nes aš tai kas ant duonkepės parašyta išsiverčiau, bet man rik kad kas paaiškintų ką ta kiekviena programa daro blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 04 25, 22:20)
neapdeda šitas, nes aš tai kas ant duonkepės parašyta išsiverčiau, bet man rik kad kas paaiškintų ką ta kiekviena programa daro blush2.gif  doh.gif

g.gif nu parasyk maz padesiu... unsure.gif nors nesu tikra bet nepabandes nesuzinosi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 25 balandžio 2010 - 21:25
QUOTE(Nerutė @ 2010 04 25, 22:24)
g.gif  nu parasyk maz padesiu... unsure.gif nors nesu tikra bet nepabandes nesuzinosi wink.gif

pristojau per až blush2.gif smile.gif
Atsakyti