Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

nataliuncik , vaisine duonyte pagal tavo recetuka kepu, kvepia visi namai. Kaip reiks ryt ryto sulaukti, kad galeciau paragauti? essen.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 09, 21:39)
nataliuncik , vaisine duonyte pagal tavo recetuka kepu, kvepia visi namai. Kaip reiks ryt ryto sulaukti, kad galeciau paragauti? essen.gif

Aha, neužmiršk tik duris uždaryt, o tai atsibusi apsiseilejusi, kaip man prieš pora dienu buvo, kai vyras virtuvės duris pamiršo uždaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkaip netycia uzmeciau aki i Delonos parduodamo sauso raugo sudeti:
ruginiai miltai
citrinos rugstis
askorbo rugstis(ale vitaminas C).
tai ir nesupratau kam ji i duona deti, ar ne paprasciau citrinos rugsties tada biggrin.gif , juk raugas eina i rugines duonas pagrinde. Kazkoks visiskai nereikalingas produktas nes vsii isivaizduoja pirkdami, kad cia jau kazkoks spec. raugas, o ten citrinos rugstis pasirodo ir visas naturalumas.
Rugine duona uzminkius ir pakildinus per nakti ji pati pakankamai rugstumo igauna ir be citrinos rugsties.
Atsakyti
nataliuncik , aš irgi susigundžiau vaisine duonyte.
Labai skanu, labai ačiū 4u.gif

Tik nesuprantu, kur mano vaisiai dingo unsure.gif Tiek prikroviau, o kai prapjauni , tai net ne visose riekelėse vos ne vos kokia razina matosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 10, 08:56)
nataliuncik , aš irgi susigundžiau vaisine duonyte.
Labai skanu, labai ačiū  4u.gif

Tik nesuprantu, kur mano vaisiai dingo  unsure.gif  Tiek prikroviau, o kai prapjauni , tai net ne visose riekelėse vos ne vos kokia razina matosi  g.gif


Jei minkstesni bemaisant galejo sutrinti smile.gif
Atsakyti
Skonis vaisines duonytes, kaip ir kvapas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dejau ~ 250g dziovintu vaisiu (nusipirkau 300g , bet dali suvalgiau pjaustydama) +lazdyno riesutu dar nedidele saujuke (daugiau neturejau), kita karta daugiau idesiu. biggrin.gif
Aciu nataliuncik 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 10 balandžio 2010 - 08:23
iskepiau nataliunciko bociu duonike smile.gif ana nakti gavos pravalas doh.gif tai sianakt gudresne buvau laugh.gif isemiau menteles suformavau kepaliuka ir i duonkepe thumbup.gif nes pries tai kepaliukas liko su DYYYYDelem skylem per visa maisymo teritorija doh.gif skonis tai geras ir pravalo buvo tik va su groziu doh.gif doh.gif

NATALIUNCIK melejonas padeku uz rauga - visai kitoks jis nei man gavosi tada, ir duonele KVEPIA wub.gif

ziuriu tik kad su masine kepimo "mada" veluoju, daba vaisine kept reik lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 10 balandžio 2010 - 08:34
QUOTE(laselis @ 2010 04 10, 09:20)
Skonis vaisines duonytes, kaip ir kvapas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Dejau ~ 250g dziovintu vaisiu (nusipirkau 300g , bet dali suvalgiau pjaustydama)  +lazdyno riesutu dar nedidele saujuke (daugiau neturejau), kita karta daugiau idesiu.  biggrin.gif
Aciu nataliuncik    4u.gif


aš tai nepjausčiau ir vis tiek nieko neliko biggrin.gif
Bet skonis labai geras
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 10, 08:56)
nataliuncik , aš irgi susigundžiau vaisine duonyte.
Labai skanu, labai ačiū  4u.gif

Tik nesuprantu, kur mano vaisiai dingo  unsure.gif  Tiek prikroviau, o kai prapjauni , tai net ne visose riekelėse vos ne vos kokia razina matosi  g.gif

smile.gif
vaisius ir riešutus reikia dėt PO signalo, nes kitaip sumala peiliukai

QUOTE(Nerutė @ 2010 04 10, 09:33)

NATALIUNCIK melejonas padeku uz rauga - visai kitoks jis nei man gavosi tada, ir duonele KVEPIA  wub.gif

ziuriu tik kad su masine kepimo "mada" veluoju, daba vaisine kept reik  lotuliukas.gif  cool.gif

wub.gif Prašom

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 10, 14:11)
smile.gif
vaisius ir riešutus reikia dėt PO signalo, nes kitaip sumala peiliukai



taip ir dėjau ax.gif
Atsakyti
Labos,

bijau, kad manes laukia trecias "pravalas" del Bociu duonytes doh.gif Kepaiu su naminiu raugu, viska ciki ciki dariau, tik tesla atrode skystoka, pridejau kelis saukstus miltu. Kildinau 4 val, bet atrodo, kad visai neskilo...Na kepa dabar, ziuresiu, koks "zakalcas" gausis... Kol kas mano duonkepes naudingumas tik 50 % - kas antras kepinys keliauja siuksledezen arba buna nelabai valgomi g.gif Bet ranku nenuleidziu smile.gif
Nepamenu ar rasiau, bet Terros plikyta duonyte thumbup.gif labiausiai vykes kepinys 4u.gif

Teks ir man prisijungt prie mados del Vaisines duonytes rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi del vaisines duonytes, kazkada tai buvom nusipirke labai skanios vaisines, bet juodos duonos, sakau kazi jei i sita Nataliuncik recepteli idejus saukta koki salyklo?? g.gif
Atsakyti