Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

QUOTE(Margareta @ 2010 04 21, 13:06)
tuiru maisa salyklo  thumbup.gif Kaunas, rasykit man kas norit  mirksiukas.gif


kaip gaila, kad Kaune verysad.gif
Atsakyti
Kadangi visos supuolė salyklo, tai jūsų AZ perpildyta. Prisijungčiau prie Vilniečių grupės ir paimčiau 2kg. Priminkite kainą rolleyes.gif ir parašykite vilniečių nickus, su kuo čia tartis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 04 21, 13:29)
Kadangi visos supuolė salyklo, tai jūsų AZ perpildyta. Prisijungčiau prie Vilniečių grupės ir paimčiau 2kg. Priminkite kainą  rolleyes.gif  ir parašykite vilniečių nickus, su kuo čia tartis  smile.gif  4u.gif

Kiek suprantu, Vilniečiai savo maišo neturi, tai ką dalinsis?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 04 21, 13:42)
Kiek suprantu, Vilniečiai savo maišo neturi, tai ką dalinsis?


neturi verysad.gif
Gal kuri mamytė pasiaukos būdama Kaune ir parveš Vilniaus maišą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 04 21, 13:42)
Kiek suprantu, Vilniečiai savo maišo neturi, tai ką dalinsis?

Nežinau ką dalinsis biggrin.gif sakė ims Kaunas maišą, kam reikia parašyti, tai ir užsirezervavau ax.gif
Nėra tai nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 04 21, 12:47)
O galiu į kitą indą perkelti?

Žinoma, kad galima perdėti į kitą indą, bet manau, kad daugiau raugas nebenorės pabėgti, nes nebebus toks aktyvus. Tik, kad trilitriniame stiklainyje labai nepatogu jį prieš maitinant išmaišyti. Jeigu keisit indą, geriausia tai daryti prieš eilinį maitinimą.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 04 21, 12:29)
Kadangi visos supuolė salyklo, tai jūsų AZ perpildyta. Prisijungčiau prie Vilniečių grupės ir paimčiau 2kg. Priminkite kainą  rolleyes.gif  ir parašykite vilniečių nickus, su kuo čia tartis  smile.gif  4u.gif


pratryniau ax.gif tai Sense rasyk jei nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 21, 13:06)
tuiru maisa salyklo  thumbup.gif Kaunas, rasykit man kas norit  mirksiukas.gif

thumbup.gif imu bigsmile.gif parasiau jau i az
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 04 21, 15:47)
Žinoma, kad galima perdėti į kitą indą, bet manau, kad daugiau raugas nebenorės pabėgti, nes nebebus toks aktyvus. Tik, kad trilitriniame stiklainyje labai nepatogu jį prieš maitinant išmaišyti. Jeigu keisit indą, geriausia tai daryti prieš eilinį maitinimą.

Vakar vakarop aš jį prieš maitinant perdėjau į didesnį indą, turiu ilgą medinį šaukštą, tai su juo išmaišiau normaliai. Tiesą sakot, dar prieš maitinant jis man nuslūgęs buvo. O šįryt žiūriu, kad tame naujame stiklainyje jis beveik ar visai nepakilęs nuo vakar unsure.gif Ar čia taip ir turi būti g.gif *****, gaila būtų, jei nesigautų niekas doh.gif O pagal Terros receptą jį tik maitinti kasdien reikia, išmesti dalies nereikia? Gal per šalta pas mus jam g.gif
Atsakyti
gali buti ir nepakiles wink.gif svarbu kad matytusi jog viduje yra oro burbuliuku kiek dienu tam raugui?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 22, 13:47)
gali buti ir nepakiles wink.gif svarbu kad matytusi jog viduje yra oro burbuliuku kiek dienu tam raugui?

Pirmadienį vakare užraugiau wink.gif Vakar tai normaliai jis man atrodė, burbuliukų buvo, bet va šiandien kažkoks neaiškus, na, lauksiu vakaro, gal viskas gerai čia su juo bus g.gif
Atsakyti
Kepiau antra karta duona biggrin.gif na gavosi geriau nei pirma. Idejau daugiau druskos, medaus sauksta, salyklo, grudu misinio bigsmile.gif is Delonos prekes bandziau smile.gif dariau su raugu. Idejau dar kmynu, perpus ruginiu, kvietiniu miltu. Gavosi tokia rugstesne, kas man patiko bigsmile.gif Pasveriau kepala, tai 1780 g rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti