Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 20, 14:27)
na va mano duonyte jau iskepta 

Pgl koki rec kepei? Man tokio dydzio kepalo jauciu savaitei uztektu biggrin.gif
Mano raugas bujoja, negaliu atsidziaugt thumbup.gif
Dabar tik salyklo laukiu is LT, nes uzstrige draugai .... Ale tikiuosi, kad kita sav jau turesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 20 balandžio 2010 - 16:17
QUOTE(laurechka @ 2010 04 20, 17:16)
Pgl koki rec kepei?

kepu pagal si rec.kuris yra ant Viso grudo miltu pokelio mirksiukas.gif stai sio thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 20, 19:45)
kepu pagal si rec.kuris yra ant Viso grudo miltu pokelio 

As ne LT, tai man nieko nesako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 04 20, 21:59)
As ne LT, tai man nieko nesako smile.gif

http://www.malsena.l...kyta_duona.html
mirksiukas.gif tada cia skaityk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 20, 10:15)
tai zinoma, juk as viena maiso nesulagysiu  doh.gif gi pasidalinsim Kaunas  mirksiukas.gif tik svarstykliu neturiu  unsure.gif


Aš irgi kokį kg. prigriebčiau, ir svarstykles turiu blush2.gif
Atsakyti
Isgasdinot mane del tu miltu gausybes - gal kas Vilniuje norit, galiu pasidalint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upytė @ 2010 04 21, 07:48)
Isgasdinot mane del tu miltu gausybes - gal kas Vilniuje norit, galiu pasidalint 4u.gif


As paimciau 5-7kg miltu, 812 ar gal yra
rupesniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Upytė @ 2010 04 21, 07:48)
Isgasdinot mane del tu miltu gausybes - gal kas Vilniuje norit, galiu pasidalint 4u.gif

Gal turi labai stambių ruginių, tokių kaip kruopos skaldytos?
Atsakyti
Laba, merginos 4u.gif Jungiuosi į jūsų gretas smile.gif Duonkepę jau porą mėn. turiu, bet iki šiol kepu tik batonus, kurie, beje, skaniai gaunasi smile.gif Pagaliau morališkai prisiruošiai pasigaminti naminio raugo ir išsikepti normalios duonytės. Užvakar aš tą raugą užsimaišiau ir jau kilo keletas klausimų. Ar tinka ekologiški ruginiai miltai (tokius tik ruginius turiu)? Kadangi neturiu svarstyklių, tai maždaug mililitrais aš juos atmatavau (apie 170 ml) ir vandens pradžioj 150 ml pyliau, tokia gana tiršta masė gavosi. Supyliau viską į litrinį stiklainį ir uždengiau maistine plėvele, pradūriau keletą skylučių. Beje, gaminu pagal Terros nurodymus. Vakar aš jį pamaitinau, t.y., įpyliau dar apie 140 ml miltų ir 100 ml vandens. Vėl uždengiau ir pastačiau vonioj prie gyvatuko (namie labai šalta šiuo metu). Šįryt žiūriu, kad kažkiek man jo išbėgo g.gif Paskui, matyt, nuslūgo, nes iki viršaus "neužlipęs" jis. Ką daryti? Galiu vakare, kai reikės vėl jį maitint, perpiltį į kitą stiklainį - didesnį? Ir ar teisingai aš čia viską darau g.gif Kvapas tai man toiks feeeee, bet gal taip ir turi būti wink.gif Būsiu dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 04 21, 11:24)
Šįryt žiūriu, kad kažkiek man jo išbėgo  g.gif  Paskui, matyt, nuslūgo, nes iki viršaus  "neužlipęs" jis. Ką daryti? Galiu vakare, kai reikės vėl jį maitint, perpiltį į kitą stiklainį - didesnį? Ir ar teisingai aš čia viską darau  g.gif  Kvapas tai man toiks feeeee, bet gal taip ir turi būti wink.gif Būsiu dėkinga už pagalbą  4u.gif

Nelauk, pamaitink, viską gerai darai.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 04 21, 11:41)
Nelauk, pamaitink, viską gerai darai.

O galiu į kitą indą perkelti?
Atsakyti
tuiru maisa salyklo thumbup.gif Kaunas, rasykit man kas norit mirksiukas.gif
Atsakyti