Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

Kepejeles, kas turi Mulinexus, gal galit padet issiaiskint kuom skiriasi pluteles pasirinkimas, pas mane sugedo matyt pasirinkimo funkcija, neatsiranda rodyklyte, planuoju vezt i servisa apziurai. Pradejau pati nagrinetis, tai susipainiojau visiskai, nes nuo pluteles pasirinkimo funkcijos lyg nieks nesiskiria(knygelej bent jau neraso): nei bendras duonos kepimo laikas, nei pats kepimo laikas, skiriasi tik nuo svorio pasirinkto. Jei nieks nesiskiria tai taip iseina kad cia tik akiu dumimas? Ar gal temperatura aukstesne duoda tada? Gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2010 04 20, 10:19)
Kepejeles, kas turi Mulinexus, gal galit padet issiaiskint kuom skiriasi pluteles pasirinkimas, pas mane sugedo matyt pasirinkimo funkcija, neatsiranda rodyklyte, planuoju vezt i servisa apziurai. Pradejau pati nagrinetis, tai susipainiojau visiskai, nes nuo pluteles pasirinkimo funkcijos lyg nieks nesiskiria(knygelej bent jau neraso): nei bendras duonos kepimo laikas, nei pats kepimo laikas, skiriasi tik nuo svorio pasirinkto. Jei nieks nesiskiria tai taip iseina kad cia tik akiu dumimas? Ar gal temperatura aukstesne duoda tada? Gal kas zinot?


aš irgi bandžiau atrast, kuo ten skirias, bet nieko neradau, tai pabandžiau mažiausią ir vidutinį apskrudimą, tai realiai tikrai skirias. Pirmuoju atveju beveik balta buvo plutelė, kad net atrodė neiškepus. Tai aš nusprendžiau, kad temperatūros skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 19, 19:03)
bigsmile.gif o galima bus paimti koki viena kita salyklo kg.  blush2.gif


tai zinoma, juk as viena maiso nesulagysiu doh.gif gi pasidalinsim Kaunas mirksiukas.gif tik svarstykliu neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2010 04 20, 10:19)
Kepejeles, kas turi Mulinexus, gal galit padet issiaiskint kuom skiriasi pluteles pasirinkimas, pas mane sugedo matyt pasirinkimo funkcija, neatsiranda rodyklyte, planuoju vezt i servisa apziurai. Pradejau pati nagrinetis, tai susipainiojau visiskai, nes nuo pluteles pasirinkimo funkcijos lyg nieks nesiskiria(knygelej bent jau neraso): nei bendras duonos kepimo laikas, nei pats kepimo laikas, skiriasi tik nuo svorio pasirinkto. Jei nieks nesiskiria tai taip iseina kad cia tik akiu dumimas? Ar gal temperatura aukstesne duoda tada? Gal kas zinot?

Skiriasi temperatūra, nes akivaizdžiai gi apskrudimas matosi mirksiukas.gif kepiau su mažu apskrudinimu, tai kaip jau ir rašė aukščiau, kad vos vos gelsva tokia gavosi, tačiau traški thumbup.gif šiaip man labiausiai patiko vidutinė, nes tokia auksinė, o ir šonai ir apačia ne taip pakepa. su stipriu apskrudinimu, kaip tik vakar kepiau duonelę, tai tikrai labai apskrunda, man gal net per daug g.gif nes ir šonai ir apačia duonelės irgi būna stipriau pakepusi ax.gif o šiaip pas mane Moulinexe kiekviena programa automatiškai nustato apskrudimą, bet aš kažkaip nusistatau rankiniu būdu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 20, 11:15)
tai zinoma, juk as viena maiso nesulagysiu  doh.gif gi pasidalinsim Kaunas  mirksiukas.gif tik svarstykliu neturiu  unsure.gif

bigsmile.gif as turiu svarstykles thumbup.gif pas mane jos iki 5 kg. elektrines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2010 04 20, 12:26)
Skiriasi temperatūra, nes akivaizdžiai gi apskrudimas matosi mirksiukas.gif  kepiau su mažu apskrudinimu, tai kaip jau ir rašė  aukščiau, kad vos vos gelsva tokia gavosi, tačiau traški thumbup.gif šiaip man labiausiai patiko vidutinė, nes tokia auksinė, o ir šonai ir apačia ne taip pakepa.  su stipriu apskrudinimu, kaip tik vakar kepiau duonelę, tai tikrai labai  apskrunda, man gal net per daug g.gif nes ir šonai ir apačia duonelės irgi būna stipriau pakepusi ax.gif  o šiaip pas mane Moulinexe kiekviena programa automatiškai nustato apskrudimą, bet aš kažkaip nusistatau rankiniu būdu biggrin.gif

Pas mane anksciau irgi nustatydavo automatiskai vidutini apskrudima ir norint galima buvo pakeist, o dabar isvis ner tos rodyklytes, tai ir neaisku kokiu kepa...Bandysiu vezt i servisa, tik reik duonos prisikept pries tai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2010 04 20, 10:19)
Kepejeles, kas turi Mulinexus, 

aš visada kepu pasirinkdama mažiausią apskrudimą - man jos pilnai užtenka, plutelė būna gražiai auksinės spalvos, viskas iškepa gerai mirksiukas.gif
kepant ant vidutinės ir aukščiausios -man plutelė jau per tamsi
bet tų Moulinex duonkepių irgi yra skirtingo galingumo, tai gal vienai užtenka ir pirmo lygio apskrudimo, o kitai ir vidutinio mažoka bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 20 balandžio 2010 - 12:23
jetau uzsimaisiau duona ir kaip iskilo graziai thumbup.gif galvoju kiek cia kepti laiko g.gif
user posted image
valandos ar pakaks g.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 04 20, 13:20)
aš visada kepu pasirinkdama mažiausią apskrudimą - man jos pilnai užtenka, plutelė būna gražiai auksinės spalvos, viskas iškepa gerai  mirksiukas.gif
kepant ant vidutinės ir aukščiausios -man plutelė jau per tamsi


man irgi lygiai taip pat. Naudoju tik mažiausią apskrudimą (Moulinex home bread xxl).
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 20, 13:27)
jetau uzsimaisiau duona ir kaip iskilo graziai  thumbup.gif galvoju kiek cia kepti laiko 
valandos ar pakaks  g.gif

kepk valanda, vėliau patikrink su pagaliukų
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 20, 14:33)
kepk valanda, vėliau patikrink su pagaliukų

kepiau pusantros cool.gif gana...kaip ir iskepus g.gif isemiau jau is formos doh.gif ziuresim kas gausis tongue.gif kai praves mirksiukas.gif
na aisku ir pasirodysiu butinai wub.gif
Atsakyti
na va mano duonyte jau iskepta wub.gif
user posted image
user posted image
kepiau pusantros val. mirksiukas.gif
Atsakyti