Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 16, 22:10)
ax.gif dar esu tik naujoke duonos,bulkos kepime blush2.gif seimynai labai patinka, tevams, net uosviai isgyre  lotuliukas.gif mano kepinius wub.gif

o gal galit kas parekomenduoti paprasto batono receptuka mirksiukas.gif  as ten pirmam pusl.ziurinejau  g.gif bet neapsisprendziu koki  ax.gif

Šita ir šita pabandyk
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 16, 22:48)
Supratau  thumbup.gif , bet ji kalba matau apie ta pacia duona kur as siandien ryta imeciau foto  thumbup.gif  tikrai labai skani gardi, minksta duonyte  thumbup.gif


Labai skaniai ir minkštai atrodo jūsų duonytė 4u.gif Gal ir apie tą patį kalbame. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 16, 22:18)

ir raugo jokio nera g.gif o kiek laiko kepti abi g.gif nematau parasyto blush2.gif

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dianux68 @ 2010 04 16, 22:20)
Labai skaniai ir minkštai atrodo jūsų duonytė  4u.gif  Gal ir apie tą patį kalbame.  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Minksta tikrai labai thumbup.gif net nesitikejau schmoll.gif labai bijojau, kad nebutu kieta, ir kad nebutu neiskepusi doh.gif bet gavosi viskas puikiai thumbup.gif na kepiau as ta kepaliuka gera valandele blush2.gif pyliau daug vandens i viena bleta ir pastaciau po savo duonyte kepama, ir vis stebejau per orkaites langeli blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigreirko1974: 16 balandžio 2010 - 21:29
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 16, 22:28)
ir raugo jokio nera  g.gif o kiek laiko kepti abi g.gif nematau parasyto  blush2.gif


ten duonkepei kept, šiaip, jei orkaitei, tai ant 200 iškepa per 40min maždaug

Galima su kvietinių raugų daryt, tada mažinkit vandens ir miltų kiekį proporcionaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 16, 22:40)
Galima su kvietinių raugų daryt, tada mažinkit vandens ir miltų kiekį proporcionaliai  smile.gif

a, tai vadinasi reik raugo mirksiukas.gif
tai imu kvietiniu miltu 1st. ir 1st.silto vandens uzpilu ir laikyti panasiai 1val. jauciu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigreirko1974: 16 balandžio 2010 - 21:47
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 16, 23:46)
a, tai vadinasi reik raugo  mirksiukas.gif
tai imu kvietiniu miltu 1st. ir 1st.silto vandens uzpilu ir laikyti panasiai 1val.  jauciu g.gif


Aš irgi šį receptą užsirašiau, rytoj išbandysiu (orkaitėje), nes ir kepsiu duonytę. Bet, suprantu, kad raugo nebūtinai schmoll.gif . Arba raugas, arba mielės. Aš darysiu su sausomis mielėmis.
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 16, 22:46)
a, tai vadinasi reik raugo  mirksiukas.gif
tai imu kvietiniu miltu 1st. ir 1st.silto vandens uzpilu ir laikyti panasiai 1val.  jauciu g.gif

Jei duonkepei darysi, užteks Normal programos, o jei orkaitei, pakildink šilati apie 1-2val.

QUOTE(Dianux68 @ 2010 04 16, 22:52)
Aš irgi šį receptą užsirašiau, rytoj išbandysiu (orkaitėje), nes ir kepsiu duonytę. Bet, suprantu, kad raugo nebūtinai  schmoll.gif . Arba raugas, arba mielės. Aš darysiu su sausomis mielėmis.

taip, visada galima rinktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 04 16, 16:43)
Kaip supratau neiškepė vatikano pyragas duonkepėje ir po 4 valandų jūs jį kišote į orkaitę baigti kepti. Aš tokį pyragą dėčiau į orkaitę iš kart išėmus iš duonkepės....

Teisingai supratote. Vėlokai grįžau vakar, bet pagal raugo receptą vakar reikėjo kepti,tad, akd ir buvo vėlu, ėmiausi darbo. Duonkepė valandą kepė, tai po to nebebuvo kaip kepti orkaitėje, jau reikėjo miegučio eit. Nes taip ir būčiau padarius, gal būčiau išgelbėjus pyragą. Dariau su aguonom, gavos skanus, šoną atpjoviau, šis iškepęs. Bet pastovėjo ir pyragas pasidarė kietas, tai sakiau ir eis 'ant džiūvėsėlių'. Jau vienas kepinys taip suėjo, labai sknūs džiūvėsėliai gavos.
Atsakyti
QUOTE(Dianux68 @ 2010 04 16, 22:52)
Aš irgi šį receptą užsirašiau, rytoj išbandysiu (orkaitėje), nes ir kepsiu duonytę. Bet, suprantu, kad raugo nebūtinai  schmoll.gif . Arba raugas, arba mielės. Aš darysiu su sausomis mielėmis.

o dar galima ir taip bigsmile.gif rinktis doh.gif nezinojau ax.gif Aciu 4u.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 16, 22:56)
Jei duonkepei darysi, užteks Normal programos, o jei orkaitei, pakildink šilati apie 1-2val.
taip, visada galima rinktis  smile.gif

Aciu uz ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domukomama @ 2010 04 16, 20:56)
Išbandžiusi aš esu jau ne viena man skaniausia pagal malsenos psl recepta kepta duona tik kad ji kieta labai gaunasi

man labiau patiko plikyta duona is to paties puslapio, jinai minkstesne gaunasi mirksiukas.gif nors man ir sita visai neblogai pavyko g.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės smile.gif
Ar dar nepražiopsojau salyklo dalijimo? Paimčiau 3-5 kg arba kiek liks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Matti @ 2010 04 18, 21:47)
Super  4u.gif  lotuliukas.gif


kas super? Gal nebutina per visas temas eiti is eiles ir rasyti sita viena zodeli? Ir dar cituoti tokius ilgus postus... doh.gif

Merginos, kepiau bociu duona su mielem, ale neturejau sauso raugo (tikdsliau turejau, bet neradau, kur buvau susandeliavus doh.gif ), tai duonele gavosi skani, ale truko rugsteles. Ko galima ideti, kad ja parugstint? Citrinos rugstele tiktu? Kiek jos deti?
Atsakyti