Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

QUOTE(pipete @ 2010 04 15, 11:54)
Taip, apačioje skarda su vandeniu. Arba, jei duonos kepa formose, vandenį pilu į tą pačią skardą.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
labuka kepejeles,
noriu jusu patarimo, nupirkau dukrytei 4 grudu dripsniu ( nordic) ir nevalgo, tai reiktu juos kazkaip sunaudoti, sakau maz turit koki pyraga ar duona su jais? ten eina kvieciu, rugiu, avizu ir miezu dripsniai ir avizu selenos? maz kas pagelbes?
o salyklo ir as noreciau imti 5kg tikrai smile.gif blem, mes kaip tik ana savaite kaune buvom, tikrai butume parveze, o dbr tai neaiku kada i ta puse vaziuosim...
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 04 15, 13:21)
labuka kepejeles,
noriu jusu patarimo, nupirkau dukrytei 4 grudu dripsniu ( nordic) ir nevalgo, tai reiktu juos kazkaip sunaudoti, sakau maz turit koki pyraga ar duona su jais? ten eina kvieciu, rugiu, avizu ir miezu dripsniai ir avizu selenos? maz kas pagelbes?
o salyklo ir as noreciau imti 5kg tikrai smile.gif blem, mes kaip tik ana savaite kaune buvom,  tikrai butume parveze, o dbr tai neaiku kada i ta puse vaziuosim...


jūs kai išverdat šiek tiek su blenderiu patrinkit, bus vientisesnė košė ir skanesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 04 15, 13:21)
labuka kepejeles,
noriu jusu patarimo, nupirkau dukrytei 4 grudu dripsniu ( nordic) ir nevalgo, tai reiktu juos kazkaip sunaudoti, sakau maz turit koki pyraga ar duona su jais? ten eina kvieciu, rugiu, avizu ir miezu dripsniai ir avizu selenos? maz kas pagelbes?
o salyklo ir as noreciau imti 5kg tikrai smile.gif blem, mes kaip tik ana savaite kaune buvom,  tikrai butume parveze, o dbr tai neaiku kada i ta puse vaziuosim...

Į bet kurią duoną 100-200 gr. neplikytų dribsnių vietoje tokio kiekio miltų (-/+ 1 kg duonai), nes šitie ištižtų užplikyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 15 balandžio 2010 - 13:29
QUOTE(jursim @ 2010 04 15, 13:21)
labuka kepejeles,
noriu jusu patarimo, nupirkau dukrytei 4 grudu dripsniu ( nordic) ir nevalgo, tai reiktu juos kazkaip sunaudoti, sakau maz turit koki pyraga ar duona su jais? ten eina kvieciu, rugiu, avizu ir miezu dripsniai ir avizu selenos? maz kas pagelbes?
o salyklo ir as noreciau imti 5kg tikrai smile.gif blem, mes kaip tik ana savaite kaune buvom,  tikrai butume parveze, o dbr tai neaiku kada i ta puse vaziuosim...

na, tikrai bet kokiai duonai galit sunaudoti. Daug receptų Nataliunchik yra pateikusi su visokiais dribsniais.
Atsakyti
QUOTE(jursim @ 2010 04 15, 13:21)
labuka kepejeles,
noriu jusu patarimo, nupirkau dukrytei 4 grudu dripsniu ( nordic) ir nevalgo, tai reiktu juos kazkaip sunaudoti, sakau maz turit koki pyraga ar duona su jais? ten eina kvieciu, rugiu, avizu ir miezu dripsniai ir avizu selenos? maz kas pagelbes?
o salyklo ir as noreciau imti 5kg tikrai smile.gif blem, mes kaip tik ana savaite kaune buvom,  tikrai butume parveze, o dbr tai neaiku kada i ta puse vaziuosim...

ir maniškė šią košę nevalgo schmoll.gif
Kaip ir sakė pipete gali į bet kokią duoną dėt, praturtinsi, bus sveikesnė, tik vietoj 100g miltų reikia dėt 80g dribsniu mirksiukas.gif Dar aš su jais dariau "avižine" duona, tik vietoj avižų dėjau 4grudų, tai iš bėdos ir taip galima panaudot, bet su avižiniais žymiai skaniau blush2.gif
Atsakyti
Laba

QUOTE(Ulitka @ 2010 04 15, 11:48)
Kodel tikrai nesigaus , o as sekmingai kepu ) g.gif 


o pagal koki receptuką kepi ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, jungiuosi i aš į jūsų būrelį. Šią savaitę nusipirkau duonkepę ir kol kas atsidžiaugti negaliu. Pirmą receptą išbandžiau elementarios šviesios duonos iš receptų kur buvo prie duonkepės. Gavosi valgoma bulka tongue.gif . Paskui kepiau vaisinę duonelę tetai, kuri jas labai mėgsta. Net ir man patiko, nors tokių paprastai nevalgau. Tai gavau užsakymą dar vieną iškept. O vakar jau nusprendžiau išsikept normalią plikytą tamsią duoną.
Kepiau pagal recepta *mamytės* duona (kaip Palangos). Tik dar įdėjau salyklo, ną, sknesnės duonos aš dar neesu ragavus blush2.gif Nors problemėlių iškilo, pasakymas 3-4 puodeliai miltų, kiek suklaidino. Vnz kai jau beveik baigėsi maišymas man dašilo kad skysta tešla, teko pridėt miltų ir jungt kitą programą.
Beje, jau senokai vietoje kvietinių miltų naudoju speltos miltus. Ir kaip čia kažkuri rašė, jokio kartumo nuo jų nejaučiu. Jie sveikesni ir man labai patinka.
Iškilo tokių klausimėlių. Daug receptų yra su raugu. Tai kiek aš supratau jis naudojamas vietoje mielių ir dar tam kad parūgštint duoną. O jei aš rūgščios nemėgstu, tai ar verta terliotis su tuo raugu? Ilgai jis gaminasi o ir Maximoj nenusipirksi. Ar nesuteiktų trupučio rūgšelės tarkim kefyras arba pasukos??
O gal tas raugas kitaip kelia ir ten labai super su juo gaunasi??
Apšvieskit jei nesunku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurriukas: 16 balandžio 2010 - 07:15
QUOTE(laurriukas @ 2010 04 16, 08:11)

Iškilo tokių klausimėlių. Daug receptų yra su raugu. Tai kiek aš supratau jis naudojamas vietoje mielių ir dar tam kad parūgštint duoną. O jei aš rūgščios nemėgstu, tai ar verta terliotis su tuo raugu? Ilgai jis gaminasi o ir Maximoj nenusipirksi. Ar nesuteiktų trupučio rūgšelės tarkim kefyras arba pasukos??
O gal tas raugas kitaip kelia ir ten labai super su juo gaunasi??
Apšvieskit jei nesunku  ax.gif


Raugas iš esmės pakeičia mieles, o dėl rūgštumo, tai gali jis būt ir nerūgštus.
Tiesiog be mielių kaip ir sveikesnė duona.
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif
Mano duonyte kuri yra parasyta ant miltu poko Viso grudo ruginiai miltai.
Labai gardi thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
O ką duoda kefyras arba pasukos?
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 16, 08:42)
Sveikos kepejeles  4u.gif
Mano duonyte  kuri yra parasyta ant miltu poko Viso grudo ruginiai miltai.
Labai gardi  thumbup.gif

puiku, kad skanią duonelę išsikepėt! O ir atrodo gražiai!
Atsakyti