Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

radau jau biggrin.gif as kita sekmadieni vaziuosiu pro kauna biggrin.gif alia gi nedirbs nu...nebent kokia kauniete priglaustu vilniaus maisiuka blush2.gif tai as paimt galeciau biggrin.gif
Atsakyti
o is Kauno norinciu daugiau nera salyklo pirkti? g.gif
Atsakyti
Dar paskaičiau jų puslapį, tai visko norisi tongue.gif . Bet, va, kai buvau Kaune, tai galvojau, pražūsiu su tais 25 kg. O dabar, kaip tyčia, nenusimato kelionės.
Atsakyti
kiek gautusi uz visa maisa pinigeliu kazi?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 04 14, 21:48)
Dar paskaičiau jų puslapį, tai visko norisi  tongue.gif . Bet, va, kai buvau Kaune, tai galvojau, pražūsiu su tais 25 kg. O dabar, kaip tyčia, nenusimato kelionės.

biggrin.gif ir aš visko norėčiau blush2.gif Taip dažniausia ir būna, kai kursuoji tenai atgal, tai nieko nereikia arba važiuoji nepasiruošus doh.gif

tigreirko1974, +/-50Lt
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 14, 21:52)
kiek gautusi uz visa maisa pinigeliu kazi?


25*2+PVM=60.5
Atsakyti
SOS!!! Gavau lauktuviu sauso raugo maisiuka. Bet jis truputeli kitoks, nei mes naudojam g.gif Raso, kad su juo kildinti reikia kelis kartus: valanda ir po to dar tris... Tai suprantu, kad tada mieliu nereikia. Gal kas bandete duonkepej su tokiu raugu kepti? Kokias programas naudoti minkymui, kildinimui ir kepimui?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 14, 21:58)
tigreirko1974, +/-50Lt




QUOTE(keistuole @ 2010 04 14, 21:58)
25*2+PVM=60.5


Aciu 4u.gif
Atsakyti
ir as Vilniuje paimsiu 5 kg salyklo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 04 13, 12:42)
MANO FIRMINĖ DUONA su ruginiu raugu:
. Tada į karštą (240*) orkaitę, kepaliukus apipurškiu vandeniu, į indą įpilu karšto vandens, kad susidarytų garas ir taip kepa 10min. (viršus-apačia).


Terra2 dekui 4u.gif
4u.gif 4u.gif siandien labai noriu issikept sios duonytes. Tik va klausimas-ar visa laika kept virsus -apacia? ventiliatoriaus nereikia?
N a kol kas pradedancioji tai baisiai laikaus recepto 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2010 04 15, 08:05)
Terra2 dekui  4u.gif
4u.gif  4u.gif  siandien labai noriu issikept sios duonytes. Tik va klausimas-ar visa laika kept virsus -apacia? ventiliatoriaus nereikia?
N a kol kas pradedancioji tai baisiai laikaus recepto  4u.gif  4u.gif

Džiaugiuosi, kad bandysit kepti! Būtinai parašykit, kaip seksis. Kepti galima kaip patogiau. daug kartų aš irgi kepiau tik su ventiliatoriumi. Tik tada reikia bent dešimt laipsnių žemesnę temperatūrą laikyti, bent pas mane orkaitė su ventiliatoriumi dirba galingiau. Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2010 04 15, 08:05)
Terra2 dekui  4u.gif
4u.gif  4u.gif  siandien labai noriu issikept sios duonytes. Tik va klausimas-ar visa laika kept virsus -apacia? ventiliatoriaus nereikia?
N a kol kas pradedancioji tai baisiai laikaus recepto  4u.gif  4u.gif


aš ir vis dar bandau atrast tinkamiausią variantą
Labai daug aišku priklauso ir nuo orkaitės. Bet šiaip kažkiek vis užmeskit akį, kaip ten kepa jūsų duonytė. Aš kepiau pagal receptą, bet į pabaigą mačiau, kad jau per juodą viršų turęsiu, tai palikau iki likusio laiko tik apačios kepimą. Ir viskas labai gerai gavos.
Ventiliatoriaus aš nenaudoju, tik karštiem sumuštiniams/skrebučiams, nes jis labai džiovina kepinį. Čia nebent tuo atveju, jei reikia greičiau, nes su juo iškepa tikrai greičiau, arba reikia kad labiau apskrustų.
Atsakyti