Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

Nataliuncik, koks pyragas 4u.gif ir kaip tu viską spėji, juk mažiukė daug dėmesio reikalauja!
Atsakyti
Di72, tai, virti ryžiai (aš dariau kaip garnyrą, bet per daug blush2.gif )

QUOTE(pipete @ 2010 04 14, 17:51)
Nataliuncik, koks pyragas  4u.gif  ir kaip tu viską spėji, juk mažiukė daug dėmesio reikalauja!

Ačiū wub.gif
ji su manim virtuvei biggrin.gif Va tik tortą teko naktį daryt, nes visiem visko reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 14, 14:19)
Tai kas apsiims atvežt iš Kauno? Čia geriausia kas važinėja darbo ar kt.reikalais ax.gif
Nu jo, DeLonoj kitos kainos(už puse kg sumokėsit kaip ten už kg), bėja, skiriasi salyklas jų nuo kurio turėjau, duona šviesesne gaunasi, tai kad išgaut juodesne duona reikia daugiau dėt salyklo g.gif



nuo kitos savaitės Delona ir pardavinės dar ir jų salyklą, ne tik tą, kur dabar turi.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 14, 18:12)
nuo kitos savaitės Delona ir pardavinės dar ir jų salyklą, ne tik tą, kur dabar turi.


Įdomu ar bus kvietinei duonai salyklo?
Atsakyti
ar jau pavelavau i salyklo dalybas???? Vilniuj priglausciau irgi 2-3 kg blush2.gif jei galiojimas ilgas tongue.gif
Atsakyti
Visi tiek isgyre ta mano duona, kad net upas kepti yra bigsmile.gif o kiek vienam kartui salyklo reikia duonai? Na apytiksliai?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 14, 16:49)
Visi tiek isgyre ta mano duona, kad net upas kepti yra  bigsmile.gif o kiek vienam kartui salyklo reikia duonai? Na apytiksliai?

bent poros saukstu
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 14, 18:12)
nuo kitos savaitės Delona ir pardavinės dar ir jų salyklą, ne tik tą, kur dabar turi.

Dabartinis DeLonos irgi neblogas salyklas, aš šiandien pabandžiau jį paskrudinau ant sausos keptuvės, sustiprėjo kvapas ir rudesnis pasidarė thumbup.gif

Nerut, pas mane metus gulėjo kol visą sunaudojau, ir nieko skonis nepasikeitė ax.gif
Įdomu kiek tas mišinys juodai duonai kainuos, man jis LABAI patiko, sudėtis thumbup.gif
Atsakyti
aciu nataliuncik, zodziu jei kooperuosites ir manes nepamirskit biggrin.gif bijau kad galiu dalybas praziuret lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 04 14, 21:28)
aciu nataliuncik, zodziu jei kooperuosites ir manes nepamirskit  biggrin.gif  bijau kad galiu dalybas praziuret lens.gif

Tai tokios čia ir dalybos, svajojam gal kas nuvažiuos biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 14, 21:32)
Tai tokios čia ir dalybos, svajojam gal kas nuvažiuos  biggrin.gif

tai ir as i svajojanciu sarasa rasaus lotuliukas.gif doh.gif o kur cia vaziuot reik? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 04 14, 21:34)
tai ir as i svajojanciu sarasa rasaus  lotuliukas.gif  doh.gif  o kur cia vaziuot reik?  blush2.gif


į Kauną mirksiukas.gif
Atsakyti