Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona,

salyklo tai ir as priglausciau kelis kilogramus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 14, 12:54)
po valandos patikrink su mediniu pagaliuku, o šiaip, dabar yra orkaičių ir su ventiliatoriais ir dar su visokiais pričindalais, tai laikas gali ir sutrumpėt
Pas mane paprasta orkaite, tai čia jau jums reikia žiūrėt  ax.gif
Papildyta:

poster_offtopic.gif  jūsų parašas  wub.gif

aciu blush2.gif
man ir kaunas tinka kas del salyklo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 14, 12:54)
po valandos patikrink su mediniu pagaliuku, o šiaip, dabar yra orkaičių ir su ventiliatoriais ir dar su visokiais pričindalais, tai laikas gali ir sutrumpėt

yra vintiliatorius ten thumbup.gif
Aciu 4u.gif uz ats.
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2010 04 14, 13:07)
salyklo tai ir as priglausciau kelis kilogramus  blush2.gif



QUOTE(pandora2006 @ 2010 04 14, 13:12)
aciu  blush2.gif
man ir kaunas tinka kas del salyklo  ax.gif


bigsmile.gif nu va thumbup.gif mes jau esam trys kuriom reik salyklo mirksiukas.gif dar plius minus pora zmoniu ir jau galim pirkti visa maisa thumbup.gif ir dalintis
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 14, 13:22)
yra vintiliatorius ten  thumbup.gif
Aciu  4u.gif uz ats.
Papildyta:
bigsmile.gif nu va  thumbup.gif  mes jau esam trys kuriom reik salyklo mirksiukas.gif dar plius minus pora zmoniu ir jau galim pirkti visa maisa  thumbup.gif ir dalintis

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na tai ir man tadu reikia salyklo biggrin.gif Dar nesidomėjau kokiais kiekiais jis eina, tai pradžiai bent porą kg pasibandymui. Vilniečių turbūt atsirastų ir daugiau, tai parsigabentumėm kaip nors iš Kauno ax.gif
Žvilgterėjau Kauno salyklo puslapį, ten yra ruginis (ne)fermentuotas salyklas g.gif kurį planuojate imti? Dar yra daiginti kviečių/rugių daigai.. o jie mums nereikalingi? rolleyes.gif


Taip pat jei kas imsit miltus didesniais kiekiais ir norėsite dalintis, garsiai skalambykite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 14 balandžio 2010 - 12:40
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 14, 12:40)
nu jo, aš viena imčiau 5-7kg


aš irgi 5 kg paimčiau.
Atsakyti
o kuo jie ten skiriasi fermentuotas ir nefermentuotas?

Beje paskambinau, tai sakė, kad delona nuo kitos savaitės prekiaus jų salyklu, aišku kaina bus kita.
Atsakyti
o aš kaip tik vakar delonos užsakymą pasidariau doh.gif
Atsakyti
Tai kas apsiims atvežt iš Kauno? Čia geriausia kas važinėja darbo ar kt.reikalais ax.gif
Nu jo, DeLonoj kitos kainos(už puse kg sumokėsit kaip ten už kg), bėja, skiriasi salyklas jų nuo kurio turėjau, duona šviesesne gaunasi, tai kad išgaut juodesne duona reikia daugiau dėt salyklo g.gif

user posted image
Ryžių batonas-pyragas
Atsakyti
nataliuncik swoon.gif jezusmarija kaip graziai tas tavo pyragas atrodo,springstu seilem doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Salyklo aš irgi norėčiau, jei pirksit kažkas ir jei liks po visų besidalijančių ax.gif Nes DeLonoj pirktas kaip tik jau į pabaigą eina...
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 14, 13:19)


Aš recepte parskaičiau, kad reikia ryžių košės. Dabar turbūt kvailai paklausiu blush2.gif Ar reikalinga jau išvirta iš normalių ryžių košė?
Atsakyti