QUOTE(lolita4611 @ 2010 05 18, 07:31)
o kaži gali būti, kad gydytoja mato kolposkopu displaziją o man tik uždegimas lėtinis? ta prasme biopsija gali parodyti geresnius atsakymus kad pvz jokios displazijos nėra
nu netikiu kažkaip, neturiu juk nė vieno viruso iš 100 rūšių
beje kas zino aš visas displazijas reikia išpjauti? gal cin1-cin2 galima stebėti?
Kaip yra praktiskai, tai negaliu pasakyti, gal merginos pasidalins, bet teoriskai kai CIN I nustatomas, kai pažeidimai labai nežymūs, kartais gali išnykti be gydymo, kai CIN II - pažeidimai vidutinio laipsnio, reikalingas gydymas. CIN III - būtinas skubus gydymas, nes pažeidimai dideli, negydomi gali pereiti į vėžį.
Dar radau toki gydytojos pasisakyma "Esant CIN I reikėtų atlikti kriodestrukciją skystu azotu arba prideginimą lazeriu, arba diatermokoaguliaciją (audinių prideginimas aukšto dažnumo kintamąja srove)".
Dar viena mintis :"Gimdos kaklelio vėžys formuojasi ilgai. Jei laiku atpažįstamas, ligonei galima suteikti efektyvią pagalbą. Kol žemo laipsnio displazija pasiekia aukštą laipsnį, vidutiniškai praeina 9 metai, o kol iš didelio laipsnio displazijos susiformuoja invazinis vėžys, užtrunka nuo 3 mėnesių iki 2 metų. Naujausi tyrimai rodo, kad didelio laipsnio displazijos evoliucija į vėžį nėra neišvengiamas procesas. Iki 70 proc. gimdos kaklelio intraepitelinių pirmo laipsnio neoplazijų (CIN1) išnyksta savaime per 1-2 metus."