Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

QUOTE(river* @ 2010 06 01, 16:27)
mano dukrytei dabar virs 4 metuku,nuo pamperio atpratome neseniai,kalbu apie naktini pamperi.Bet vistiek as dziaugtis negaliu,nes nakti vis dar as pati turiu atsikelt ir nuvest i tualeta doh.gif jei as jos nenuvedu tai pridaro i lova doh.gif  verysad.gif labai bijau,kad nebutu kokios ligos problema,nesuprantu gal ji isvis nejaucia nakti kad nori i tualeta.Diena viskas labai gerai,pati savarankiskai nueina ir padaro,bet va naktinis slapinimasis man kelia abejone.Kaip manot ar dar anksti man sunerimti unsure.gif ar jau reiketu kreiptis pagalbos 4u.gif


mano panelei tas pats doh.gif diena jau senai atprato nuo pampersu ir jokiu bedu, o nakti niekaip, ir jei prisiusoja i lova jai visai nemaiso, kad slapia, miega sau ir viskas..
Atsakyti
Mano merginai irgi yra si problema,diena viskas gerai,gali ir pakenteti jei reikia,o nakti vis slapia lova,ir jai tai taip pat nemaiso,miega ramiai iki ryto.Dabar jau suejo 6 metukai ir pasidare neramu,o ir informacijos vis ieskojau internete,bet vis galvojau kad isaugs,bet...Taigi pasakem savo gydytojai apie sia problema,slapimo tyrimai geri,echoskopavo-viskas gerai,tada nusiunte pas neurologa.Jis patikrino,mergaite sveika,judri,nieko blogo nera ir tiesiog pasake,kad tai susije su paveluotu insktu vystymusi.Inkstu tokia funkcija,kad diena jie slapimo gamina daugiau,o nakti turetu gaminti mazai,kad net nereiketu keltis i slapintis.Ir cia nepades nei skysciu ribojimas,nei piktumai,nei bandymai kelti vaika nakti slapintis.Nebent jei vaika visiskai isbudintumete,nes sodinimas ant puodo miegancio vaiko tik skatina naktini slapinimasi.Taigi mums israse Minirina,pradejome gerti,isgereme dar tik pirma tablete,o lovyte jau sausa thumbup.gif gal cia tik sutapimas g.gif o gal veikia vaistukai smile.gif
Ziuresime kaip bus toliau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta2008 @ 2010 08 05, 11:11)
Mano merginai irgi yra si problema,diena viskas gerai,gali ir pakenteti jei reikia,o nakti vis slapia lova,ir jai tai taip pat nemaiso,miega ramiai iki ryto.Dabar jau suejo 6 metukai ir pasidare neramu,o ir informacijos vis ieskojau internete,bet vis galvojau kad isaugs,bet...Taigi pasakem savo gydytojai apie sia problema,slapimo tyrimai geri,echoskopavo-viskas gerai,tada nusiunte pas neurologa.Jis patikrino,mergaite sveika,judri,nieko blogo nera ir tiesiog pasake,kad tai susije su paveluotu insktu vystymusi.Inkstu tokia funkcija,kad diena jie slapimo gamina daugiau,o nakti turetu gaminti mazai,kad net nereiketu keltis i slapintis.Ir cia nepades nei skysciu ribojimas,nei piktumai,nei bandymai kelti vaika nakti slapintis.Nebent jei vaika visiskai isbudintumete,nes sodinimas ant puodo miegancio vaiko tik skatina naktini slapinimasi.Taigi mums israse Minirina,pradejome gerti,isgereme dar tik pirma tablete,o lovyte jau sausa thumbup.gif  gal cia tik sutapimas  g.gif  o gal veikia vaistukai  smile.gif
Ziuresime kaip bus toliau... smile.gif



kiek pažįstu iš giminės buvo du vaikai, kurie ilgai šlapinosi, ir tikrai teigiu kad nuo psichologinių problemų
Atsakyti
Sutinku,kad slapinimasis i lova gali buti ir su psichologinem priezastim susijes,bet gydytojas juk pries israsydamas vaistus daug klausineja.As ir pati is pradziu galvojau,kad gal del psichologiniu,bet pastebejau kad tai nesusije nei su ispudziais patirtais per diena,nei su dar kazkuo.Tada ir kreipemes i gydytojus.O beto vaistukai dabar padeda,o jie nesalina psichologiniu priezasciu,jie skatina inkstu susiformavima,kad atliktu savo darba.
Atsakyti
mano pusbrolis i lova sisiojo iki 15m irgi daktarai dare tyrimus, bet nieko nerado, atseit viskas gerai. paskui pats kazkaip nustojo sisioti. o teta ir naktim keldavos ji zadindavo ir vakare neleisdavo nieko gerti, bet niekas nepadejo. kai atejo laikas tai ir susitvarke viskas savaime
Atsakyti
ir mes gėrėme MINIRIN jau daug metų, kaip tik gali gydytoja jį skirti taip ir skiria 3 mėnesius per metus, bet ir geriant vaistus nevisada atsikeldavome sausi. mano vaikinui jau 10 metų ir visus medikus aplankėme visi pasako, kad viskas gerai ir reikia laukti kol išaugs. Geriam Balvočiūtės arbatžoles, bet rezultato jokio. vaiką keliam naktį po du kartus, ryte ir jis nepailsėjęs piktas ir mes su vyru nervoti
praradau viltį,
Atsakyti
Mes taip pat bandėme Minirin, bet be rezultatų. Echoskopiją padarė – nieko blogo. Taip pat išrašė mums ir Driptane, bet nebekišome vaikui šitų vaistų. Po to norėjo atlikti tokį tyrimą, cistograma, berods vadinasi. Nutarėm nekankint vaiko, sakom, gal kiti būdai padės. Yra toks žolininkas Juvencijus Gadliauskas, gyvenantis Skirsnemunėje. Jis duoda tokių lašiukų gerti nuo šios problemos. Mes savo šešiametei dukrai davėme, savaitę pagėrė ir daugiau nebedavėme. Gal jie ir padėjo, bet bent jau nepakenkė. Gal taip sutapo, bet jau pora mėnesių nebedaro. Nes tuo pat metu mes dar jai nupirkom Jysk parduotuvėje tokią neperšlampančią paklodę (200x90cm) – tokia balta graži, patogi gulėti, viršuje medvilnė, apačioje gumuota. Tai vis saugojosi, kad jos neprišlapintų. Nors dar buvo, bet dabar lyg tai nebedaro. Na, ir prieš miegą prisigert arbatų neduodam. Bent pora valandų, ne vėliau, prieš miegą pavakarieniauti. Svarbu režimas: eina miegot 9 val., keliasi į darželį 7 val. Apie Gadliauską:
http://www.lrytas.lt...tm_campaign=rss
http://www.valstieti...ingais-vaistais
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2010 10 18, 16:09)
mano pusbrolis i lova sisiojo iki 15m irgi daktarai dare tyrimus, bet nieko nerado, atseit viskas gerai. paskui pats kazkaip nustojo sisioti. o teta ir naktim keldavos ji zadindavo ir vakare neleisdavo nieko gerti, bet niekas nepadejo. kai atejo laikas tai ir susitvarke viskas savaime

drinks_cheers.gif man ir taip buvo, poto savaime praejo mazdaug apie 15m, aisku tu avariju atsitikdavo retai, bet ju pasitaikydavo, poto kazkaip dingo ir viskas, dabar mano dickiui panasiai nors jam dar 4m, bet mazajam, kuriam 3m tokiu avariju neatsitinka niekad, o va dickiui atsitinka, matyt tiesiog silpna slapimo pusle manau ir kazin ar verta cia tuos vaikus kankinti ir kisti ta chemija g.gif .
Atsakyti
gal žinote kaip susisiekti su žolininku Juvencijumi Gadliausku, gyvenančiu Skirsnemunėje, reikėtų prieš atvykstant susiskambinti, bet niekur nerandu jo telefono
Atsakyti
Ne, deja Gadliausko telefono numerio nežinau. Man atrodo, kad jis telefonu ir nebendrauja. Žinau tik adresą: Nemuno 38, Skirsnemunė. Mes buvom pas jį prieš pora mėnesių, sekmadienį. Pasakėm, kad iš toli atvažiavom. Buvo nelabai patenkintas, paminėjo, kad šventą dieną reikia švęst. Bet po to labai maloniai mus išklausė, papasakojo apie save. Net vaikams saldainių davė. Šiaip tai jis, atrodo, visada būna namuose, net sekmadieniais. Bet, aišku, šeštadieniais geriausia važiuoti.
Atsakyti
Musiske kai labai ilgai ir kietai miega pasislapina... jau buvau sunerimus, bet paskaiciau temele ir ramu...dar tik 3 metukai stuktels, tai matyt normalu, kad tokiam vaikui avariju pasitaiko.Bet neatmetu galimybes, kad ir del psichologiniu priezasciu...pradejo kai laukiausi... blink.gif
Atsakyti
Labai geras straipsnis apie didesniu vaikui slapinimasi naktimis i lovyte . Maniau, kad iki 3 metu riba, kai vaikai turi nebeslapinti i lova naktimis, pasirodo iki 5 bigsmile.gif Manau daugeli mamyciu sis straipsnis nuramins mirksiukas.gif
Atsakyti