Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

Sveikos mamutes!mano sunui 4 metai ir daznai "zvejoja naktimis" doh.gif konsultavomes su savo gyd tai sake iki 6 metu nieko daryt nereikia o be to tevelis(sunaus) ir ilgai slapindavosi i lova naktimis tai sake gali but paveldima.tai va labai nepergyvenam ir lauiam gal viskas savaime susitvarkys rolleyes.gif sekmes visoms
Atsakyti
mano mergina irgi naktim suslapdavo gal iki kokiu 5m. Viena sena moteriske patare vakarais duoti suraus kumpio uzvalgyti ir nieko neduoti gerti. Nezinau, ar tai sutapimas, bet po keliu kartu slapios nelaimes baigesi tongue.gif Aisku, ta kumpi (namini) mes vakarais dar ilgoka laiko tarpa valgem ax.gif
Atsakyti
Gal kas galit patarti. Dukrai jau beveik 10 metu ir dar slapinasi verysad.gif i lova nakti. Buvom pas savo seimos gydytoja tai patare visokiu zoleliu pagert bet jau kiek laiko ir niekas nesikeicia verysad.gif .Slapymo tyrymus darem tai nieko nerado . Dabar jau visa menesi geria PLANTAGO HOMACCORD ir vis tiek pasitaiko avariju. verysad.gif
Patarkit ka daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZITULYA @ 2010 04 07, 14:22)
Gal kas galit patarti. Dukrai jau beveik 10 metu ir dar slapinasi  verysad.gif i lova nakti. Buvom pas savo seimos gydytoja tai patare visokiu zoleliu pagert bet jau kiek laiko ir niekas nesikeicia verysad.gif .Slapymo tyrymus darem  tai nieko nerado . Dabar jau visa menesi geria PLANTAGO HOMACCORD ir vis tiek pasitaiko avariju. verysad.gif
Patarkit ka daryti g.gif


Eei, mamyte, 10 metu - jau nelabai gerai.. Seimos gydytoja butinai turetu nusiusti pas vaiku nefrologa, kuris paskirs jums tinkama gydyma. Cia su zolelem nelabai ka padarysi.. O paskyrus tinkama vaistuka dazniausiai greitai viskas susitvarko. mirksiukas.gif
Beje, slapimo tyrimai dazniausiai ir buna geri prie naktinio slapimo nelaikymo, bet tai dar nereiskia, kad nera problemos 4u.gif


Sekmes, neliudekit, nepatingekit pakalbet dar karta su seimos gyd. ir viskas bus gerai.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Razinka @ 2010 04 07, 17:15)
Eei, mamyte, 10 metu - jau nelabai gerai.. Seimos gydytoja butinai turetu nusiusti pas vaiku nefrologa, kuris paskirs jums tinkama gydyma. Cia su zolelem nelabai ka padarysi.. O paskyrus tinkama vaistuka dazniausiai greitai viskas susitvarko.  mirksiukas.gif
Beje, slapimo tyrimai dazniausiai ir buna geri prie naktinio slapimo nelaikymo, bet tai dar nereiskia, kad nera problemos  4u.gif
Sekmes, neliudekit, nepatingekit pakalbet dar karta su seimos gyd.  ir viskas bus gerai.. 4u.gif

drinks_cheers.gif Tikrai nelaukit ir patys reikalaukit siuntimo. Padės arba nefrologas arba psichologas... nežinau, dėl kokių priežasčių tai nutiko...
Atsakyti
Rytoj eisim pas nefrologa ziuresim kas bus toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrelė @ 2010 04 01, 14:50)
Na mes atgerem tris menesius ir liepe troliau gerti ta minirina gal kuri pasidalins kiek laiko gere

Man tai atrodo, kad toliau gerti tai jau netikslinga, mes gėrėm gal mėnesį, ir kiek atsimenu, tai žymėjom tokį kalendorių su saulutėm ir debesėliais ir jeigu per savaitę daugiau kaip trys naktys šlapios ir nei kiek negerėja, vadinasi vaistukai šie netinka verysad.gif
Atsakyti
Nefrologas čia niekuo dėtas. Naktinis šlapinimasis greičiausiai dėl psichologinių priežasčių, būtent tai ir reikėtų spręsti. Tik kur jūs buvot iki šiol, kad laukėt iki 10 metų doh.gif
Atsakyti
Mano merginai 13,5. Dažnokai šlapinasi i lovą. Ar tikrai niekas nebepadeda? schmoll.gif
Girdėjau netgi taip, kad tik po pirmos sueities su vyru nustos. Absurdas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 05 29, 14:19)
Nefrologas čia niekuo dėtas. Naktinis šlapinimasis greičiausiai dėl psichologinių priežasčių, būtent tai ir reikėtų spręsti. Tik kur jūs buvot iki šiol, kad laukėt iki 10 metų doh.gif

Kaip tik nefrologas ir padejo. Israse vaistu MINIRIN pagerem pora menesiu ir viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZITULYA @ 2010 06 01, 14:11)
Kaip tik nefrologas ir padejo. Israse vaistu MINIRIN pagerem pora menesiu ir viskas susitvarke thumbup.gif

mano dukrytei dabar virs 4 metuku,nuo pamperio atpratome neseniai,kalbu apie naktini pamperi.Bet vistiek as dziaugtis negaliu,nes nakti vis dar as pati turiu atsikelt ir nuvest i tualeta doh.gif jei as jos nenuvedu tai pridaro i lova doh.gif verysad.gif labai bijau,kad nebutu kokios ligos problema,nesuprantu gal ji isvis nejaucia nakti kad nori i tualeta.Diena viskas labai gerai,pati savarankiskai nueina ir padaro,bet va naktinis slapinimasis man kelia abejone.Kaip manot ar dar anksti man sunerimti unsure.gif ar jau reiketu kreiptis pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lašišos file @ 2010 05 31, 20:58)
Ačiū. Gal kas dar naudojot? Ar tikrai efektyvu? g.gif Vyrui parodžiau, tai jam nesąmonė pasirodė, bet ką tie vyrai...



Mums padėjo, važiavom į Neuromedą, ir vaikų nefrologas konsultavo ir psichologas. Ten ir pirkom. 4u.gif
Atsakyti