Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

QUOTE(ignasser @ 2009 04 29, 14:38)
Maniškiui 4 su biškiu. Šeimos daktarė sakė dar nestresuot. Man kiek keistoka. Homeopatiniai Plantago jei gerai pamenu, pradžioj gerai padėjo. Bet su tais homeopatiniais viena bėda: organizmas adaptuojasi arba juos tik nutraukus trukt už vadžių, vėl iš pradžių. Paskutinis mūsų bandymas Amway B vitaminas. Sakė gert mėnesį, po to viskas turi užsirišt. Daug vaikų padėjo. Maniškiui pradžioj tikrai pagerėjo, bet per vidurį ciklo užturėjom traumą galvos ir viskas kiek išsibalansavo: 2 savaitės namie, prastesnis režimas, pervargsta, daugiau skysčių ir vėl kiek pablogėjo. Galvoju, gal tikrai nors sau tas saulutes su debesėliais žymėt? Dabar tik 1-2 gal per savaitę naktį avarijos būna, o prieš tą B vitaminą, tai dvi sausos tebuvo. Kadangi mūsų mėnuo pasibaigė, o dar nėra  pamiršta problema, tai dar mėnesį duosiu tą vitaminą (vis geriau nei hormonai ar liūdnas vaiko žvilgsnis ryte). Jei įdomu kam, tai galėsiu apie galutinius rezultatus papasakot.

Sveika,man tikrai idomu,kaip bus toliau blush2.gif Mes irgi turim sita beda.Panele siais metais eis jau i pirma klase,o naktys vis dar slapios verysad.gif .po poros menesiu ja isleisiu i stovykla,tai nezinau,kaip ten bus.Reikes pampersus tam laikotarpiui nupirkt..
Kur dar galeciau gautiinfo apie "Amway B vitamina" g.gif ,nes www.vaistai.lt nieko nera?Apie "Plantago" paskaiciau,reikes pabandyti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 04 gegužės 2009 - 11:51
Amway vaistai.lt nerasi. Čia tinklinė prekyba, viskas platinama prezentacijų metu. Supermamoj yra skelbimuose berods kad platina Amway kažkuri mama. Jei reikia, galiu per AZ duoti kontaktus žmonių, dirbančių su tais produktais. Matau jau viską išbandei, taigi kodėl nepabadžius dar kažko.
Va radau internete juos. http://www.quixtar.c...px?itemno=A4206
Atsakyti
Mano sūneliui 5 m., bet vis dar siusioja naktimis, vienu metu buvo nustojęs, bet labai išsigando šuns ir vėl pradėjo. Dabar geriam užkalbėtą vandenį, žiūrėsim ar padės. Ta moteris, pas kurią lankėmės jau yra išgydžiusi ne vieną mižniuką, kaip pati vadina. verysad.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Turim ir mes tą bėda mažiukui jau keturi metai, o šlapių naktelių ir kelniu turim doh.gif , būna momentas ramu, o po to vėl....... O kas keisčiausia darželį būnam iki pietų tai jokių šlapių kelnių o namuose doh.gif Ir išvažiavus kur nors ramu tai net nežinau ar jau lėkt pas daktarus ar dar laukti doh.gif Palangoje būdavo kažkoks vyriškis akupunktūra gydydavo gal kas ką žinot ? Nuo kokio amžiaus ir kaip ?

O kas link dėmesio stokos schmoll.gif pagrandukas pas mus gauna dėmesio iš visų keturių siočiai.
Atsakyti
Sveikos mamytes, mano sūneliui jau 5 metukai, mes irgi turėjom bėdų su šlapiomis naktimis. Per savaitę viena kartais dvi nakteles pavykdavo išmiegoti sausai, buvom pas gydytojus, kalendorius pildėm, bet napadėjo. Prieš gera mėnesį nuvažiavome pas žolininką i skirsniamunę, parsivežėm tokių lašiukų ir sunku patikėti, bet nuo tos nakties turėjom tik 3 šlapias nakteles, ir tai sakė kad turėtu būti pablogėjimas kad vaistukai veiktų, tai mes jau daugiau kaip mėnuo nebesišlapinam naktimis į lovą. Siūličiau ir jums pabandyti blogiau tirai nebus. 4u.gif
Atsakyti
baltakiene, labai norėčiau sužinoti, kaip jums dabar sekasi su tais žolininko lašiukais? Seniai bebuvau čia užsukusi, nes nebelabai turiu vilties kažką naujo rsti... Jau rašiau ankčiau, kad maniškiui 10, o naktinės bėdos vis dar kamuoja. Viskas išbandyta.
Bet va apie žolininką iš Skirsnemunės neteko girdėti. Parašykite plačiau.

Ir dar - gal kas išbandėt akupunktūrą? Gal žinote, kur Panevėžyje būtų galima kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(sapula @ 2009 12 28, 02:14)
baltakiene, labai norėčiau sužinoti, kaip jums dabar sekasi su tais žolininko lašiukais? Seniai bebuvau čia užsukusi, nes nebelabai turiu vilties kažką naujo rsti... Jau rašiau ankčiau, kad maniškiui 10, o naktinės bėdos vis dar kamuoja. Viskas išbandyta.
Bet va apie žolininką iš Skirsnemunės neteko girdėti. Parašykite plačiau.

Ir dar - gal kas išbandėt akupunktūrą? Gal žinote, kur Panevėžyje būtų galima kreiptis?



Laba diena, apie žolininka is skirsnemunes mano mociute vis pasakodavo, tais vaistais gydo jau kelios tos seimos kartos. Tie vaistai padeda tik tuo atveju jai naktinis slapinimasis yra nervinio pobudzio, bent jau taip mociute pasakodavo.
Žolininkas sake, kad daugialiui padejo ir jo atsiliepimu knygoje taip pat daug laiminga pabaiga turinciu tokiu istoriju. Mes tuos lasiukus gerem du menesius o dabar jau du menesiai kaip negeriam, ir visos musu naktys sausos. Is pradziu ir as nelabai tikejau, kad tie lasiukai ka pakeis, bet nuo pat pirmos ju gerimo dienos musu lova jau buvo sausa. Tiesa pasitaike per tuos menesius 4 naktys kuomet lovyte vel buvo slapia. Bet tai stebuklas, nes iki tol pas mus visos naktys budavo slapios. Tikrai siulyciau isbandyti, nes zinau kokia tai problema, gal ir jums padetu, taip kaip mums. Jei noresite atsiusiu jo adresa.
Atsakyti
QUOTE(baltakiene @ 2009 12 28, 09:51)
Laba diena, apie žolininka is skirsnemunes mano mociute vis pasakodavo, tais vaistais gydo jau kelios tos seimos kartos. Tie vaistai padeda tik tuo atveju jai naktinis slapinimasis yra nervinio pobudzio, bent jau taip mociute pasakodavo.
Žolininkas sake, kad daugialiui padejo ir jo atsiliepimu knygoje taip pat daug laiminga pabaiga turinciu tokiu istoriju. Mes tuos lasiukus gerem du menesius o dabar jau du menesiai kaip negeriam, ir visos musu naktys sausos. Is pradziu ir as nelabai tikejau, kad tie lasiukai ka pakeis, bet nuo pat pirmos ju gerimo dienos musu lova jau buvo sausa. Tiesa pasitaike per tuos menesius 4 naktys kuomet lovyte vel buvo slapia. Bet tai stebuklas, nes iki tol pas mus visos naktys budavo slapios. Tikrai siulyciau isbandyti, nes zinau kokia tai problema, gal ir jums padetu, taip kaip mums.  Jei noresite atsiusiu jo adresa.

labai ir man idomu butu suzinoti adresiuka jo. mano merginai beveik 6m ir beveik visos naktys slapios, isbandem jau dauk ka ir vaistu ivairiu ir zolininku receptu, net uzkalbejima, bet tik kokius vaistus ar zoleles pradeda vartoti tada is vis nelieka sausu naktu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka&rusne @ 2010 03 07, 21:14)
labai ir man idomu butu suzinoti adresiuka jo. mano merginai beveik 6m ir beveik visos naktys slapios, isbandem jau dauk ka ir vaistu ivairiu ir zolininku receptu, net uzkalbejima, bet tik kokius vaistus ar zoleles pradeda vartoti tada is vis nelieka sausu naktu  verysad.gif

Štai žolininko adresas : Nemuno . 38, Skirsniamunės kaimas, Jurbarko raj. Lankytojus priima tik šeštadieniais. Mes nežinojome tai nuvažiavome kita diena, tai buvo nepatenkintas , bet žolyčių vis tiek pardavė, jų kainytė 20 Lt, bent mes tiek mokejome. Vieno buteliuko labai ilgam uztenkames jo tik puse sugėrėm. Linkiu Jums sėkmės ir labai lauksiu žinutės kaip sekasi Jums. Tikiuosi, kad įveiksite bėdas taip greitai kaip mes. Parasykit atsiliepimus veliau, butu labai idomu zinoti kaip tie vaistukai padeda kitiems.
Atsakyti
Sveikos,
Mano sunus pries menesi pradejo gerti irgi vaistukus, taciau kaip buvo slapios naktys taip ir yra, net nezinau, ka ir daryt laukti ar vel kitu vaistu prasyti. Mane labai sudomino tie lasiukai, is kokiu zoleliu jie pagaminti.
Atsakyti
QUOTE(baltakiene @ 2010 03 10, 20:43)
Štai žolininko adresas : Nemuno . 38, Skirsniamunės kaimas, Jurbarko raj. Lankytojus priima tik šeštadieniais.  Mes nežinojome tai nuvažiavome kita diena, tai buvo nepatenkintas , bet žolyčių vis tiek pardavė, jų kainytė 20 Lt, bent mes tiek mokejome.  Vieno buteliuko labai ilgam uztenkames jo tik puse sugėrėm. Linkiu Jums sėkmės ir labai lauksiu žinutės kaip sekasi Jums. Tikiuosi, kad įveiksite bėdas taip greitai kaip mes. Parasykit atsiliepimus veliau, butu labai idomu zinoti kaip tie vaistukai padeda kitiems.

aciu labai uz informacija, siuo metu mes dar iki birzelio padarysim pertrauka po visu vaistuku ir uzkalbejimu o tada pirmu reisu pas ji. O dar ir mergina mano depresuoti pradejo, nors pirmai jai visalaik vienodai budavo. O gal tai i gera g.gif gal pradejo suprasti kad neturetu taip buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2010 03 07, 21:14)
labai ir man idomu butu suzinoti adresiuka jo. mano merginai beveik 6m ir beveik visos naktys slapios, isbandem jau dauk ka ir vaistu ivairiu ir zolininku receptu, net uzkalbejima, bet tik kokius vaistus ar zoleles pradeda vartoti tada is vis nelieka sausu naktu  verysad.gif

smile.gif Sveikutes Mamytes turincios vaikus naktinius plaukikus.Na kai perskaiciau visa tema tai kiek atveju tai ir pas mus viskas .Ko tik mes nedarem buvom tikriausiai pas visus gyditojus kokie specelistai yra bet deja nieko bloga nerado.Vaistus ir visokius,zoleles tik dar pas uzkalbetoje nebuvome.Mano merginai 7metai kuo toliau vis reciau plaukem naktimis.Pasitaiko kai pavargus ar vakare gerimo fiesta buvo.Bet labai stengemes visi namuose jokiu valgiu ir gerimu nuo 7vakaro.Komandinis palaikymas labai gerai.Nes kaip vienam negalima o kitiems galima tai ir psichologine itampa .Otas tikrai ne i gera.Tai pas mus jau vyksta puse metu veikia teigemai.Pabandykite gal ir pas jus pasitaisys reikalai.Bet pas ta zolininka tikrai reiks nuvykti.GERU EMOCIJU VISIEMS ,NES SYPSENOS GYDO biggrin.gif
Atsakyti