Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis šlapinimasis

mano sunui 7,turim ta beda.buvom pas gydytojus-viskas tvarkoi,sako gal is psichologines puses,gal koks stresas.israse minirin kainuoja 150lt,jie kompensuojami,prisiskaiciau visokios info,tai ju ir negerem.kuri laika gerem zolininkes jadvygos.b. arbata specialiai nuo naktinio slapinimosi.anksciau lova budavo slapia po kelis kartus i nakti,dabar dazniausiai sausa,tad sekmes.
Atsakyti
o kas per arbatele?
Atsakyti
zoleliu arbata nr.41,jadvygos balvociutes.
Atsakyti
o tai kaip ja surasti? ar vaistinese yra, ar reikia konkreciai i ta zolininke kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(toshkaite @ 2008 06 10, 15:05)
Šį pavasarį ėmėme lankytis Natura munda centre, Kaune,

Papasakokit ar dabar viskas gerai? Domina visos priemonės.

Turim panašią problemėlę sūnučiui 4 metai; žadinam naktį, skysčių neribojam unsure.gif ne ir taip mažia valgo ir geria. Gali būti adenoidai kalti nes turim 1-2 laipsnio; bet nieko iki šiol nedariau- bet gal verta išsitirti iš anksto kad liga neįsisenėtų. Labai kietai miega naktį, neprabunda niekada; jei pakeliam miegodamas nueina į lovą doh.gif Kudikystėj tikrai daug laikiau be pampersų, į darželį pradėjom eiti 3jų metų, dėmesio kažkaip manau negali būti stokos- nes ji kol kas vienas- tai ir aš žaidžiu ir vyras pakaitom, važiuojam atostogaujam kartu, nes neturim senelių šalia, bet.... doh.gif

Dėl psichologinių priežaščių ir gali būti- pastebėjom paūmėjimą- kai pasikeitė darželio grupė; vaikučiai ne bet auklėtojos ir patalpa.
Atsakyti
tai ir neatsakei kur tos arbatos gauti... Gal dar kas su tuo susidurete? maniske dabar sako, kad ji kai miega, nepajunta kad nori sysiu. Ar zia psichologine problema ar fiziologine? nors anks
ciau puikiai atsikeldavo...
Atsakyti
QUOTE(madam_qq @ 2008 10 28, 12:05)
Atsitiko taip, kad nei is sio nei is to mano didzioji pradejo naktimis nebeatsikelti ir siusioti miegodama. Ar kas susidurete su sia probblema/ Kaip sprendete? gal kokiu vaistuku davete, ar tiesiog pralaukete?

Sveiki! 4u.gif
Ir mes turime panasia problema verysad.gif Nepajunta, kad nori sisiaus nei per pietu miega, nei nakti verysad.gif Nakti siusiodavo po 3-4 kartus doh.gif ir vis nespedavau pagauti doh.gif
Patikrinome slapima viskas normoj. Nusiunte pas neurologa - ji patare neduoti gerti po 19 val. (visa skysciu paros norma reikia isgerti iki 19val.), patare pries miega nezaisti judriu zaidimu ir israse lasiukus (nereceptinis vaistas) - Plantago homaccord (10 lasu 3 kartus per diena). Kainuoja apie 20 lt. Bet gydytoja perspejo, kad juos reiketu gerti nemaziau menesio doh.gif Patare lasinti ant gabaliuko cukraus, kad vaikas palaikytu burnoje ilgiau.
Saziningai gerem visa menesi. Na ir ka jus manote? O gi tikrai padejo thumbup.gif (truputi daugiau nei po menesio)
Tiesa sakant, nezinau kaip bus kai baigsim gerti tuos lasiukus, bet neurologe sake, kad jie labai padeda. Tai gal ir nebesiusiuos g.gif
Atsakyti
nu reik man irgi pabandyt. ziuresim kas bus. O del nedavimo vakarais gert tai neisivaizduoju. nes pries miegeli ji dar praso arbeteles...
Atsakyti
QUOTE(madam_qq @ 2008 11 06, 14:28)
nu reik man irgi pabandyt. ziuresim kas bus. O del nedavimo vakarais gert tai neisivaizduoju. nes pries miegeli ji dar praso arbeteles...

O jus slapimo tyrima darete? Gal reiketu ispradziu istirti slapima, kad jau tiksliau zinoti kame cia problema g.gif

Gal cia ir psichologines kokios bedos? Gal mergyte jautri labai? Gal pradejo darzeli lankyti ar aukle pasikeite, arba dar kazkas. Gal tiesiog vaikas labai pavargsta jeigu nejaucia, kad nori sisiaus g.gif Gali ji nustojo miegoti dienom? bet per diena taip pavargsta ir labai kietai miega?

Siaip tai as irgi nesuprantu kodel mano sunelis nejaucia kad nori i siusioti. Bet jis labai jautrus vaikas, tai taip sutampa, kad po brolio atsiradymo jis pradejo i lova daryti cry.gif

O del arbateles pries miega - tai gal jeigu diena daugiau gers, tai neprasys vakare taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukka: 06 lapkričio 2008 - 22:29
sveikos mamytes.
pas mus ta pati problema..
berniokui 9 metai ir budavo kiekviena nakti lova prisiusiota doh.gif
diena gerdavo nedaug,vakare negerdavo,bet vistiek beda atsitikdavo..
slapimo tyr.darem,ejom ir pas nefrologa ir echoskopija dare..viskas gerai.
prirase vaistu minirin.kol 3 men. gerem tol viskas buvo gerai(sausas)
tik baigem naudot ir vel tas pats. doh.gif blush2.gif
sake kad gali but ir psichologine problema,turi isaugt...

tai jau 1,5 men.nebedaro i lova:super net pats patenkintas....
kad taip ir toliu rolleyes.gif

linkiu ir jums pasveikt drinks_cheers.gif
Atsakyti
na bandysim laime smile.gif
Atsakyti
Maniškiui 4 su biškiu. Šeimos daktarė sakė dar nestresuot. Man kiek keistoka. Homeopatiniai Plantago jei gerai pamenu, pradžioj gerai padėjo. Bet su tais homeopatiniais viena bėda: organizmas adaptuojasi arba juos tik nutraukus trukt už vadžių, vėl iš pradžių. Paskutinis mūsų bandymas Amway B vitaminas. Sakė gert mėnesį, po to viskas turi užsirišt. Daug vaikų padėjo. Maniškiui pradžioj tikrai pagerėjo, bet per vidurį ciklo užturėjom traumą galvos ir viskas kiek išsibalansavo: 2 savaitės namie, prastesnis režimas, pervargsta, daugiau skysčių ir vėl kiek pablogėjo. Galvoju, gal tikrai nors sau tas saulutes su debesėliais žymėt? Dabar tik 1-2 gal per savaitę naktį avarijos būna, o prieš tą B vitaminą, tai dvi sausos tebuvo. Kadangi mūsų mėnuo pasibaigė, o dar nėra pamiršta problema, tai dar mėnesį duosiu tą vitaminą (vis geriau nei hormonai ar liūdnas vaiko žvilgsnis ryte). Jei įdomu kam, tai galėsiu apie galutinius rezultatus papasakot.
Atsakyti