Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai

QUOTE(okse0711 @ 2011 12 03, 09:23)
nemanau schmoll.gif ,kad tik su geromis bakterijomis užbėgsite ligai prieš akis.reikėtų ir natūralių vitaminų,kuriuos rekomenduojama vartoti nuo spalio iki balandžio mėnesio.
Ką jau bandėte vartoti?

`Vartojam vitamina C ir linu semenu alieju, o ka dar pasiulytumete is naturaliu vitaminu?
Atsakyti
aš taip pat duodu PRAILGINTO veikimo vitC ir sėmenų aliejų.Sėmenų aliejų duodu vietoj žuvų taukų,nes mums žuvų taukai netinka.Jau apie mėnesį taip pat vartojam slavijo sultys su persikais(stipriname akis).persikuose daug vit A,kuris labai reikalingas turint akių problemyčių,o alavijas aplamai stiprina visą organizmą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 12 02, 20:40)
O  kurias reiketu rinktis esant daznoms kvepavimo taku infekcijoms? Kai pradejom lankyti darzeli tai kas savaite ar dvi sedime namie sus loga ir kosuliu. Galvoju gal uzbegciau ligai pries akis jei profilaktiskai vaikui duociau geruju bakteriju.  g.gif

Mums dabar bronchitas ir profilaktiskai pradejau duoti švilpiko tauku kapsules jos plauciu ligomis sergantiems gerai, ziuresiu kaip cia mums seksis. O gerasias bakterijas duodu vaikiskas braskiu skonio tabletes, paskaiciau cia apie sudeti skirtinga tai leksiu skaityt ka ant mano duodamu raso, nes vaistinej kai klausiau tai ne ka ir teatsake kuom skiriasi ir kurios geresnes, pasake gal bakteriju kiekiu skiriasi, o pasirodo... g.gif g.gif
Atsakyti
As isitikinau,kad vaistineje geriau neklaust schmoll.gif ,nes jos patarie pirkti ta ka reik tuo metu parduot lotuliukas.gif
Atsakyti
Po antibiotikų naudojimo yra gerai pavartoti bakterijas žarnynui, taip pat ir vitaminai padeda sustiprėti.
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2011 12 13, 15:06)
As isitikinau,kad vaistineje geriau neklaust schmoll.gif ,nes jos patarie pirkti ta ka reik tuo metu parduot lotuliukas.gif


Ne visada... ax.gif bet vaistine yra komercine ir pelno siekianti istaiga... wink.gif
Atsakyti
sutinku del geruju bakteriju/probiotiku - ir pavartoti gera menesi ar net du thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Glamour22 @ 2011 12 17, 07:43)
Po antibiotikų naudojimo yra gerai pavartoti bakterijas žarnynui, taip pat ir vitaminai padeda sustiprėti.

Atsakyti
oj, ne cia pataikiau 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandarininė: 16 rugpjūčio 2012 - 14:18
Kas žinote, ar tik tetraciklinų grupės antibiotikų negalima vartoti su pienu, ar ir kitų?
Atsakyti
gal kas galit patarti kokias gerasias bakterijas naudoti po antibijotikų Amoksiklav(amoxicillinum)?nes gydytojas apie tai nieko nepasako sad.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2012 12 11, 22:58)
gal kas galit patarti kokias gerasias bakterijas naudoti po antibijotikų Amoksiklav(amoxicillinum)?nes gydytojas apie tai nieko nepasako sad.gif

Jei cia niekas kvalifikuotai neatsakys, klauskite vaistineje, ten tikrai turi patarti.
Nesu 100 procentu tikra, bet man atrodo, kad geriau bet kokios gerosios bakterijos nei jokiu. Mano vaikas irgi gere amoxicillinum, naudojom paprasta Linex, viskas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Aronia @ 2012 12 12, 10:02)
Jei cia niekas kvalifikuotai neatsakys, klauskite vaistineje, ten tikrai turi patarti.
Nesu 100 procentu tikra, bet man atrodo, kad geriau bet kokios gerosios bakterijos nei jokiu. Mano vaikas irgi gere amoxicillinum, naudojom paprasta Linex, viskas buvo gerai.


o as manau jei gers rugpieni, pasukas, jogurta, valgys raugintus kopustus (jei ne kudikis) bus ne ka blogiau mirksiukas.gif
Atsakyti