Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai

QUOTE(EDITAB @ 2006 07 03, 08:06)
Mano nuomone gerųjų bakterijų tikrai reikia, geriant antibijotikus.Bent jau aš visuomet savo mažyliui duodu.Tik jas reikia gerti praėjos 1 ar2 val. po antibijotikų ,kartu su antibijotikais duoti tikrai jokios naudos.
Ir baigus gerti antibijotikus patartina bent savaitę naudoti tas gerasias bakterijas.Linkiu sėkmės  4u.gif

Pamiršai paminėt kad bakterijas reik laikyt šaldytuve mirksiukas.gif kitaip jos netenka savo gerojo poveikio mirksiukas.gif
Atsakyti
gal ir man nusipirkti reikes? maciau ir per tv jau reklamuoja
Atsakyti
QUOTE(katinulyga @ 2009 03 31, 15:47)
gal ir man nusipirkti reikes? maciau ir per tv jau reklamuoja

blink.gif ko
Atsakyti
Taip mes irgi vartojame gerasias bakterijas jeigu jau geriam antibiotikus pastebejau kad ir neviduriuoja kai jas geriam, ir siaip sako kad atstato organizme gerasias bakterijas:)
Atsakyti
QUOTE(dainora.song @ 2009 04 02, 10:57)
Taip mes irgi vartojame gerasias bakterijas jeigu jau geriam antibiotikus pastebejau kad ir neviduriuoja kai jas geriam, ir siaip sako kad atstato organizme gerasias bakterijas:)


tai ne tik atstato bet ir palaiko organizmo mikrofolora, as tai perku ercceflora, nes jas vieninteles galima vartoti ne tik po antibiotiku kurso, bet ir vartojant antibiotikus. skatina greitesni gyjima
Atsakyti
QUOTE(pasiklydau @ 2009 04 03, 13:07)
tai ne  tik atstato bet ir palaiko organizmo mikrofolora, as tai perku ercceflora, nes jas vieninteles galima vartoti ne tik po antibiotiku kurso, bet ir vartojant antibiotikus. skatina greitesni gyjima

o kazin uzsienyje jy galima gauti be recepto... ar vel mamos reiks prasyti atsiusti sad.gif Lietuvoje gerai, nemazai yra nereceptiniu vaistu, o visur kitur receptai receptai receptai...
Atsakyti
QUOTE(pasiklydau @ 2009 04 03, 13:07)
tai ne  tik atstato bet ir palaiko organizmo mikrofolora, as tai perku ercceflora, nes jas vieninteles galima vartoti ne tik po antibiotiku kurso, bet ir vartojant antibiotikus. skatina greitesni gyjima

Šiaip tai visas bakterijas ne tik galima,bet ir reikia vartoti visą antibiotikų gėrimo kursą ir po jo.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 04 03, 14:00)
Šiaip tai visas bakterijas ne tik galima,bet ir reikia vartoti visą antibiotikų gėrimo kursą ir po jo.

bet dazniausiai zmones vartoja po antibiotiku kurso smile.gif (jei apsikritai vartoja biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(golden.aukse @ 2009 04 03, 12:12)
o kazin uzsienyje jy galima gauti be recepto... ar vel mamos reiks prasyti atsiusti sad.gif Lietuvoje gerai, nemazai yra nereceptiniu vaistu, o visur kitur receptai receptai receptai...


Pabandykit paklausti "probiotics" arba "yoghurt bacteria". Šiaip, interneto homeopatinių/papildų prekybos saituose jų tikrai yra. Todėl manyčiau, kad turėtų UK bent jau būti be recepto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marijanazo @ 2009 04 07, 13:00)
bet dazniausiai zmones vartoja po antibiotiku kurso smile.gif (jei apsikritai vartoja biggrin.gif )

Būtent.Nevartoja,o po to skundžiasi kaip blogai su pilvu doh.gif doh.gif Aš per pastarąjį pusmetį sugėriau turbūt apie 400 kapsulių doh.gif doh.gif Nors ir tiek sugėriau,bet su pilvu vistiek ne stebuklai,bet turbūt todėl,kad sugėriau labai daug antibiotikų ir toliau geriu vaistus,kurie nieko daugiau nedaro,tik gadina skrandį ir žarnyną doh.gif doh.gif
Atsakyti
as sirgau labai stipriai ir geriau visa kruva antibiotiku. tai po to tirkai ne probiotikai buvo galvoje, o geriau Essentiale, atstatinejau kepenu veikla, nes manau mano kraujo 'filtriukas' kaip reikalas buvo uzsikises. kas is to pasveikimo, jei tavo kepenys ne geriausios formos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(iewa.uoga @ 2009 04 09, 14:07)
as sirgau labai stipriai ir geriau visa kruva antibiotiku. tai po to tirkai ne probiotikai buvo galvoje, o geriau Essentiale, atstatinejau kepenu veikla, nes manau mano kraujo 'filtriukas' kaip reikalas buvo uzsikises. kas is to pasveikimo, jei tavo kepenys ne geriausios formos  schmoll.gif

as pagalvojau, tikrai... mes jei rupinames tai viskuom, bet kad vienas is pagrindiniu organu lieka neatstatytos funcijos tai tikrai taip. mano mama ir po stipraus apsinuodijimo gere situos vaistus kad kepenys atsistatytu
Atsakyti