Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai

yra daugybė kapsulių, tablečių kuriose milijardai gerųjų bakterijų.Jos tam ir skirtos vartoti po antibijotikų.Manau, kad jogurtas nieko nepadės.Yra jogurto kapsulės [vaistinėse] atidarius ištirpinsi miltelius nedideliame kiekyje skyščio ir sugirdysi.Aš tirpindavau sultyse nes vandenį nelabai tirpsta.
Atsakyti
o jei duotum zuvu tauku, jie gi ir imuniteta stiprina
Atsakyti
o jei dar pediatro pasiklaustum ,tai būtų pats geriausias dalykas.
Atsakyti
Taip žuvų taukai stiprina imunine sistema, bet jie neturi gerųjų žarnyno bakterijų.Ir šeip vasara nebūtinai reikia gerti žuvų taukus.Geriau tinka šaltuoju metu.Būtinai nusipirk jogurto kapsulių nėra jos brangios, bet labai veiksmingos. thumbup.gif
Atsakyti
kiek as pamenu,tai geruju bakteriju galima jau tokio amziaus vaikuciams,tikrai pades zarnyno mikroflorai pagerinti,bet zinoma butu geriau pasikonsultuoti su gydytoja
Atsakyti
mes antibiotikų gavom dar gimdymo namuose (ir aš ir mažylė). Tai po to liepė gert gerųjų bakterijų. Iš pradžių bandėm jogurto tabletes, bet jos netirpsta pienely (pasidaro kažkokia košė ir veliasi mažiukei po burną), tai jas sugėriau aš (beje, dar girdėjau, kad iki kažkirio laiko kūdikiams nerekomenduoja būtent jogurto tablečių, tik nepamenu, ar iki 1 mėn, ar iki 1 metų doh.gif ), tai mes nusipirkom BIFOLAC miltelių. Maišelį dalinu į 3 dalis. Geriam ryte ir vakare. Labai lengvai tirpsta ir leliui visai patinka su mano pieniuku thumbup.gif . beje, geriam jau trečią pakuotę. Sako, kad jos nekenkia, o jei būna per daug, tai pasišalina su išmatom. Taip kad geriau daugiau, nei, kad trūktų
Atsakyti
Man keista, kad antibijotikus paskyrusi gydytoja nepaskyrė gerųjų bakterijų.Ne tik kūdikiams , vaikams bet ir suaugusiems kurie vartoja antibijotikus reikia jas gerti.Yra visokiausių:GEFILUS, LINEX, BIFO LAC, JOGURTir kt. Pasirinkit tai kas jums tinka labiausiai.
Naudoti labai paprasta, atidarai kapsulę ir esančius miltelius sumaišai su nedideliukiekio vandens.Gali suduoti šaukšteliu, jeigu netinka taip sumaišyti su nedideliu kiekiu maisto bet kad nebūtų karštas ar labai šaltas.
Linkime sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITAB @ 2006 06 30, 13:31)
Man keista, kad antibijotikus paskyrusi gydytoja nepaskyrė gerųjų bakterijų.


Nesistebėk. Mums irig nepaskyrė laiku gerųjų bakterijų bash.gif , tik kai mažiui prasidėjo alerginė reakcija nuo antibiotikų, tai pasakė, kad būtų gerai pagerti tų bakterijų. Gėrėm tas baktirijas paskui 5 mėnesius (alergologai liepė), nes mažiui disbakteriozė buvo diagnozuota, o mūsų daktarė vis tiek gynėsi, kad čia ne nuo antibiotikų. O tada prasidėjusios alergijos ir dabar atsikratyt negalim, nors prabėgo daugiau nei metai.
Atsakyti
na, as gyvenu airijoje, o cia matyt apie tokias gerasiais bakterijas jie net nezino.netgi ne matyt o tikrai nezino. blink.gif todel ir kriepiuosi i jus pagalbos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITAB @ 2006 06 30, 14:31)
Man keista, kad antibijotikus paskyrusi gydytoja nepaskyrė gerųjų bakterijų

Gerąsias bakterijas gert kartu su antibiotikais nėr jokios naudos.Nes jas antibiotikai tiesiog užmuša.Visokius Gefilus,Jogurt pradėkit duot vaikučiams iškart baigus antibiotikus.Tada mikroflora bus atkurta. smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone gerųjų bakterijų tikrai reikia, geriant antibijotikus.Bent jau aš visuomet savo mažyliui duodu.Tik jas reikia gerti praėjos 1 ar2 val. po antibijotikų ,kartu su antibijotikais duoti tikrai jokios naudos.
Ir baigus gerti antibijotikus patartina bent savaitę naudoti tas gerasias bakterijas.Linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Aš pati vartodama antibiotikus visuomet geriu ir vitaminą C. Tada nesijaučia tokio silpnumo po viso jų kurso. Tik va nežinau, kokio pavidalo vitaminą C galima būtų duoti tokio amžiaus vaikučiui. g.gif O gerosios bakterijos - būtinas reikalas šitokiu atveju. Kitaip atsiras bėdų su vidurių užkietėjimu ir apskritai, sako, kad mūsų žarnynas - visų virusinų susirgimų priežastis. Jei ten "betvarkė", tai kimba visokios ligelės.
Atsakyti