Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(Deimanciukia @ 2010 09 09, 20:09)
o jei as nenoriu prisiteisineti pinigeliu  ax.gif  nes zinau,kad tai nemazai nervu ir laiko kainuoja  doh.gif  be to nenoriu isvis bendraut su tuo padaru  schmoll.gif kazkada jau tvarkiau tuos popierius del elementu,bet viska nutraukiau  blush2.gif tai jei as nuspresciau stoti i birza vis del to,tai man skirtu ta pasalpa 315 lt? unsure.gif
Papildyta:

ar dar ir reikalautu,kad butinai paduociau i teisma del elementu ir del vaiko pripazinimo,na kad butu gimimo liudijime irasytas? g.gif

jei jus neprisiteisite alimentu- tada moka tik vaikui, jums pinigeliu nemokes- tai gaunasi netenkate puse jusu seimai skirtos paramos...
arba turite rodyti vyro pajamas doh.gif o tai negi jis geruoju nenori pasirasyti?
kaip sakant jums reikia tik prisiteisti- jei jis nemoketu alimentu- moketu valstybe- nes yra vaiku islaikymo fondas ir jis isieskotu is tevelio....
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 09 09, 21:32)
jei jus neprisiteisite alimentu- tada moka tik vaikui, jums pinigeliu nemokes- tai gaunasi netenkate puse jusu seimai skirtos paramos...
arba turite rodyti vyro pajamas doh.gif o tai negi jis geruoju nenori pasirasyti?
kaip sakant jums reikia tik prisiteisti- jei jis nemoketu alimentu- moketu valstybe- nes yra vaiku islaikymo fondas ir jis isieskotu is tevelio....

na kiek zinau,tai jis nedirba doh.gif as isvis su juo nebendrauju paskutiniu metu schmoll.gif tai kas tada tik belieka paduoti alimentams ji?ir tada mokes pasalpa ta? g.gif tiek klausymu sukasi galvoje doh.gif kad net nezinau nuo ko pradeti,tokia pasimetusi unsure.gif tai ko privalomai reikia,kad gautum ta pasalpa?neuztenka tik i birza atsistoti?beje,gimimo liudijime vaiko tevas nenurodytas,stovi minusas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimanciukia @ 2010 09 09, 21:46)
na kiek zinau,tai jis nedirba  doh.gif as isvis su juo nebendrauju paskutiniu metu  schmoll.gif tai kas tada tik belieka paduoti alimentams ji?ir tada mokes pasalpa ta? g.gif  tiek klausymu sukasi galvoje  doh.gif  kad net nezinau nuo ko pradeti,tokia pasimetusi  unsure.gif tai ko privalomai reikia,kad gautum ta pasalpa?neuztenka tik i birza atsistoti?beje,gimimo liudijime vaiko tevas nenurodytas,stovi minusas  blush2.gif

reikia, kad seimos nariai atitiktu bent po viena nurodyta punkta
http://www.socmin.lt....php?1189177490

o del to, kad jis nedirba- tevo islaikymo pareigos nedingsta, jie dar ne to prisigalvoja doh.gif invalidais ir ligoniais patampa, pazymas nest pradeda ir vistiek bedarbiams maziausiai 300lt alimentams priteisia thumbup.gif
kuo jus kitokia ir turite uzdirbti viena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 09 rugsėjo 2010 - 22:17
Labas rytas 4u.gif mergaites, papasakosiu juoka - patekti i soc. skyriu norint parasyti prasyma gauti vaiko pinigus galima tik gruodzio men lotuliukas.gif
Atsakyti
cia visose apskrityse taip?? blink.gif blink.gif kaip tik ruosiuos eiti..
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 09 13, 08:51)
Labas rytas 4u.gif mergaites, papasakosiu juoka - patekti i soc. skyriu norint parasyti prasyma gauti vaiko pinigus galima tik gruodzio men lotuliukas.gif

as spaliui uzsirasiau ir yra dar daug vietu ir spaliui,ir lapkriciui,nezinau,kaip jus tik gruodziui uzrase,as per interneta registravausi.
http://reg.spcentras...visos/index.php
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 09 13, 08:51)
Labas rytas 4u.gif mergaites, papasakosiu juoka - patekti i soc. skyriu norint parasyti prasyma gauti vaiko pinigus galima tik gruodzio men lotuliukas.gif

apsurdas...
as galiu savo istorija papasakot- penktadieni buvau socialiniam prasitesti paramos... uz duru sedejo nemazai zmoniu... atejau po 9.10, prasedejau iki 11.10 ir jau atejo mano eile eiti i vidu, nors pries tai uzleidau pora zmoniu, kuriems teise eiti be eiles doh.gif ...
ir ka jus galvojat- atejo ir pasake, kad uzlinko kompiuteris...teks laukti kol sutvarkys.. ateikit pirmadieni...
niu galvoju doh.gif visi isejo lauk kokie 8 zmones, as likau sedet- pasedejau 5 minutes ir galvoju reikia uzeiti pasiklausti, gal po pietu jau bus sutvarkyta... ieinu, klausiu, nes man skubiai pazymos reikia ir i darzeli ir stipendijai- o jos sako sesk- tuoj uzpildysim....
pasirodo nei kompai uzluze, nei kas... - tingi dirbti ir bulkutes ziaumoja su kavute...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 09 13, 20:12)
apsurdas...
as galiu savo istorija papasakot- penktadieni buvau socialiniam prasitesti paramos... uz duru sedejo nemazai zmoniu... atejau po 9.10, prasedejau iki 11.10 ir jau atejo mano eile eiti i vidu, nors pries tai uzleidau pora zmoniu, kuriems teise eiti be eiles doh.gif ...
ir ka jus galvojat- atejo ir pasake, kad uzlinko kompiuteris...teks laukti kol sutvarkys.. ateikit pirmadieni...
niu galvoju doh.gif  visi isejo lauk kokie 8 zmones, as likau sedet- pasedejau 5 minutes ir galvoju reikia uzeiti pasiklausti, gal po pietu jau bus sutvarkyta... ieinu, klausiu, nes man skubiai pazymos reikia ir i darzeli ir stipendijai- o jos sako sesk- tuoj uzpildysim....
pasirodo nei kompai uzluze, nei kas... - tingi dirbti ir bulkutes ziaumoja su kavute...

doh.gif man tai isvis kai skambinau pasiteirauti del ismokos mokinio reikmenims isigyti net neispejo kad cia tokios eiles, ir kad artimiasuias laisvas laikas tik spalio men, o ta ismoka galima gauti iki spalio 20 d doh.gif doh.gif kai pagalvoji tai kur mes gyvenam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 09 14, 09:08)
doh.gif man tai isvis kai skambinau pasiteirauti del ismokos mokinio reikmenims isigyti net neispejo kad cia tokios eiles, ir kad artimiasuias laisvas laikas tik spalio men, o ta ismoka galima gauti iki spalio 20 d doh.gif  doh.gif kai pagalvoji tai kur mes gyvenam verysad.gif

bet kreiptis buvo galima nuo liepos menesio mirksiukas.gif
kartais reikia priprasti, kad kreipies anksciau... ir maziau problemu buna...
kitais metais zinosite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 09 14, 10:50)
bet kreiptis buvo galima nuo liepos menesio mirksiukas.gif
kartais reikia priprasti, kad kreipies anksciau... ir maziau problemu buna...
kitais metais zinosite mirksiukas.gif

Na, net i galva neatejo kad reiks laukti eileje 4 men biggrin.gif net i Santariskiu ligonine greiciau priima lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,
turiu klausymu:)
situacija tokia: mano dukrai 5 metai,lanko darzeli,as 2010 nedirbu,pagal 2009 m mums priklauso 52 lt,nes nesigauna 525 kiekvienam,istekejus nebuvau,vaiko tevas mire pries kelias savaites,susitvarkau vaiko pensija,kiek gaus nezinau,dar jie skaiciuos,dabar suzinojau,kad yra tokia pasalpa!noreciau suzinoti ar ji mums priklauso? http://www.socmin.lt....php?1189177490 taigi musu vieninteles pajamos bus sitie pinigeliai,gyvename pas mano tevus,ten ir prirasytos esam,jie gauna paketus is maisto banko,kreipesi i seniunija del kompensaciju uz sildyma,bet jiems atsake kad negaus nes gyvenam mes ir as nestoviu darbo birzoje.ar taip gali buti?
atsiprasau,kad ne viskas cia i tema turbut,bet gal kuri zinot?
is karto aciu
Atsakyti
Sveikos,
kaip suprantu, kad gauti tuos 52 lt ima visas pajamas kiek buvo gauta per 12 praejusiu men. (ir mano mot. pasalpa ir vyro darbo uzdarbi) ir jeigu pajamos virsija 525 lt tai negauni 52 Lt, jei nesiekia 525 Lt tai gauni 52 Lt.
Ar as taip supratau blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martulia: 14 rugsėjo 2010 - 14:48