Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(vesta:6 @ 2010 08 23, 14:34)
sveikos 4u.gif kazkaip nerandu tokios temos,tai galvoju cia paklausiu..ar yra mamyciu vilnieciu kuriom teko grazint vaiko pinigus?Na tuos 52lt..

Na ne,bet kodel reiketu grazinti?
Atsakyti
sveikos mamos, gal kas padetu susigaudyti...kazkas ne taip su mano vaiko auginomo pingais...

musu mergytei jau 8 menesiukai, kai pasigimdziau 2009 12 21, tvarkiausi dokus tai sake kad vaiko pinigai man nepriklauso visai, nes tipo pakeite istatyma( nei 52LT nei 97LT). ir sake kad moka tik toms mamoms kuriu atlyginimas mazas buvo, ar tiesa?
kitas klausimas:
ar visoms nuo siu metu liepos sumazino vaiko auginimo pinigelius??nes man sumazino 10%. ar cia viskas tvarkoje???(nes as maniau kad sumazins tik tiems vaikams kurie gims po liepos menesio)
labai lauksiu atsakymu ir patarimu, aciu mamytes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapieniuke @ 2010 08 30, 21:06)
sveikos mamos, gal kas padetu susigaudyti...kazkas ne taip su mano vaiko auginomo pingais...

musu mergytei jau 8 menesiukai, kai pasigimdziau 2009 12 21, tvarkiausi dokus tai sake kad vaiko pinigai man nepriklauso visai, nes tipo pakeite istatyma( nei 52LT nei 97LT). ir sake kad moka tik toms mamoms kuriu atlyginimas mazas buvo, ar tiesa?
kitas klausimas:
ar visoms nuo siu metu liepos sumazino vaiko auginimo pinigelius??nes man sumazino 10%. ar cia viskas tvarkoje???(nes as maniau kad sumazins tik tiems vaikams kurie gims po liepos menesio)
labai lauksiu atsakymu ir patarimu, aciu mamytes... 4u.gif

Vaiko pinigai nepriklauso,jei is sodros gaunama daugiau negu 525Lt.(tik uz pirmus du vaiko menesius turi sumoketi po 97.50Lt.O liepa visiems apkirpo 10%
Atsakyti
QUOTE(Lapieniuke @ 2010 08 30, 21:06)
sveikos mamos, gal kas padetu susigaudyti...kazkas ne taip su mano vaiko auginomo pingais...

musu mergytei jau 8 menesiukai, kai pasigimdziau 2009 12 21, tvarkiausi dokus tai sake kad vaiko pinigai man nepriklauso visai, nes tipo pakeite istatyma( nei 52LT nei 97LT). ir sake kad moka tik toms mamoms kuriu atlyginimas mazas buvo, ar tiesa?
kitas klausimas:
ar visoms nuo siu metu liepos sumazino vaiko auginimo pinigelius??nes man sumazino 10%. ar cia viskas tvarkoje???(nes as maniau kad sumazins tik tiems vaikams kurie gims po liepos menesio)
labai lauksiu atsakymu ir patarimu, aciu mamytes... 4u.gif

o 52lt priklauso- jei vaikui suejus 2 metukams, kiekvienam seimos nariui netenka 525lt/men
Atsakyti
QUOTE(spongebob @ 2010 08 31, 19:51)
ar niekas nezinot blush2.gif

uz viena ta kuris tik ka gimes smile.gif, pagal laikinaji istatyma
Atsakyti
As truputeli keistai jauciuosi, birzeli susitvarkiau dokumentus uz dukra.. gavau liepa laiska, kad paskirti pinigai.. kai tvarkiausi sake, kad rugpjucio viduryje gausiu..Negavau. Skambinau pries savaite gal tai pasake" paraisku yra labai daug, bus ismoketa, o kada neaisku" Man rugsejis paskutinis menesis uz kuri gauti tureciau, nes dukrai 7 sueis.. tai net nezinau kaip cia bus..ir ar is viso netycia nebusiu pamirsta.. unsure.gif ar buvo kam taip kad neismokejo bent menesi?
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2010 09 01, 08:29)
As truputeli keistai jauciuosi, birzeli susitvarkiau dokumentus uz dukra.. gavau liepa laiska, kad paskirti pinigai.. kai tvarkiausi sake, kad rugpjucio viduryje gausiu..Negavau. Skambinau pries savaite gal tai  pasake" paraisku yra labai daug, bus ismoketa, o kada neaisku"  Man rugsejis paskutinis menesis uz kuri gauti tureciau, nes dukrai 7 sueis.. tai net nezinau kaip cia bus..ir ar is viso netycia nebusiu pamirsta.. unsure.gif ar buvo kam taip kad neismokejo bent menesi?


jei priklauso- tai ir ismokes... mirksiukas.gif
svarbu kad prasymus uzpildete.. thumbup.gif
rugseji manau turetumete gauti... (buna kad pora , trejeta menesiuku veluoja)
dingti nedings, juk i saskaita moka, tai patikrinti lengva - tiek jiems tiek jums...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 rugsėjo 2010 - 13:32
Laba..
gal kas gaunate motinystes ismoka-grindis?Kiek tai gaunasi i rankas?Nes sodroj sako,kad nuo tu 390 lt dar atskaiciuoja mokescius g.gif
Atsakyti
Sveiki,
sakykit..ar galiu pateikti prasyma vaiko pinigams ,pridejus visas pazymas apie pajamas,registruotu laisku.? ax.gif
Na ,nes keleta kartu jau buvau uzejusi,tai nepriima siandien,tai eile didele..o as dirbu kaip ir savivaldybe,tomis paciomis darbo valandomis,5 d per savaite......ir tikrai negaliu laukti kol prieis eile..ir dar pasakys ,kad siandien nepriimsime..daug prasymu turime..nespejame..
ar tureciau i laiska ideti tik pati prasyma,visas reikalingas pazymas..ar dar kazkoki laiska..ka as cia siunciu..?? g.gif

aciu.. smile.gif
Atsakyti
Is keliu zmoniu girdejau kad mokiniui priklauso kazkiek pinigeliu mokyklinems reikmems net jei pajamos virsija 525 vienam asmeniui. Ar tai gali buti tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 03, 15:11)
Is keliu zmoniu girdejau kad mokiniui priklauso kazkiek pinigeliu mokyklinems reikmems net jei pajamos virsija 525 vienam asmeniui. Ar tai gali buti tiesa? g.gif

http://www.spcentras....php?m=11&l=978
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 09 03, 15:11)
Is keliu zmoniu girdejau kad mokiniui priklauso kazkiek pinigeliu mokyklinems reikmems net jei pajamos virsija 525 vienam asmeniui. Ar tai gali buti tiesa? g.gif

dar cia gali pasiskaitineti smile.gif http://www.socmin.lt...php?-2035752288
Atsakyti