Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

mamytės,
Labai noriu paklaust:nuėjus į sen parašyt prašymą vaiko pinigų skyrimui,man pasakė kad privalom pateikt ataskaitas už praėjusių metų pajamas(nors čia randu,kad

Dokumentai, reikalingi išmokai gauti, pateikiami atsižvelgiant į aplinkybes:

prašymas;
1 asmens tapatybės dokumentas;
2 vaiko (vaikų) gimimo liudijimas (liudijimai)*;
3 mokyklos pažyma, jeigu vyresnis kaip 18 metų asmuo mokosi
)

beja kai buvau pernai rašyti prašymą vaiko pinigams skirti,tai reikėjo tik asmens dokumento vieno iš tėvų rašančio prašymą ir vaiko gimimo liūdijimo g.gif

Na bet jeigu vistik reikia,tai būtų klausimas toks :
2009metais liepos mėn dukrytei sukako 3metai,o kadangi dėl sugrįžimo į buvusį darbą šansų nebuvo,tai aš nesiregistravusi darbo biržoje savarankiškai ieškojau darbo kurio taip ir nepavyko rasti,tai kur man reikėtų išsiimti pažymą ar kažką pnš dėl praėjusių kalendorinių metų pajamų ir ar vaikui priklauso tokiu atvėju pinigėliai,jeigu mūsų šeimos viso pajamos už 2009metus buvo :
14296,64 / iš 12mėn = 1191.38 / iš trijų asmenų = vienam asmeniui per mėn tekdavo 397,13

iš anksto dėkoju už atsakymą/paaiškinimą,nes iš principo nenoriu palikti nei cento tam kiauram katile į kurį su vyru esam nemažai sudėję,o gavę praktiškai špygutę taukuotą ir ta iš anksto buvo nulaižyta mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(DainaM @ 2010 08 05, 10:45)
Juokingai graudu  verysad.gif  Aš jau nuvažiavau ir prašymą pradėjau pildyt, kol priėjau iki punkto už praėjusius kalendorius ir už 12 paskutinių mėnesių. Tad prašyme yra toks punktas, taip kad drąsiai gali rašyti. Aš iki to ir tepriėjau...

Tai kitaip tariant visgi galima rasyti prasyma kad moketu uz praejusius 12 men? g.gif o kodel tik iki to priejai, ta prasme kazkokiu kliuciu iskilo?
Atsakyti
O as susiduriau su tokiu variantu blink.gif


Su vyru issiskyrem 2010 vasari.


birzeli galvojau sutvarkysiu vaiku pinigelius nes jie kaip ir priklauso bent 2 vaikuciam mano nes

Dukra mokosi-20m (dieninis sk)
Viduriukas 12m
mazelis 4m.

na ir ka , sako man, reikia nesti uz 2009 m pazyma pajamu bet tada dar gyvenot su vyru tai jusu pajamos per dideles ir niekas nepriklauso blink.gif blink.gif na mane apakino sistema tai nutariau numot ranka nes absurdas kazkoks doh.gif . bet ar gali taip buti is tikruju?? g.gif

sake ateikit po metu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2010 08 05, 12:58)
O as susiduriau su tokiu variantu blink.gif
Su vyru issiskyrem 2010 vasari.
birzeli  galvojau sutvarkysiu vaiku pinigelius nes jie kaip ir priklauso bent 2 vaikuciam mano nes

Dukra mokosi-20m (dieninis sk)
Viduriukas 12m
mazelis 4m.

na ir ka , sako man, reikia nesti uz 2009 m pazyma pajamu bet tada dar gyvenot su vyru tai jusu pajamos per dideles ir niekas nepriklauso blink.gif  blink.gif na mane  apakino sistema  tai nutariau  numot ranka nes absurdas kazkoks doh.gif . bet ar gali taip buti is tikruju?? g.gif

sake ateikit po metu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na, tai pagal mano zinias, tai nepriklauso jums doh.gif nebent kazkas uzgincys is forumieciu kuo as buciau visai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Taip nepriklauso... mano lygiai tokia situacija buvo, bet ne uz 2009 metus.. uz 2007.. tik mes po stogu tilpom kiek reikejo tik tik.. net ir su abieju pajamom..
Atsakyti
mamytes tai kaip su tom ismokom ar jos sumazeja nuo liepos pirmos visoms mamytems auginancioms vaikucius ar tik naujai isejusioms vaiko auginimo atostogu???
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 08 05, 11:22)
Tai kitaip tariant visgi galima rasyti prasyma kad moketu uz praejusius 12 men? g.gif o kodel tik iki to priejai, ta prasme kazkokiu kliuciu iskilo?


Na todėl, kad tuo metu pajamos dar viršijo - MB atlyginimas+ mano pinigai iš Sodros.
Atsakyti
QUOTE(DainaM @ 2010 08 06, 10:15)
Na todėl, kad tuo metu pajamos dar viršijo - MB atlyginimas+ mano pinigai iš Sodros.

Tai ok, jei imu laikotarpi nuo 2009 rugpjucio iki 2010 rugpjucio ir mums vienam seimos nariui nesigauna 525 lt tai galiu gauti vaiko pinigus? g.gif
Atsakyti
Sveiki. Noriu paklausti, tikiuosi cia i tema pataikiau ax.gif . Siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose, vaikelis gime praeitu metu gruodi. neseniai nustebino vyro gauta pasalpa is soc. paramos centro, virs 5oo litu.. cia po 97 litus uz puse metu.. musu pajamos tikrai nera mazos, t.y gauname abu apie 4 tukst, mokame 2 tukst. paskola. ar mums visgi priklauso tie 97 litai? g.gif skambinau pati i soc paramos centra tai patikino kad jie viska zino ir kad priklauso. galvojom kad tu pinigeliu negausim nes panaikino. tai taip ir nesuprantu ar dziaugtis kol moka ar ka blink.gif gal jie kazko nemato nes man pvz uz vaiko prieziuros atostogas moka darboviete g.gif (musu karine sodra kazkokia) zodziu nelabai mes su vyru suprantam kodel mes gaunam tuos 97 litus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukasva @ 2010 08 10, 14:14)
Sveiki. Noriu paklausti, tikiuosi cia i tema pataikiau ax.gif . Siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose, vaikelis gime praeitu metu gruodi. neseniai nustebino vyro gauta pasalpa is soc. paramos centro, virs 5oo litu..  cia po 97 litus uz puse metu.. musu pajamos tikrai nera mazos, t.y  gauname abu apie 4 tukst, mokame  2 tukst. paskola. ar mums visgi priklauso tie 97 litai? g.gif  skambinau pati i soc paramos centra tai patikino kad jie viska zino ir kad priklauso. galvojom kad tu pinigeliu negausim nes panaikino. tai taip ir nesuprantu ar dziaugtis kol moka ar ka blink.gif  gal jie kazko nemato nes man pvz uz vaiko prieziuros atostogas moka darboviete  g.gif  (musu karine sodra kazkokia) zodziu nelabai mes su vyru suprantam kodel mes gaunam tuos 97 litus blink.gif

jei vaiko auginimo atostogose esate jus ir jusu pajamos is sodros nevirsija 525lt/men (o pas jus sodros pajamos lygios nuliui- nes jusu pajamos mokamos is kito fondo, kaip tarnautojai), todel uz du metus jus gausite ir jums priklauso po 97 litukus, o vyras gavo, nes jis nuejo tikriausiai ir tvarke uz jus dokumentus... mirksiukas.gif
cia tarkim tokia spraga tarnautojams palikta drinks_cheers.gif

gal kuri mamyte pataisys, jei kur suklydau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 10 rugpjūčio 2010 - 13:25
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 10, 15:22)
[size=1][/size]
jei vaiko auginimo atostogose esate jus ir jusu pajamos is sodros nevirsija 525lt/men  (o pas jus sodros pajamos  lygios nuliui- nes jusu pajamos mokamos is kito fondo, kaip tarnautojai), todel uz du metus jus gausite ir jums priklauso po 97 litukus, o vyras gavo, nes jis nuejo tikriausiai ir tvarke uz jus dokumentus... mirksiukas.gif
cia tarkim tokia spraga tarnautojams palikta drinks_cheers.gif

gal kuri mamyte pataisys, jei kur suklydau..

aaa... gali buti ax.gif man kazka panasaus ir telefonu ta moteriske aiskino,. tik as vistiek kazkaip suabejojau kad cia kazkokia klaida blush2.gif aciu labai uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 08 10, 14:22)
[size=1][/size]
jei vaiko auginimo atostogose esate jus ir jusu pajamos is sodros nevirsija 525lt/men  (o pas jus sodros pajamos  lygios nuliui- nes jusu pajamos mokamos is kito fondo, kaip tarnautojai), todel uz du metus jus gausite ir jums priklauso po 97 litukus, o vyras gavo, nes jis nuejo tikriausiai ir tvarke uz jus dokumentus... mirksiukas.gif
cia tarkim tokia spraga tarnautojams palikta drinks_cheers.gif

gal kuri mamyte pataisys, jei kur suklydau..


Man irgi smalsu pasidarė ir paskambina į Soc. ministeriją, pasirodo, kad statutiniai valstybės tarnautojai ir profesionaliosios karo tarnybos kariai, jeigu jie vaiko priežiūros atostosgose iki kol vaikui sueis 2-ji metai gauna tuos 97,50 Lt. Būdami vaiko priežiūros atostogose jie negauna pašalpos iš Sodros, o gauna vidutinį darbo užmokestį iš darbo užmokesčio fondo. Nes kaip ministerija aiškino, atseit jiems darbo užmokestį (pašalpą) moka darbdavys (t.y valstybinė institucija), todėl jiems ir mokama 97,50 Lt. Labai logiška smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsJa: 10 rugpjūčio 2010 - 15:52