Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(aveima @ 2010 07 29, 18:34)
Laba diena,
siandien buvau soc. pasiklausti ar galiu kazkaip kreiptis del mergaites pinigeliu tu 52 LT, nes nuo liepos 19d bedarbe, jokiu pajamu negaunu, o vyras gauna tik pinigelius uz berniuko auginima, tai atreze kad turit pasiskaiciuoti pajamas uz 2009m. ar iseina tie 525LT, ir nuejo. Nes as kaip buvau supratusi kad tie pinigeliai pagal dabartines pajamas... ar as jau cia kazka susimaisiusi.  doh.gif
Labai dekoju isanksto uz atsakyma.

As nuo vasario bedarbe ir musu pajamos seniai nevirsija 525, deja...turime laukti 2011 metu pradzios kad deklaruotume pajamas uz 2010 doh.gif doh.gif kas yra visiska nesamone nes jei tarkim pradeciau dirbti koki 2011 vasari tai man priklausytu vaiko pinigai visu metus nes juk imami 2010 biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, pagelbekite 4u.gif vyrui priklauso vaiko auginimo atostogos iki spalio 7 dienos, bet darbdavys praso grizti, tai nuo rugpjucio 5 jis grizta i darba. Ar uz tuos du menesius, kuriuos nei as nei vyras nebusim vaiko auginimo atostogose priklauso vaiko pinigai 97lt? Aciu. Beje jei taip ar reikia kreiptis kazkur, viska jie mato?
Papildyta:
QUOTE(vikaakiv @ 2010 08 04, 10:35)
Sveikos, pagelbekite 4u.gif  vyrui priklauso vaiko auginimo atostogos iki spalio 7 dienos, bet darbdavys praso grizti, tai nuo rugpjucio 5 jis grizta i darba. Ar uz tuos du menesius, kuriuos nei as nei vyras nebusim vaiko auginimo atostogose priklauso vaiko pinigai 97lt? Aciu.  Beje jei taip ar reikia kreiptis kazkur, viska jie mato?

Grizus i darba vyrui, vienam seimos asmeniui iseina 400lt, ar tada tai pat priklauso vaiko pinigai?
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2010 08 04, 10:39)
Sveikos, pagelbekite 4u.gif  vyrui priklauso vaiko auginimo atostogos iki spalio 7 dienos, bet darbdavys praso grizti, tai nuo rugpjucio 5 jis grizta i darba. Ar uz tuos du menesius, kuriuos nei as nei vyras nebusim vaiko auginimo atostogose priklauso vaiko pinigai 97lt? Aciu.  Beje jei taip ar reikia kreiptis kazkur, viska jie mato?
Papildyta:

Grizus i darba vyrui, vienam seimos asmeniui iseina 400lt, ar tada tai pat priklauso vaiko pinigai?

jeigu jus sakot,kad vienam seimos nariui iseina 400 lt-tai jums priklauso pinigeliai,svarbiausia,kad nevirsytu 525 lt,cia del 52 lt,o 97 lt moka,kai motinistes(tevystes) pasalpa nevirsyje 525 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 04 rugpjūčio 2010 - 10:01
QUOTE(perfekta @ 2010 08 02, 08:13)
As nuo vasario bedarbe ir musu pajamos seniai nevirsija 525, deja...turime laukti 2011 metu pradzios kad deklaruotume pajamas uz 2010 doh.gif  doh.gif kas yra visiska nesamone nes jei tarkim pradeciau dirbti koki 2011 vasari tai man priklausytu vaiko pinigai visu metus nes juk imami 2010 biggrin.gif


Man vakar irgi tokią pat situaciją "nušvietė" seniūnijo doh.gif Berniukui suėjo 2m. bet į dfarb darbą negrįžau, tada pajamos neviršija 525Lt, tačiau pinigėlių gauti negalime, nes ima laikotarpį už 12 praėjusių mėn. arba už 2009m. Tuomet dar aš gavau už berniuką, tad pajamos viršina. Gaunasi visiškas briedas - po metų, kai pradėsiu dirbti, kai už praėjusius metus paskaičiuos, kad neviršija, tuomet gausiu tuos pinigėlius. Kur logika? Šiai dienai pajamų neturiu, bet net tų litukų negausiu, o kai jau dirbsiu, tuomet mokės doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
viena ausim išgirdau apie socialinę pašalpą vaikams, nelankantiems darželio. Ar tokia yra? Būčiau labai dėkinga, jei kas atsakytų, nes jei tokia pašalpa egzistuoja, būtų neblogai gaut - pinigėlių tikrai trūksta (vyras dirba, as studijuoju, dabartine parama uz vaikus - asaros)
Atsakyti
QUOTE(Roetchen @ 2010 08 04, 15:02)
Sveiki,
viena ausim išgirdau apie socialinę pašalpą vaikams, nelankantiems darželio. Ar tokia yra? Būčiau labai dėkinga, jei kas atsakytų, nes jei tokia pašalpa egzistuoja, būtų neblogai gaut - pinigėlių tikrai trūksta (vyras dirba, as studijuoju, dabartine parama uz vaikus - asaros)

ne vaikams,o seimai,jeigu pajamos vienam asmeniui nevirsyje 350 lt.
http://www.spcentras....php?m=11&l=416
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 08 04, 15:31)
ne vaikams,o seimai,jeigu pajamos vienam asmeniui nevirsyje 350 lt.
http://www.spcentras....php?m=11&l=416


O kaip šie punktai - esu auginimo atostogose iki 3m. Vaikams 2m. ir 5m.
Vyras gauna minimumą. motina (tėvas) arba globėja (globėjas) namuose augina: nelankantį ugdymo įstaigos vaiką iki 3 metų; bent vieną nelankantį ugdymo įstaigos vaiką iki 8 metų Nes pagal šį punktą, tai mažius nelanko darželio, mergytė lanko, tai kaip suprasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DainaM: 04 rugpjūčio 2010 - 14:43
QUOTE(DainaM @ 2010 08 04, 15:41)
O kaip šie punktai - esu auginimo atostogose iki 3m. Vaikams 2m. ir 5m.
Vyras gauna minimumą. motina (tėvas) arba globėja (globėjas) namuose augina: nelankantį ugdymo įstaigos vaiką iki 3 metų; bent vieną nelankantį ugdymo įstaigos vaiką iki 8 metų Nes pagal šį punktą, tai mažius nelanko darželio, mergytė lanko, tai kaip suprasti?

kaip as suprantu,tai ten kur parasyta bent vienas nelankantys,tai pas jus ir yra vienas nelankantis,o kitas lanko,tai turetu priklausyt
Tiesiog turi nevirsyti kiekvienam 350 lt,tai jei vyras minimuma gauna,jus nieko,tai jums priklauso.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 08 04, 10:59)
jeigu jus sakot,kad vienam seimos nariui iseina 400 lt-tai jums priklauso pinigeliai,svarbiausia,kad nevirsytu 525 lt,cia del 52 lt,o 97 lt moka,kai motinistes(tevystes) pasalpa nevirsyje 525 lt.

Bet jei nebegausim isvis ne cnt tevystes atostogu pinigu du menesiu? Beje, kus reikia kreiptis del tu pinigeliu?
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2010 08 04, 17:49)
Bet jei nebegausim isvis ne cnt tevystes atostogu pinigu du menesiu? Beje, kus reikia kreiptis del tu pinigeliu?

iki 2 metu vistiek sodra moka tevystes pasalpa,tik jusu atveju jei vyras iseis i darba iki vaikui bus 2 metukai,mokes skirtuma,jei alga mazesne bus negu pasalpa,o jei didesne,tada nemokes pasalpos,bet tada turbut pagal alga ziures.I seniunija,pagal deklaravimo vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 04 rugpjūčio 2010 - 19:21
QUOTE(DainaM @ 2010 08 04, 13:45)
Man vakar irgi tokią pat situaciją "nušvietė" seniūnijo  doh.gif  Berniukui suėjo 2m. bet į dfarb darbą negrįžau, tada pajamos neviršija 525Lt, tačiau pinigėlių gauti negalime, nes ima laikotarpį už 12 praėjusių mėn. arba už 2009m. Tuomet dar aš gavau už berniuką, tad pajamos viršina. Gaunasi visiškas briedas - po metų, kai pradėsiu dirbti, kai už praėjusius metus paskaičiuos, kad neviršija, tuomet gausiu tuos pinigėlius. Kur logika? Šiai dienai pajamų neturiu, bet net tų litukų negausiu, o kai jau dirbsiu, tuomet mokės  doh.gif

Na, jei imtu bent uz praejusius 12 men tai imanoma butu mums gauti nes pajamos tikrai zenkliai sumazejo ir mazdaug rugpjucio pab manau mums jau priklausytu tie pinigeliai, bet esme ta kad kai paskambinau sake kad skaiciuojami yra 2009 metai doh.gif ir kad grazins ( hihihi.gif karsta.gif ) tuos kurie priklauso, tegul geriau nejuokina...visgi naivu butu tiketis kad isidarbinus 2011 metais jie moketu visu metus doh.gif saves zinoma neapgaus
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 08 05, 09:19)
Na, jei imtu bent uz praejusius 12 men tai imanoma butu mums gauti nes pajamos tikrai zenkliai sumazejo ir mazdaug rugpjucio pab manau mums jau priklausytu tie pinigeliai, bet esme ta kad kai paskambinau sake kad skaiciuojami yra 2009 metai doh.gif ir kad grazins ( hihihi.gif  karsta.gif ) tuos kurie priklauso, tegul geriau nejuokina...visgi naivu butu tiketis kad isidarbinus 2011 metais jie moketu visu metus doh.gif saves zinoma neapgaus


Juokingai graudu verysad.gif Aš jau nuvažiavau ir prašymą pradėjau pildyt, kol priėjau iki punkto už praėjusius kalendorius ir už 12 paskutinių mėnesių. Tad prašyme yra toks punktas, taip kad drąsiai gali rašyti. Aš iki to ir tepriėjau...
Atsakyti