Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

Sveikos merginos labai grazus jusu darbeliai 4u.gif nusipirkau lino ir galvoju bandysiu apnerti serveteles iskilo klausimai gal pagelbesit pradziamoksliai:
ar pirma susidaigstot krastukus kad nebryzgtu ar tiesiog apnerti ir tada nebrygz?
Ir gal koki lengvesni bet dailu nelabai platu 3cm kokiu rasteli pradedanciajai imestumet kad suprasciau kaip nerti...nes vienas apneriau paprastai bangelemis tai norisi ka nors dailesnio blush2.gif
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 06 11, 13:17)
Sveikos merginos labai grazus jusu darbeliai 4u.gif nusipirkau lino ir galvoju bandysiu apnerti serveteles iskilo klausimai gal pagelbesit pradziamoksliai:
ar pirma susidaigstot krastukus kad nebryzgtu ar tiesiog apnerti ir tada nebrygz?
Ir gal koki lengvesni bet dailu nelabai platu 3cm kokiu rasteli pradedanciajai imestumet kad suprasciau kaip nerti...nes vienas apneriau paprastai bangelemis tai norisi ka nors dailesnio blush2.gif
aciu labai 4u.gif


na aš pirmiau apsibrėžiu norimo dydžio apskritimus, juos išsikrakmolinu, ir paskui gražiai pirštais mažą kraštelį užlenkiu aplink visą servetėlę ir iškart apneriu mirksiukas.gif tas pakrakmolinimas neleidžia rykšti gražiai apsineria mirksiukas.gif o kitos ir apsiūna, paskui neria mirksiukas.gif čia kaip jau pačiai patogiau mirksiukas.gif

na čia nesudėtingas raštelis, ankščiau forume buvau įdėjus, gal patiks mirksiukas.gif dabar kitokių po ranka neturiu g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 11 birželio 2010 - 13:12
dendule, pasižiūrėk šios temos 4 psl., ten aš turiu įkėlusi pavyzduką, kaip reikia pirma apsiūti su adata pakraštuką servetėlės, o jau tada nerti norimą raštumą. Šitaip dailiau išeina, ypač jeigu servetėlė apvali. Gal patiks šitaip?
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 06 11, 14:01)
dendule, pasižiūrėk šios temos 4 psl., ten aš turiu įkėlusi pavyzduką, kaip reikia pirma apsiūti su adata pakraštuką servetėlės, o jau tada nerti norimą raštumą. Šitaip dailiau išeina, ypač jeigu servetėlė apvali. Gal patiks šitaip?

aga perskaiciau sita temute patiko ta ideja 4u.gif kvadratines darysiu blush2.gif reik siulu dar nusipirkt blush2.gif raudonu blush2.gif
Atsakyti
na mergaitės, kur jūsų servetėlės, ar niekas nebeneria g.gif pas mane mažoji atsirado, tai laiko visai sumažėjo mirksiukas.gif nunėriau anytai servetėlių komplektą, na bet nėra vis laiko iškrakmolinti g.gif
Atsakyti
Kkunigunda, sveikinu su mažyle 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mažutė paaugs ir temelė vėl gyvuos, turėdama laisvesnę minutę nersi ir džiuginsi mus nuostabiomis servetėlėmis biggrin.gif
Atsakyti
Kkunigunda, kokios geros naujienos, šeimos pagausėjimas...
Sveikinu user posted image


Na, o čia ateičiai....
Mano krašte labai seniai buvo madinga apnerti gražiai nosinaites... Turiu labai gražių pavyzdukų, gal įdomu bus pažiūrėti.

user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
ačiū ačiū mergaitės mirksiukas.gif jo jau laiko mažai bėra unsure.gif
o tiek planų turiu g.gif krikštynom noriu suknytę nusinerti, kaip išeis ar turėsiu laiko blink.gif na žiūrėsim tongue.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif prisiziurejau graziu rasteliu 4u.gif bet jie siauruciai, gal turit platu apnerimo rasta? jau ne viena tema apziurejau, nieko neradau verysad.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
saulyte1986, va, įkeliu nuorodą su labai plačiais apnėrimais.... Yra tinkamų ir rankšluosčių galams apnerti.

http://picasaweb.goo...egisikOrnekler#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 10 liepos 2010 - 06:19
[quote=silsta,2010 07 10, 08:17]
saulyte1986, va, įkeliu nuorodą su labai plačiais apnėrimais.... Yra tinkamų ir rankšluosčių galams apnerti.

http://picasaweb.goo...egisikOrnekler#
[/quote

oi kaip dekui 4u.gif labai fainu radau 4u.gif
Papildyta:
labai patiko tas apnerimas kur ant lempos su kutosiukais ax.gif bet nesu profe ir nelabai suprantu rasta... gal kas galit padet? idet paveiksliuko nemoku verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif aš taip pat noriu pamėginti apnert kelias servetėles, tik gal galit patarti, kokius siūlus geriausiai rinktis?
Atsakyti