Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

QUOTE(silsta @ 2010 05 21, 15:57)
Žinai, Kkunigunda, ką aš pergalvojau, gal reikia nerti tankiau, kad tie trikampiukai išeitų ne šeši, o aštuoni, daleiskim. Mažesnius tarpelius neriant daryti, kad kaip nors išeitų daugiau tų trikampiukų, tada ir nesiriestų ir gražiau atrodytų. Nu nemoku aš kaip reikiant paaiškinti...  ax.gif  doh.gif

supratau, ką nori pasakyti, trikampiukai gaunasi normaliai, vat tik pirmos tos eilutės, jų net nesimato viską gadina doh.gif jos įtemtos prie pat medžiagėlės ir nors akučių skaičių didinau, na vistiek.Pagal raštelį pažiūrėk, ten antra trečia eilutė kokios turi būti, na jos viską ir gadina doh.gif
Papildyta:
na vat ir dar į kolekciją mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kkunigunda, gražus kaip ir visi ankstesni komplektukai 4u.gif
Jau nesuskaičiuoju kelintas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2010 05 25, 20:43)
Kkunigunda, gražus kaip ir visi ankstesni komplektukai 4u.gif
Jau nesuskaičiuoju kelintas? mirksiukas.gif


mirksiukas.gif ačiū blush2.gif pas tave taip pat darnbeliai labai šaunū mirksiukas.gif ir servetėlės ir papuošalai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 25 gegužės 2010 - 18:49
Kkunigunda, nu labai jau gražu... 4u.gif Turbūt ir naktimis neri g.gif doh.gif
Tik nesupyk, aš juokauju. Darštuolytė esi!!!
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 05 25, 21:53)
Kkunigunda, nu labai jau gražu... 4u.gif  Turbūt ir naktimis neri g.gif  doh.gif
Tik nesupyk, aš juokauju. Darštuolytė esi!!!


ačiū mirksiukas.gif
lotuliukas.gif nea naktim dar kolkas neneriu lotuliukas.gif , kad vat nėra ką veikti kiaurą dieną, nieko daryti negaliu nestuke.gif kojos labai tinsta, vyras savaigaliais gryžta, tai taip ir narplioju mirksiukas.gif mažoji išlys, tai pasibaigs man visi nėrimai thumbup.gif
Atsakyti
Idėja

user posted image user posted image
Atsakyti
gražios įdėjos thumbup.gif dailios servetėlės thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif šaunuolės mergytės, tiek grooožių prinėrėt wub.gif thumbup.gif tokia nostalgija suėmė... vąšelis pats į rankas prašosi paimamas tongue.gif tik kažkaip nepritaikomi šie grožiai mano namuose... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 05 27, 14:48)
bigsmile.gif  šaunuolės mergytės, tiek grooožių prinėrėt  wub.gif  thumbup.gif  tokia nostalgija suėmė... vąšelis pats į rankas prašosi paimamas  tongue.gif  tik kažkaip nepritaikomi šie grožiai mano namuose...  verysad.gif


na šeip ir aš nelabai turiu kur dėti, na pas mus stikliniai stalai, tai kai svečiai užsuks vistiek panaudosiu kavai, kad nenusibraižytų mirksiukas.gif o šeip bus daugiau dovanoms, uošvienikei porisižadėjau nunerti, na galės rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai rožinės spalvos smile.gif

user posted image
Atsakyti
Idėjos

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
gražu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti