Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

QUOTE(silsta @ 2010 05 19, 12:53)
Kkunigunda, pirmyn  lotuliukas.gif  Labai gražiai neri, jei tik laiko užtenka ir akelių negaila. Aš Pikasoj randu visokiausių gražių dalykėlių ir jums įmetu..  ax.gif


ačiū už pagyrimą, na praktikos dar reikia g.gif dar kol kas yra to laiko, bet nebedaug, gims msažoji,kažin kaip eis prisėsti g.gif ačiū už idėjas taip pat mirksiukas.gif pati neneri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2010 05 19, 12:05)
ačiū už pagyrimą, na praktikos dar reikia g.gif dar kol kas yra to laiko, bet nebedaug, gims msažoji,kažin kaip eis prisėsti g.gif  ačiū už idėjas taip pat mirksiukas.gif pati neneri mirksiukas.gif


Kkunigunda, neriu ir aš, turiu įkėlusi keletą servetėlių temoje SERVETĖLĖS, NERTOS VĄŠELIU 4 tema, pažiūrėk, jei įdomu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 19 gegužės 2010 - 11:54
QUOTE(silsta @ 2010 05 19, 13:53)
Kkunigunda, neriu ir aš, turiu įkėlusi keletą servetėlių temoje SERVETĖLĖS, NERTOS VĄŠELIU 4 tema, pažiūrėk, jei įdomu  ax.gif


įdomu mirksiukas.gif
Papildyta:
silsta, na gražios servetėlės mirksiukas.gif na tik man nelabai pilnas pavygsta nerti, daug labai darbelio g.gif ir super kruopštumo reikia doh.gif
Atsakyti
na vat dar keli mano bandymukai mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2010 05 20, 18:54)
na vat dar keli mano bandymukai mirksiukas.gif



Patinka, gražios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 05 20, 20:04)
Patinka, gražios thumbup.gif


ačiū labai blush2.gif
Atsakyti
na susidūriau ir su nesklandumais, pasirodo ne pagal visas apnerimo schemutes, eina apnerti servetėles g.gif

2 ir 3 eilutė na tragedija ir siūlus bandžiau dvejopus ir laisvai mezgiau, na nesigauna nors tu ką riečiasi doh.gif ir iškrakmolinus, raštelio net nesimato, na dar supykus net neužbaigiau schmoll.gif

pagl pirmą schemutę
user posted image

kaip turėtų atrodyti

user posted image

o gavosi man kaip, na parodytą su vienu užmetimu, aš šiek tiek keičiau su dviem dariau, nes neįmanoma kitaip buvo visai, ir akių daugiau prinėriau g.gif

user posted image

vos ėjo ištampyti, na ir vistiek negražu doh.gif
na dar šiek tiek raščiukas pakitęs dėl tų užmetimų, kad parodytą 1 o dariau su dviem, na čia ne esmė, bet vat pirmosios eilutės nesimato, jokių tarpelių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 21 gegužės 2010 - 12:21
QUOTE(Kkunigunda @ 2010 05 21, 14:16)
na susidūriau ir su nesklandumais, pasirodo ne pagal visas apnerimo schemutes, eina apnerti servetėles g.gif


o gavosi man kaip, na parodytą su vienu užmetimu, aš šiek tiek keičiau su dviem dariau, nes neįmanoma kitaip buvo visai, ir akių daugiau prinėriau g.gif



Schemoj raštelis kvadratinei staltiesėlei, o ne apvaliai smile.gif
Gražūs raštai smile.gif dėkui 4u.gif pasinaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 05 21, 14:52)
Schemoj raštelis kvadratinei staltiesėlei, o ne apvaliai smile.gif
Gražūs raštai smile.gif dėkui  4u.gif pasinaudosiu.


tai jau paskui ir supratau, kad apvalei netinka g.gif nieko čia neišlaušiu doh.gif
Atsakyti
Žinai, Kkunigunda, ką aš pergalvojau, gal reikia nerti tankiau, kad tie trikampiukai išeitų ne šeši, o aštuoni, daleiskim. Mažesnius tarpelius neriant daryti, kad kaip nors išeitų daugiau tų trikampiukų, tada ir nesiriestų ir gražiau atrodytų. Nu nemoku aš kaip reikiant paaiškinti... ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2010 05 20, 18:54)
na vat dar keli mano bandymukai mirksiukas.gif

dailūs tavieji bandymai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 05 21, 19:05)
dailūs tavieji bandymai liuks  thumbup.gif


ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti