Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

Įsigijau naujus puodelius, prireikė ir naujų servetėlių... rolleyes.gif
user posted image

user posted image

Čia raštelis,jei ką sudomins:
user posted image
Atsakyti
oho kaip skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Mileta 4, RENEKE ačiū mergaites už nuomonę...

Apnertos pašluostės:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rosssi @ 2011 09 02, 14:47)
Apnertos pašluostės:



Dievulėliau mieliausias, jau su jomis nė vienos dulkelės nenuvalysit, matyt į kraičių skrynią dukrai krausit. Šiiiiiiiiitiek darbo - ant pašluostymo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 09 02, 17:11)
Dievulėliau mieliausias, jau su jomis nė vienos dulkelės nenuvalysit, matyt į kraičių skrynią dukrai krausit. Šiiiiiiiiitiek darbo - ant pašluostymo  g.gif  ?

Nea, pašnekute, schmoll.gif
Pašluostės atlieka savo misiją. biggrin.gif
Jų nerti krašteliai neriami atskirai ir prisisiuva.Kai nusidėvi rankšluostukai- kraštelius galima prisiūti naujiems. rolleyes.gif Nėrinukai ilgaamžiai...

Atsakyti

rosssi oi nuostabios ir vienos ir kitos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rosssi @ 2011 09 02, 16:27)
Nea, pašnekute, schmoll.gif
Pašluostės atlieka savo misiją.  biggrin.gif 
Jų nerti krašteliai neriami atskirai ir  prisisiuva.Kai nusidėvi rankšluostukai- kraštelius galima prisiūti naujiems.  rolleyes.gif Nėrinukai ilgaamžiai...


blink.gif Aš tai primuščiau tą, kuris su toooookiu grožiu arbatos balas nuo stalo valytų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 09 02, 16:49)
blink.gif Aš tai primuščiau tą, kuris su toooookiu grožiu arbatos balas nuo stalo valytų  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Man tai fantazija iškart užkaito, kokie nuostabūs turėtų būt namai, jei net pašluostės TOKIOS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2011 09 02, 17:32)
drinks_cheers.gif Man tai fantazija iškart užkaito, kokie nuostabūs turėtų būt namai, jei net pašluostės TOKIOS  4u.gif

Ir man kilo tokia mintis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 09 02, 16:40)
rosssi oi nuostabios ir vienos ir kitos wub.gif



Čia juk tos pačios pašluostės abiejose nuotraukose, tik sudėliotos kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 09 02, 16:11)
Dievulėliau mieliausias, jau su jomis nė vienos dulkelės nenuvalysit, matyt į kraičių skrynią dukrai krausit. Šiiiiiiiiitiek darbo - ant pašluostymo  g.gif  ?

drinks_cheers.gif Toki grozi tik i kraicio skrynia krauti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 08 03, 15:30)
Sveikos mergaitės 4u.gif , gal galit paaiškinti kai nerti trečią eilę?Niekaip nesuprantu kaip tą įstryžumą padaryt.Tiesa gal galit patart blush2.gif  ar tiks jei nersiu apvaliai (noriu pasiilginti suknelę),o ne kvadratu kai parodyta pavyzdėlyje.

3 eileje reikia isnerti stulpelius su uzmetimu ir neriant paskutini stulpeli ji uzkabinti uz antros eiles bangeles vidurines kilputes (3 is 5), tada vel nerti reikiama kilpuciu skaiciu i virsu ir nerti stulpelius su uzmetimu, taip isgausite gulscius stulpelius.
Atsakyti