Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

marka100, aš tokią medžiagytę pirmą eilę apsiuvu adata, o toliau neriu pagal turimą pavyzdį, įkeliu nuorodą kaip tai darau. Ji šios temos 4 puslapyje.


http://www.supermama...?...74289&st=36
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 03 lapkričio 2010 - 12:41
Va tokia va medziagyte
user posted image
Bet ar kai apsiuni tokia medziagyte nenuira su visu apsiuvimu,nu jinai man tokia "skysta" atrodo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2010 11 01, 22:44)
na nemanau,kad dėl to, mačiau apnertų neatlektų ir nesusiraukę smile.gif  na sunku pasakyti, gal per daug sutemptas siūlas, gal laisviau reikėtų, o kokia medžiagą naudojat g.gif arba raštelis ne tokiai servetėlei g.gif na ir neaišku dar ką raukia ar medžiagą ar siūlus g.gif


apneriu liną,man rietėsi siūlai 4u.gif jau išsiaiškinau g.gif todėl,kad per retus tarpus buvau apnėrusi.Dabar viską išardžiau,ir pradėjau iš naujo,ir gavosi puikiai smile.gif
Atsakyti
Prisipirkau medžiagos, bandysiu apnert ax.gif Gal galit pasakyt kokį geriausia siūlą pirkt? Kokio storumo? Gal yra kokia gera firma? Dar klausimas iškilo: pradžioj apsiūti irgi tuo pačiu nėrimo siūlu? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal ir biski ne i tema bet vistiek apnertas dalykas biggrin.gif
Nelabai randu patinkanciu schemuciu uzuolaidu krastu, t.y.apaciai apnerti. kad nerinuko butu apie 10 - 12 cm aukstis. Kiek radau patinkanciu tai vos ne trigubai aukstesni, man jau negerai gaunasi doh.gif Pasidalinkit jei kuri turit. Cia i miegamojo kambari jeigu ka, manau graziausia ir paprasciausia butu tinkliuku nerta ir kazkoks rastelis isnertas. Bet koks? Nediduko nerandu nors uzmusk, visur kaip minejau nemazi motyvai... Buciau laaaaaabai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguzhe @ 2010 11 03, 17:52)
apneriu liną,man rietėsi siūlai 4u.gif jau išsiaiškinau g.gif  todėl,kad per retus tarpus buvau apnėrusi.Dabar viską išardžiau,ir pradėjau iš naujo,ir gavosi puikiai smile.gif


Klausimukas. Kaip čia protingiau paklausus g.gif Žodžiu, siuvant pirmąją eilutę kiek darot dygsnių? Iš akies, kad gražiai žiūrėtųsi ar pasiskaičiuojat, kad atitiktų būsimo rašto akių skaičių. Nu ir paklausiau blush2.gif Bet aš pradėjau apnėrinėt kvadratinę servėtėlę ir man gavosi taip, kad apsisiuvau kaip apsisiuvau, bet paskui neriant vašeliu trūko akių...
Ir dar ar apsiuvant reikia užlenkti medžiagos kraštelį? Aš neužlenkiau ir dabar galvoju ar neirs ji man paskui g.gif

O gal kuriai būtų nesunku nufotkinti savo padaryto darbuko pačią pradžią (apsiuvimą ir pirmąsias eilutes)? blush2.gif Bučiau labai dėkinga, taip gal būtų man lengviau atsirinkti, nes neturiu kas galėtų vietoj paaiškinti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ericaa: 09 lapkričio 2010 - 13:57
QUOTE(ericaa @ 2010 11 09, 14:46)
Klausimukas. Kaip čia protingiau paklausus g.gif Žodžiu, siuvant pirmąją eilutę kiek darot dygsnių? Iš akies, kad gražiai žiūrėtųsi ar pasiskaičiuojat, kad atitiktų būsimo rašto akių skaičių. Nu ir paklausiau blush2.gif Bet aš pradėjau apnėrinėt kvadratinę servėtėlę ir man gavosi taip, kad apsisiuvau kaip apsisiuvau, bet paskui neriant vašeliu trūko akių...
Ir dar ar apsiuvant reikia užlenkti medžiagos kraštelį? Aš neužlenkiau ir dabar galvoju ar neirs ji man paskui g.gif

O gal kuriai būtų nesunku nufotkinti savo padaryto darbuko pačią pradžią (apsiuvimą ir pirmąsias eilutes)? blush2.gif Bučiau labai dėkinga, taip gal būtų man lengviau atsirinkti, nes neturiu kas galėtų vietoj paaiškinti verysad.gif

Aš darau tik apvalias,kvadratinių dar nebandžiau g.gif medžiagos neatlenkiu,iš karto neriu,apsiskaičiuoju pagal raštą,kiek reikia akių.Man irgi pirmą kartą kai nėriau trūko akių lotuliukas.gif ,bet po to supratau,kad 4u.gif ,antrą ratą reikia nerti žemais stulpeliais,į kiekvieną akį,įneriant po du stulpelius,tada akių netrūks,bet viską apsiskaičiuokite iš anksto smile.gif ,tikiuosi supratote mirksiukas.gif ,aš irgi naujokė šioje srityje,man tik 16 metų 4u.gif o nufotografuoti galėčiau,bet tik apvalią servetėlę,kaip tik pradedu,bet ar tiktų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguzhe: 10 lapkričio 2010 - 16:40
QUOTE(Inguzhe @ 2010 11 10, 16:38)
Aš darau tik apvalias,kvadratinių dar nebandžiau g.gif medžiagos neatlenkiu,iš karto neriu,apsiskaičiuoju pagal raštą,kiek reikia akių.Man irgi pirmą kartą kai nėriau trūko akių lotuliukas.gif ,bet po to supratau,kad 4u.gif ,antrą ratą reikia nerti žemais stulpeliais,į kiekvieną akį,įneriant po du stulpelius,tada akių netrūks,bet viską apsiskaičiuokite iš anksto smile.gif ,tikiuosi supratote mirksiukas.gif ,aš irgi naujokė šioje srityje,man tik 16 metų 4u.gif o nufotografuoti galėčiau,bet tik apvalią servetėlę,kaip tik pradedu,bet ar tiktų?


Tiktų 4u.gif
Atsakyti
bet aš nemoku,kaip nuotrauką įkelti čia 4u.gif
Atsakyti
Kažkur buvo forume nuotrauka,kaip gražiai apnerti servetėlę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguzhe: 12 lapkričio 2010 - 14:41
QUOTE(Inguzhe @ 2010 11 12, 14:41)
Kažkur buvo forume nuotrauka,kaip gražiai apnerti servetėlę smile.gif


Taip buvo, bet prasta nuotrauka. Nieko tokio, susiradau jau smile.gif Tik dabar nebeturiu laiko prisėst doh.gif
Atsakyti
aš tai niekada neapsiūnu, atlenkiu kraščiuką ir iškart apneriu mirksiukas.gif
na kaip šaunu, kad forume verda mirksiukas.gif lauksim darbelių mirksiukas.gif
Atsakyti