Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

Kaip ir zadejau atnesu parodyti apnerta linine staltiesele, tiksliau dvi identiskas, tik skirtingu matmenu.. tik jau lino bjaurumas, lygink nelygines, vis tiek suglamzyta ir visa vaizda gadina doh.gif
user posted image
Atsakyti
IngridaGal - labai gražiai ir kruopščiai apnerta, tik linas tai tikrai toks...... jau su juo geriau mažesnes servetėles, pakiši po puodeliu ar vaza ir taip nesimato..... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 17 rugsėjo 2010 - 18:10
IngridaGal labai gražūs darbeliai thumbup.gif ir spalvytė wub.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, uz pagyrimus ax.gif
Atsakyti
[FONT=Arial] IngridaGal labai gražūs darbeliai smile.gif , labai dailiai padaryti.
Atsakyti
gražūs darbeliai jūsų smile.gif ,aš irgi labai mėgstu nerti,norėčiau pasidaryti apnertų,apvalių servetėlių komplektą...
bet noriu sužinot,ar apvaliom servetėlėm tinka tos pačios schemos,kaip ir keturkampėm? nes čia visos tokios 4u.gif pagelbėkit,ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguzhe: 29 spalio 2010 - 12:55
QUOTE(Inguzhe @ 2010 10 29, 14:51)
gražūs darbeliai jūsų smile.gif ,aš irgi labai mėgstu nerti,norėčiau pasidaryti apnertų,apvalių servetėlių komplektą...
bet noriu sužinot,ar apvaliom servetėlėm tinka tos pačios schemos,kaip ir keturkampėm? nes čia visos tokios 4u.gif  pagelbėkit,ačiū


apvalioms servetėlėm yra kitokios schemutės, nei keturkampėms, yra šio forumo pradžioje nuorodų kur tikrai atrasi daug schemučių apvalioms servetėlėms mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū už pagalbą mirksiukas.gif ,kaip padarysiu,parodysiu savo servetėles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguzhe @ 2010 10 30, 18:17)
ačiū už pagalbą mirksiukas.gif ,kaip padarysiu,parodysiu savo servetėles 4u.gif


prašom mirksiukas.gif ir lauksim rezultatų 4u.gif
Atsakyti
o gal žinot,kodėl man raukiasi pradėta nerti servetėlė? doh.gif gal dėl to,kad neatlenkus iškart apnėriau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguzhe @ 2010 11 01, 20:14)
o gal žinot,kodėl man raukiasi pradėta nerti servetėlė? doh.gif  gal dėl to,kad neatlenkus iškart  apnėriau? g.gif


na nemanau,kad dėl to, mačiau apnertų neatlektų ir nesusiraukę smile.gif na sunku pasakyti, gal per daug sutemptas siūlas, gal laisviau reikėtų, o kokia medžiagą naudojat g.gif arba raštelis ne tokiai servetėlei g.gif na ir neaišku dar ką raukia ar medžiagą ar siūlus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 01 lapkričio 2010 - 21:46
Laba ryta 4u.gif
Turiu klausimuka,turiu nebaigtu serveteliu,tai meddziagyte ant kurios dazniausiai siuvineja kryzeliu(nezinau kaip vadinasi),issiuvinejau rozytes,ir pamaniau kad butu grazu apnerti,bet ta medziagyte labai yra,kaip ja paruosti apnerimui kad neirtu?
Atsakyti