Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

QUOTE(Katrytė @ 2010 07 31, 18:00)
Sveikos mergaitės  smile.gif  aš taip pat noriu pamėginti apnert kelias servetėles, tik gal galit patarti, kokius siūlus geriausiai rinktis?



čia jau nuspręsti pati turit, aš naudoju medvilninius ir lininius. lininiai man patinka, bet jie nelygūs su guziukais būna,tai sunkiau dailei nunerti. medvilniniais tai man paprasčiau, o šeip jei neturit siūlų, nuėjus į siūlų parduotuvę pasiteiraukit manau patars mirksiukas.gif

lauksim derbelių mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 09 rugpjūčio 2010 - 09:04
O Kkunigunda "kabli pagavus" thumbup.gif Galvoju reikia ir man pabandyt pora serveteliu apnert biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas padėtų surasti didžiuliam ovalo formos stalui apnertai staltiesei raštą? Noriu, kad stalą dengtų medžiaginė dalis, o galai bent pusmetrį kabotų, bet niekur nieko panašaus nerandu verysad.gif Kvadratas ar apskritimas pakankamai paprasta būtų, o ovalui pati nesukursiu,o 'gatavo' niekur nerandu.
Atsakyti
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 08 17, 13:31)
Gal kas padėtų surasti didžiuliam ovalo formos stalui apnertai staltiesei raštą? Noriu, kad stalą dengtų medžiaginė dalis, o galai bent pusmetrį kabotų, bet niekur nieko panašaus nerandu verysad.gif Kvadratas ar apskritimas pakankamai paprasta būtų, o ovalui pati nesukursiu,o 'gatavo' niekur nerandu.


Va va.. man irgi reikia kazko panasaus (nebūtinai, kad tiek daug kabotu), bet niekur nerandu, visur arba kvadratui arba apvaliom doh.gif O gal iseitų su apvaliu servetelių schemom apnert? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 09 01, 12:51)
Va vaO gal iseitų su apvaliu servetelių schemom apnert?  g.gif

Su apvaliu labai raukslesis/banguosis per smarkiai ties viduriu. Reiktu kazkaip praretint vidurines dalies rasta g.gif Bet kai skersmuo didziulis nelabai norisi eksperimentuot ir ardyt daug, geriau gatava schema butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 08 17, 13:31)
Gal kas padėtų surasti didžiuliam ovalo formos stalui apnertai staltiesei raštą? Noriu, kad stalą dengtų medžiaginė dalis, o galai bent pusmetrį kabotų, bet niekur nieko panašaus nerandu verysad.gif Kvadratas ar apskritimas pakankamai paprasta būtų, o ovalui pati nesukursiu,o 'gatavo' niekur nerandu.


Tokios schemos pas save nerandu, bet galiu patarti iš savo patirties. Man kažkada reikėjo plataus apnėrimo apvaliai staltiesei, tai aš sugalvojau paimti didesnės servetėlės kraštą ir pagal schemą apnerti staltiesę (tiek, kiek tau reikalinga). Staltiesę padovanojau pusseserei kai apsigynė magistro diplomą, buvo labai jau pavykus ta staltiesė. Gal pabandyk susirasti servetėlės raštą (didelės) ir pritaikysi staltiesei... ax.gif

Dar čia pažiūrėk šitą nuorodą, gal ką pritaikysi staltiesei?

http://picasaweb.goo...OCHETOALHASIII#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 01 rugsėjo 2010 - 14:34
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 09 01, 14:46)
Su apvaliu labai raukslesis/banguosis per smarkiai ties viduriu. Reiktu kazkaip praretint vidurines dalies rasta g.gif  Bet kai skersmuo didziulis nelabai norisi eksperimentuot ir ardyt daug, geriau gatava schema butu  doh.gif

Tai va tame ir saknys, bet kad neimanoma rast tokiu schemu doh.gif Isvis su tais ovaliais stalais peilis, nei nunert serveteles, nei apnert schemu nera schmoll.gif O tokia nereja, kad pati sugalvociau tikrai nesu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 08 17, 13:31)
Gal kas padėtų surasti didžiuliam ovalo formos stalui apnertai staltiesei raštą? Noriu, kad stalą dengtų medžiaginė dalis, o galai bent pusmetrį kabotų, bet niekur nieko panašaus nerandu verysad.gif Kvadratas ar apskritimas pakankamai paprasta būtų, o ovalui pati nesukursiu,o 'gatavo' niekur nerandu.


Netyčia užtikau apvalioms-ovalioms staltiesėms kraštelius apnerti pavyzdžių - gal tiks?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai ačiū, Silsta 4u.gif Daug minčių kilo čia viską peržiūrėjus. Bandysiu ką nors 'gimdyt' biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, na kur visos prapuolėt su savo darbeliais smile.gif man niekaip nepavyksta laiko atrasti, dabar dar visokios obuolių uogienės blink.gif žodžiu doh.gif
Atsakyti
As viena linine apnerta pries kelias dienas baigiau, bet dar rankos nepakilo iki galo sutvarkyti - isplauti, islyginti blush2.gif Tikiuos per ateinancias pora dienu susiimsiu ir parodysiu savo kurinuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 09 13, 17:43)
As viena linine apnerta pries kelias dienas baigiau, bet dar rankos nepakilo iki galo sutvarkyti - isplauti, islyginti  blush2.gif  Tikiuos per ateinancias pora dienu susiimsiu ir parodysiu savo kurinuka  mirksiukas.gif



oi šaunu, lauksim jūsų kūrinėlio mirksiukas.gif jo ir mano servetėlės yra neužbaigtos doh.gif jau 3 mėn. stovi doh.gif anytai nėriau, na kažkaip nevažiuojam pas ją, toli gyvena g.gif tai vis ir stovi....... biggrin.gif
Atsakyti