Įkraunama...
Įkraunama...

Imunoglobulin

mergytes jungiuos ir as pas jus....pirmadieni nutruko mano 3 nestumas verysad.gif ...turiu sveika 12 m dukryte ir jau 2 metai gaudom gandra, bet deja....rezultatas 3 nesivystantys....

dbr pradedu galvoti, kad tam turi itakos, tai, kad man ne karta nebuvo suleistas gama globulinas....nors mano kraujo grupe Rh-, byro rh+
Atsakyti
QUOTE(uoga26 @ 2010 06 10, 12:26)
Merginos,
pataisykite, jeigu ne taip supratau, bet jeigu mamos Rh-, o tecio Rh+, tai labai tikėtinas imunologinis nesuderinamumas?
Ar toki suderinamumą galima nustatyti atlikus kraujo tyrimą?
dėkui.



Sveika,
zinok del kraujo grupiu skirtumu nezinau ar tai yra imunologinis nesuderinamumas...man nustatinejo nesuderinamuma imdami po pasimylejimo tepineli ir ziurejo kaip maksties terpe priima spermiukus - nuzudo juos ar ne.
Papildyta:
QUOTE(jurgyte666 @ 2010 06 13, 13:55)
mergytes jungiuos ir as pas jus....pirmadieni nutruko mano 3 nestumas verysad.gif ...turiu sveika 12 m dukryte ir jau 2 metai gaudom gandra, bet deja....rezultatas 3 nesivystantys....

dbr pradedu galvoti, kad tam turi itakos, tai, kad man ne karta nebuvo suleistas gama globulinas....nors mano kraujo grupe Rh-, byro rh+



uzuojautos pirmiausia del nutrukimu visu verysad.gif 4u.gif
kas del priezasciu, tai velnias zino, o ka gine tavo sako?
Atsakyti
QUOTE(jurgyte666 @ 2010 06 13, 14:55)
mergytes jungiuos ir as pas jus....pirmadieni nutruko mano 3 nestumas verysad.gif ...turiu sveika 12 m dukryte ir jau 2 metai gaudom gandra, bet deja....rezultatas 3 nesivystantys....

dbr pradedu galvoti, kad tam turi itakos, tai, kad man ne karta nebuvo suleistas gama globulinas....nors mano kraujo grupe Rh-, byro rh+



Na būtinai turėjo suleisti gama globuliną, kadangi aš buvau pasiskaičiusi kad jis būtinas, jei nustoja vystytis, reikalavau kada suleistų. Man juos suleido po abrazijų. Kiti daktarai aiškina jei natūraliai išsivalo tai nereikia leisti. Prisiklausiau visokių nuomonių....

Ar tai įtakoja nepastojimą, negaliu atsakyti... mano rh-, vyro rh+, gandrus gaudėm 3 metus kol natūraliai pavyko... prieš tai buvo trys dirbtiniai, su dviem nesivystančiais.... po ko iššaiškėjo, kad yra AFS, plius dar lankausi pas Bykovą, geriu tik aspiriną, clexano nesilaidžiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 13 birželio 2010 - 19:58
QUOTE(Laimuze509 @ 2010 06 13, 19:56)
Na būtinai turėjo suleisti gama globuliną, kadangi aš buvau pasiskaičiusi kad jis būtinas, jei nustoja vystytis, reikalavau kada suleistų. Man juos suleido po abrazijų. Kiti daktarai aiškina jei natūraliai išsivalo tai nereikia leisti. Prisiklausiau visokių nuomonių....

Ar tai įtakoja nepastojimą, negaliu atsakyti... mano rh-, vyro rh+, gandrus gaudėm 3 metus kol natūraliai pavyko... prieš tai buvo trys dirbtiniai, su dviem nesivystančiais.... po ko iššaiškėjo, kad yra AFS, plius dar lankausi pas Bykovą, geriu tik aspiriną, clexano nesilaidžiu...


mano gine irgi teige, kad kai naturaliai issivalo jo nereikia leisti, bet netgi sveikatos inistro isakyme nurodytos gama globulino leidimo salygos- tai mano atvejis ten irgi nurodytas.....tai iseina taip, kag gydytoja neismano savo darbo verysad.gif
na as ir tyriaus AFS, bet nerado pas mane.....aspirina pries 3 karta geriau 1 men, bet nepavyko....
Papildyta:
QUOTE(injuoz @ 2010 06 13, 18:44)
Sveika,
zinok del kraujo grupiu skirtumu nezinau ar tai yra imunologinis nesuderinamumas...man nustatinejo nesuderinamuma imdami po pasimylejimo tepineli ir ziurejo kaip maksties terpe priima spermiukus - nuzudo juos ar ne.
Papildyta:
uzuojautos pirmiausia del nutrukimu visu  verysad.gif  4u.gif 
kas del priezasciu, tai velnias zino, o ka gine tavo sako?


gine po sio karto tik guscioja peciais....kaip supratau nenutuokia ko imtis......ketvirtadieni vaziuoju pas ja , kad paziuretu kaip issivale.....
Atsakyti
QUOTE(jurgyte666 @ 2010 06 14, 07:07)
mano gine irgi teige, kad kai naturaliai issivalo jo nereikia leisti, bet netgi sveikatos inistro isakyme nurodytos gama globulino leidimo salygos- tai mano atvejis ten irgi nurodytas.....tai iseina taip, kag gydytoja neismano savo darbo  verysad.gif
na as ir tyriaus AFS, bet nerado pas mane.....aspirina pries 3 karta geriau 1 men, bet nepavyko....
Papildyta:
gine po sio karto tik guscioja peciais....kaip supratau nenutuokia ko imtis......ketvirtadieni vaziuoju pas ja , kad paziuretu kaip issivale.....



uch, nu laikykis...jei ka keisk gine wink.gif
Atsakyti
sveikutes, turbut jungiuosi as prie jusu, nes ir mes turim sita nesuderinamuma kai zuna spermiukai, labai idomu butu apie tuos vaistukus daugiau suzinoti, ten reik kiekviena diena leistis juos ir visa menesi 38lt ?
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2010 06 14, 12:20)
sveikutes, turbut jungiuosi as prie jusu, nes ir mes turim sita nesuderinamuma kai zuna spermiukai, labai idomu butu apie tuos vaistukus daugiau suzinoti, ten reik kiekviena diena leistis juos ir visa menesi 38lt ?



i menesi tik karta leidzia ir tam tikra ciklo diena...tai viena injekcija 38 lt, bent jau tiek as mokejau...bet matai imunologinis nesuderinamumas, tai tik viena is priezasciu kodel nera lialiuko ir nebutinai pagrindine...tad ziurek, bet imunoglobulinas niekuo nekenksmingas...o ka tau gine sake, kai nuejai su diagnoze?
Atsakyti
QUOTE(injuoz @ 2010 06 14, 15:53)
i menesi tik karta leidzia ir tam tikra ciklo diena...tai viena injekcija 38 lt, bent jau tiek as mokejau...bet matai imunologinis nesuderinamumas, tai tik viena is priezasciu kodel nera lialiuko ir nebutinai pagrindine...tad ziurek, bet imunoglobulinas niekuo nekenksmingas...o ka tau gine sake, kai nuejai su diagnoze?


tai kad jokiu kitokiu nera pas mus bedu, tik po to sueities tessto paaiskejo va tokia diagnoze g.gif kaip ji man aiskino cia gali but viena menesi yra o po keliu nera..nes priklauso visos tos rugstys nuo mitybos, streso ir spermos..tai va knieti pasidaryt dar karta juk tik 20lt jis kainuoja,dabar man pertrauka bet tas jusu vaistukas sudomino, gal paskambint ginei paklaust ka ji apie tai mano g.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2010 06 14, 14:00)
tai kad jokiu kitokiu nera pas mus bedu, tik po to sueities tessto paaiskejo va tokia diagnoze  g.gif kaip ji man aiskino cia gali but viena menesi yra o po keliu nera..nes priklauso visos tos rugstys nuo mitybos, streso ir spermos..tai va knieti pasidaryt dar karta juk tik 20lt jis kainuoja,dabar man pertrauka bet tas jusu vaistukas sudomino, gal paskambint ginei paklaust ka ji apie tai mano  g.gif



na matai ne visos gines taiko sita gydyma, bo lietuvoje sito vaisto neparduoda...
bet gali pabandyt, pasiskambint...matai man irgi padare ta testa ir du menesius bande keisti tas rugstis ir sarmus, bet niekas nepadejo..tada gine sako darom laparaskopija...ir prie viso to paaiskejo, kad turiu kiausintakiu nepraeinamuma...tai va
o kiek laiko bandai pastot?
Atsakyti
QUOTE(injuoz @ 2010 06 14, 16:12)
na matai ne visos gines taiko sita gydyma, bo lietuvoje sito vaisto neparduoda...
bet gali pabandyt, pasiskambint...matai man irgi padare ta testa ir du menesius bande keisti tas rugstis ir sarmus, bet niekas nepadejo..tada gine sako darom laparaskopija...ir prie viso to paaiskejo, kad turiu kiausintakiu nepraeinamuma...tai va
o kiek laiko bandai pastot?

idomiai idomiai cia, bandom jau 3metai (ko pasekoje 9iui po 3ios buvo pavyke bet pabego, veliau seke 6ios nesekmingai) dabar 3men pertrauka. o tai is kur tuos vaistukus gauna, o jei mano anyta vaistinej dirba gal galetu kaip nors uzsakyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2010 06 14, 14:17)
idomiai idomiai cia, bandom jau 3metai (ko pasekoje 9iui po 3ios buvo pavyke bet pabego, veliau seke 6ios nesekmingai) dabar 3men pertrauka. o tai is kur tuos vaistukus gauna, o jei mano anyta vaistinej dirba gal galetu kaip nors uzsakyti  blush2.gif



kiek zinau juos veza is rusijos ar baltarusijos...zo ten ne vien imunoglobulinas man bent jau visa kursa dar kitu vaistu buvo...zo, parasyk i az surasysiu ka man dare...o tu vln? kas tavo gine?
Atsakyti
QUOTE(injuoz @ 2010 06 14, 16:12)
na matai ne visos gines taiko sita gydyma, bo lietuvoje sito vaisto neparduoda...
bet gali pabandyt, pasiskambint...matai man irgi padare ta testa ir du menesius bande keisti tas rugstis ir sarmus, bet niekas nepadejo..tada gine sako darom laparaskopija...ir prie viso to paaiskejo, kad turiu kiausintakiu nepraeinamuma...tai va
o kiek laiko bandai pastot?

o kaip bande keisti? gal imanoma kazkokiais naturaliais budais ta pabandyti? juk 3men pertrauka tai kodel gi nepabandzius.. g.gif
Atsakyti