Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nu jo, aš paprasto varžto kartais neatsuku arba mineralkės butelio, o ką kalbėt apie ratą hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 26, 23:19)
Nu jo, aš paprasto varžto kartais neatsuku arba mineralkės butelio, o ką kalbėt apie ratą hihihi.gif

Va būtent smile.gif
Nuolat bambu ant vyro, kad jo lengva ranka užsukto mineralinio nebegaliu atsukti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2010 04 26, 22:55)
Nereikia čia skleisti erezijų. Jei varžtai užveržti tinkamai, tai su gamykliniu raktu jie yra be problemų atsukami. Kai varžtus reikia atsukinėti su vamzdžio pagalba ― reiškia varžtai per smarkiai užsukti.
Varžtus reikia sukti maždaug 100-130Nm, t.y. jei jūsų rakto alkūnė yra ~30cm, tai jo galą turėtų veikti viso labo ~35-40kg svoris.

Šiaip dažniausiai varžtai prirūdija (ypač po žiemos) ir dėl to sunku atsukti. Bet pernai vyras pasimokė ir sutepė varžtus tepalu, tai jie neprirūdijo. Ir raktas originalus.
Atsakyti
Dabar čia pasiskaičius sumasčiau, kad reiktų man bagažinėj generalinę tvarką surengt, pažiūrėt kokie pas mane tie raktai-atsuktuvai ten hihihi.gif Tikiuos neteks pačiai atsukinėt ratų biggrin.gif

Čia skaičiau, Klaipėdietės myli žiedus, aš tai nekenčiu. Todėl Šilutės pl. visad iškeičiu į Minijos g. irnesakyk.gif O Jakų žiedas, ypač su išvažiavimu į Palangos pl., tai aplamai man kažkoks nesusipratimas, su amžinai iš magistralės kaip pagrindiniu įlekančiais piliečiais ph34r.gif

Ką čia dar, turiu silpnybę pasibart su serviso darbuotojais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 04 27, 13:53)
...O Jakų žiedas, ypač su išvažiavimu į Palangos pl., tai aplamai man kažkoks nesusipratimas, su amžinai iš magistralės kaip pagrindiniu įlekančiais piliečiais  ph34r.gif

Turi omeny iš magistralės įlekiančius Palangos pusėn? Tai ten gi pirma juosta jiems yra, ji važiuojantiems žiedu į Palangos pusę netrukdo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 04 27, 19:54)
Turi omeny iš magistralės įlekiančius Palangos pusėn?  Tai ten gi pirma juosta jiems yra, ji važiuojantiems žiedu į Palangos pusę netrukdo g.gif

ne, aš turiu omeny tuos, kurie magistrale aplamai įlekia į žiedą ir lekia link Klaipėdo, atrodo kad jiems pirmenybė ax.gif
Atsakyti
baikit, moteros, nereik panikuot dėl tų žiedų. čia dar viskas normaliai irnesakyk.gif yra žiedas, moki važiuot - nėr bėdos. nemoki - nu jau čia žinot tada, kaip su tuo "Kas kaltas...". va man Kaune patiko - ženklas, kad kelias iš pradžių vingiuoja dešiniau, paskui jau tiesiai, vaizdas prieš akis - sankryža ir visiškai tiesus kelias hihihi.gif nu labai smagu ten... biggrin.gif biggrin.gif
apskritai Klaipėdos keliai vairavimui yra turbūt patys dėkingiausi iš tų visų didžiųjų miestų, bo nes tačiau yra TIK trys pagrindinės gatvės, kurios eina TIESIAI ir visi kiti šalutiniai/pagrindiniai keliukai, kuriais vis tiek išvažiuosi į tas pagrindines gatves. taigi pačiame mieste pasiklyst kaip ir be šansų, o priprast prie šviesoforų ir ritmo reikia kaip ir visur kitur..
aš tikrai myliu Klaipėdą vairavimo atžvilgiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 27, 22:21)
aš tikrai myliu Klaipėdą vairavimo atžvilgiu  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš šiemet Klaipėdoj parsikeikiau visiškai, man kažkas baisaus buvo ir vaiaravimo kultūra irgi doh.gif
Net į Vilnių drąsiau variau, nors jame visai nesigaudau, net jame aiškiau man nei Klaipėdoj ax.gif
Atsakyti
taip, čia yra ambalų vairuotojų. taip, čia gauja mocų gali į stotelę įspaust hondą ir duot vairuotojui į snukį (asilas, kam tą langą atsidaro? :DDD ), taip, čia gali kieme subraižyt mašiną ir bandyt pabėgt. čia ir girtų yra, ir ambasadų visokie darbuotojai per geltoną bando prasmukt ir padaro avarijas. BET miestas mažesnis, nei Vilnius, todėl tokie dalykai labai greit ir dažnai pastebimi. o be to - kur to nebūna? g.gif
ir dar - labai džiaugiuosi, kad paskutiniu metu pagrindinėse sankryžose avarijos išaiškinamos kamerų pagalba. mažiau nervų ax.gif

bet tikrai sutinku su tuo, kad savo name ir plikos sienos mielos... smile.gif
Atsakyti
Na manau pavažinėjus šiek tiek ir ten gaudyčiaus, bet savaitėlės man neužteko suprast kaip kas kur, iki jūros ir atgal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 27, 22:49)
Na manau pavažinėjus šiek tiek ir ten gaudyčiaus, bet savaitėlės man neužteko suprast kaip kas kur, iki jūros ir atgal ax.gif


o vairavai pati? nes manau, kad turbūt geriausia būtų vieną dieną pravažinėt mieste su to miesto gyventoju, kad susiprast bent šiek tiek... smile.gif
Atsakyti