Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2010 04 25, 23:11)
O rakta ir zapaske reiketu tureti,maza kas gali atsitikti kely, jei viska turesi tai ir koks dzentelmenas sustojes manau neatsisakys ir sugebes pagelbeti,priesingu atveju gali tekti trala kviestis,o tai jau kainuoja.

Deja, bet sustojęs džentelmenas greičiausiai niekuo padėti negalės, nes su mašinoje esančiu raktu nepavyks atsukti rato varžtų. Servisuose su savo pneumatiniais automatais užveržia ratų varžtus per stipriai. Taip stipriai, kad tie raktai tiesiog nulūžta arba neužtenka alkūnės ilgumo tam, kad varžtai pajudėtų iš vietos.
Visąlaik servisuose reikalaukite, kad ratų varžtus užveržtų rankomis!
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 25, 21:49)
Nu aš tai rakto ko gero nė neturiu g.gif tai vargu ar pasikeisčiau, jėgos tiek neturėčiau atsukt.

Aš tai turiu ir raktą, ir kitą ratą. Bet kas iš to, aš rato iš vietos nepajudinu. Tai kaip aš jį pasikeisčiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 26 balandžio 2010 - 07:48
Aš ratą turiu irgi atsarginį, daba net du žieminiai bagažinėj, nes sunku man tyst į balkoną, du parvilkau, du liko, nesirįžtu doh.gif
Atsakyti
Apsidraudziau metams savo nauja masiniuka, tai dabar rami esu! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 04 26, 19:03)
Apsidraudziau metams savo nauja masiniuka, tai dabar rami esu! cool.gif

Aš irgi visada apdraudžiu metams taip patogiau ir pigiau, nereikia kas mėnesį vis žiūrėti kada pasibaigs draudimas.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 04 26, 19:12)
Aš irgi visada apdraudžiu metams taip patogiau ir pigiau, nereikia kas mėnesį vis žiūrėti kada pasibaigs draudimas.


O galu gale ir pigiau iseina! ax.gif
Atsakyti
Tai jo, apsidraudi ir ramu, aš tik kasko moku kas keturis mėnesius, bet metams draudžiuos su tokiom įmokom trim, nes biški vienu metu ir kasko ir civilkė brangokai gaunas iškart ax.gif
Atsakyti
Merginos, labas vakaras 4u.gif Įkišiu savo nosį pas jus su klausimu: ar prieš pirmą kartą savarankiškai važiuojant jums buvo baisu? O gal atvirkščiai - jautėtės be galo ramios? Aš va ryt arba poryt važiuoju atsiimt vairuotojo pažymėjimo iš Regitros, mašiniuką šiandien metams apsidraudžiau, brolis nuveš pakeisti priekines padangas ir... viskas. Galiu sėsti ir važiuoti. Bet kažkaip nerimas apima, nes atrodo, kad nei velnio važiuot nemokėsiu, taisykles nepakankamai gerai moku ir t.t., ir pan. blink.gif Čia normalu? Praeis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 04 26, 20:04)
Merginos, labas vakaras 4u.gif Įkišiu savo nosį pas jus su klausimu: ar prieš pirmą kartą savarankiškai važiuojant jums buvo baisu? O gal atvirkščiai - jautėtės be galo ramios? Aš va ryt arba poryt važiuoju atsiimt vairuotojo pažymėjimo iš Regitros, mašiniuką šiandien metams apsidraudžiau, brolis nuveš pakeisti priekines padangas ir... viskas. Galiu sėsti ir važiuoti. Bet kažkaip nerimas apima, nes atrodo, kad nei velnio važiuot nemokėsiu, taisykles nepakankamai gerai moku ir t.t., ir pan. blink.gif Čia normalu? Praeis? biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nerimas visom manau buvo, tai normalu, juk nepratusi, praeis trupuciuka laiko ir tikrai drasiau jausiesi! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 26 balandžio 2010 - 19:12
HA, man iki darbo 5 min, pirmą dieną aš išvažiavau 1,5 val anksčiau, kad spėčiau lotuliukas.gif Kokią savaitę nemiegojau, mąsčiau kaip ryte reiks važiuot, kokiu keliu, kur posūkį rodyt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 25, 21:49)
Nu aš tai rakto ko gero nė neturiu g.gif tai vargu ar pasikeisčiau, jėgos tiek neturėčiau atsukt.

Man tai MB parupino toki rakta su 70cm.ilgio rankena,uždedi ant varžto, koja treptelni per rankena ir varžtas atsisuka lengvai,sunkiau ratus sunešt i rusi,nes tolokai, tai ridenu per visa kiema,kai gyvenimas priverčia tai viska galima padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai mane irgi verčia, tampaus antri metai į 8 aukštą, kad ir liftu, ale paskui nejaučiu stuburo doh.gif Nes pas mane su ratlankiais abeji, tai blyn aš vos atkeliu vieną doh.gif
Atsakyti