Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Atogrąža @ 2010 04 18, 23:06)
Nieks nebus, teks kraustytis į koki daugiabutį gal kokiam Statybininkų prospekte, ar sausio 15-osios, sako ten nuostabūs kiemai  lotuliukas.gif


Taip taip, Statybininku pr. zinau, ten mano drauge gyvena, tai i kiema pas ja niekad nevaziuosiu, prie Egles Ikiuko aikstelej pasistatau! lotuliukas.gif
Atsakyti
Bordiūrais ir aš kartais pasivažinėju. Nejaučiu aš tos mašinos gabaritų ir niekada nepajusiu, na bet tiek to. Žinau šią savo bėdą, tai kažkaip tvarkausi. O vyras jau seniai neberėkia už tokius bajerius. Tik kas kartą keisdamas ratus, apiburba, kad va suvariau vieną ratlankį, visas nubrozdintas. Bet kad čia ne mano nuopelnas, toks jis jau buvo kai pirkom.
O žiedai tai niekada nekėlė problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 19 balandžio 2010 - 08:44
Ant bordiuru uzvaziuoju labai retai, o ziedai irgi nekelia problemu, paprasciau nei sankryzos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 04 19, 09:20)
...Tik kas kartą keisdamas ratus, apiburba, kad va suvariau vieną ratlankį, visas nubrozdintas...


dabar va irgi prisiminiau variantą, kai tėtis sakė, kad suvariau jam šarnyrus dešinės pusės, nes mat laikaus KET ir važinėju tik pirma juosta per visus šulinius... ale kai pamačiau kaip jis važiuoja per tuos kalniukus ir gulinčius policininkus visus, tai man atšoko fantazija blink.gif biggrin.gif tada ir supratau, ko jam tie šarnyrai ir visa kita susivaro doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 19, 10:32)
dabar va irgi prisiminiau variantą, kai tėtis sakė, kad suvariau jam šarnyrus dešinės pusės, nes mat laikaus KET ir važinėju tik pirma juosta per visus šulinius... ale kai pamačiau kaip jis važiuoja per tuos kalniukus ir gulinčius policininkus visus, tai man atšoko fantazija  blink.gif  biggrin.gif tada ir supratau, ko jam tie šarnyrai ir visa kita susivaro  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Daug yra žmonių, kurie savo kaltę suverčia kitiems. g.gif
Atsakyti
Na šiandien labai graži diena nusimato tai reikia gerai išsiblizgint ir išsisiurbt mašiniuka o tai dar po žiemos ne karto neploviau,tik apava vasarini pakeičiau,teko pačiai keist tai vargau puse dienos,padet nebuvo kam,bet manau kita karta vikriau apsisuksiu showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 04 25, 08:02)
Na šiandien labai graži diena nusimato tai reikia gerai išsiblizgint ir išsisiurbt mašiniuka o tai dar po žiemos ne karto neploviau,tik apava vasarini pakeičiau,teko pačiai keist tai vargau puse dienos,padet nebuvo kam,bet manau kita karta vikriau apsisuksiu showoff.gif


Nu bet tu saunuole thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu tikrai šaunuolė nereali thumbup.gif Siaubas, nežinočiau nė nuo ko pradėti, kaip atsukti ir su kuo atsukti ir kaip užsukti blush-anim-cl.gif Aš vis tikiuos, kad jei kada kur nuleis, tai pro šalį koks džentelmenas važiuos ir pagelbės bis.gif

Aš vidaus dar nevaliau irgi, baisuma visuj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 25, 10:22)
Nu tikrai šaunuolė nereali thumbup.gif Siaubas, nežinočiau nė nuo ko pradėti, kaip atsukti ir su kuo atsukti ir kaip užsukti blush-anim-cl.gif  Aš vis tikiuos, kad jei kada kur nuleis, tai pro šalį koks džentelmenas važiuos ir pagelbės bis.gif

as irgi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 25, 11:22)
Nu tikrai šaunuolė nereali thumbup.gif Siaubas, nežinočiau nė nuo ko pradėti, kaip atsukti ir su kuo atsukti ir kaip užsukti blush-anim-cl.gif  Aš vis tikiuos, kad jei kada kur nuleis, tai pro šalį koks džentelmenas važiuos ir pagelbės bis.gif


As keiciau cia vienais metais,kaimynams atrakcija jauciu buvo,nes atsukimas ir uzsukimas vyko isitverus i stogo bagazine ir abiem kojom ant ratu rakto sokinejant doh.gif Tai dabar as labiau linkus servise 20lt palikti ir sutaupyti laiko ir jegu smile.gif Siaip jei reiketu tai zapaske be vargo pasikeisciau,vienas ratas tai ne keturi ax.gif
Atsakyti
Nu aš tai rakto ko gero nė neturiu g.gif tai vargu ar pasikeisčiau, jėgos tiek neturėčiau atsukt.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 25, 21:49)
Nu aš tai rakto ko gero nė neturiu g.gif tai vargu ar pasikeisčiau, jėgos tiek neturėčiau atsukt.


Mane vienas garazinis kazkada pamoke kaip neturint jegu atsukti-dedi ant varzto rakta (toki kryziaus formos is blizgancio metalo su sutvirtinimu per viduri,sitie geri,neluzta),ant rakto mauni kazkur metro ilgio vamzdi ir suki,jei nesisuka-atsistoji ant jo ir pasokineji smile.gif Pradziai reikia siek tiek atsukti varztus,ir tik po to ant domkrato keltis ir galutinai juos nusukti.
O rakta ir zapaske reiketu tureti,maza kas gali atsitikti kely, jei viska turesi tai ir koks dzentelmenas sustojes manau neatsisakys ir sugebes pagelbeti,priesingu atveju gali tekti trala kviestis,o tai jau kainuoja.
Atsakyti