Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2010 04 18, 19:44)



man tai patinka. vat tiesiog atkreipiu dėmesį kitų, nes kai normaliai tvarkingai vairuoju, tai niekas manęs nepastebi (nu nebent labai gražiai atrodau ir tada žiūri labai arba akį pamerkia) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 18, 19:50)
man tai patinka. vat tiesiog atkreipiu dėmesį kitų, nes kai normaliai tvarkingai vairuoju, tai niekas manęs nepastebi (nu nebent labai gražiai atrodau ir tada žiūri labai arba akį pamerkia)  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as tai ne bardiuru bijau bet ziedu doh.gif Nu kaip tik arteju prie ziedo tai paralyzius man buna verysad.gif kaip iveikt ta baime? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2010 04 18, 21:37)
o as tai ne bardiuru bijau bet ziedu  doh.gif  Nu kaip tik arteju prie ziedo tai paralyzius man buna verysad.gif  kaip iveikt ta baime? doh.gif


As kol mokiausi bijojau, bet kai pradejau vazinetis, ta baime kazkaip isgaravo... ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

esu labai žalia vairuotoja smile.gif , teises turiu apie mėnesį, man jų tiesiog reikia, vairuoti nelabai troškau. Va, ir pasidariau savaitgaline vairuotoja ax.gif - važiuoju tik su vyru šalia, vis dar nejauku gatvėje.
Noriu pasipasakot 4u.gif Tiesiog šiandien taip atsitiko, kad priešais važiuojantis mašiniukas tikriausiai kabino ratu bordiūrą (tiesiojoje), sukilo dulkių debesis, (pažiopsojau į jas doh.gif ), nuskrido rato kalpokas... o tas mašiniukas staigiai sustojo, vairuotojas iššoko to kalpoko ieškoti. Kai jis taip staigiai sustabdė, aš vos vos mestelėjaus į šoną, bet sustojau padoriu atstumu, aišku vyras sakė stabdyk. Apie ką aš čia - kad nežinau ar sustabdžiau savo reakcijos dėka, ar susitvarkyčiau pati su panašia situacija g.gif Nejauku man dėl to unsure.gif
Atsakyti
Visko išmokstama, aš baimės nejaučiu dabar jokios važiuodma, na kartais parkuojant neramu, jei jau lendu labai mažiukan tarpan, bet šiaip, jau ramu važiuoti, nebesiblaškau, kaifuoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juokutis @ 2010 04 18, 21:37)
o as tai ne bardiuru bijau bet ziedu  doh.gif  Nu kaip tik arteju prie ziedo tai paralyzius man buna verysad.gif  kaip iveikt ta baime? doh.gif


ale kaip pagal Jūsų nicką buvo istorija. papasakosiu. žodžiu važinėjau dar kaip Meistrelis su tėčiu pirmą kartą ir važiuojam žiedu. nu ką - reikia, nes namo kitaip negrįšiu, o Klaipėdoj, kaip žinia, žiedų daugiau, nei pas kai kuriuos vairuotojus proto. na ir gavosi man toks netikėtumas, kad vos įvažiavus į tą žiedą mano šono ir pusės mašinos nesuvarė biggrin.gif aš labai pasimečiau ir išsigandau, kad įvažiavau taip netikėtai greit, kad nebesuvokiau, ką reik daryt ir girdėjau tik pyyyyyyp ir tečio šauksmus ir keiksmus... nu šakės pamenu, kiek streso ir baimės buvo. vos neapsiverkiau.
gavau teises, žiedais po to karto išmokau važinėt puikiai biggrin.gif ir vieną kartą (čia pasakojau jau berods tą istoriją) priešais išlindo boba. iš pirmos juostos šoko į žiedo antrą juostą ir važiuoja lėtai, man ant stabdžių dėt reikėjo. nu kaip supykau, kaip susinervinau, boba be lapų, ne blondinė, o elgias kaip koks arklys gatvėj... kaip dėjau ant pypų, kaip keikiaus pati biggrin.gif bet paskui pagalvojau, kad būtent po tokio įvykio išmokau važiuot žiedu. ačiū Die, kad baigėsi abiem atvejais tvarkingais viskas, tik su daug streso. bet patarimas vienas - jei bijot, nes nežinot ar spėsit, ar tvarkingai ten viskas, tai palūkėkit, kol mašinos bus tikrai toli (mano tėčio auksinis patarimas). aš važiuoju žiedu tik antra juosta, nes trečioj man per dideli kosmosai atrodo, kai reiks iššokt (vieną kartą esu važiavus trečia juosta, tai jaučiaus didvyrė), o iš pirmos juostos bijau nepamatyt aiškiai, ar niekas iš tolėliau nesuka į ją ir ar neužkirsiu kelio... taip kad dievinu antrą juostą žiede irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Nu Klaipėdos išvažiuojamasis į autostradą žiedas ir man vasarą šoką įvarė, o putojos visi, o rėkė, o važiuoja visi belekaip, stresą apturėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 04 18, 21:41)
As kol mokiausi bijojau, bet kai pradejau vazinetis, ta baime kazkaip isgaravo... ax.gif

Nu kur neišgarauos, kai mūs Klaipėdoj ant kiekvieno kampo po žiedą lotuliukas.gif . Su žiedų baime tik po kiemą važinėt galėtum lotuliukas.gif

QUOTE(Aga @ 2010 04 18, 22:37)
Nu Klaipėdos išvažiuojamasis į autostradą žiedas ir man vasarą šoką įvarė, o putojos visi, o rėkė, o važiuoja visi belekaip, stresą apturėjau doh.gif

Nu jo... doh.gif , ten dabar, vykstant tokiems grandioziniams remontams, reik džiaugtis, kad dar išvis to žiedo neuždarė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 18 balandžio 2010 - 21:40
QUOTE(Atogrąža @ 2010 04 18, 22:40)
Nu kur neišgarauos, kai mūs Klaipėdoj ant kiekvieno kampo po žiedą  lotuliukas.gif . Su žiedų baime tik po kiemą važinėt galėtum  lotuliukas.gif


Uztat baime yra po musu kiemus vazinetis! doh.gif lotuliukas.gif Niekaip nepriprantu! schmoll.gif Prie darbo aikstele, namuose nuosavas kiemas, prie prekybos centru ir turguose aiksteles... ax.gif Tai kai tenka pas ka nors i kiema ivaziuoti - paranoja prasideda! hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 04 18, 22:40)

Nu jo...  doh.gif , ten dabar, vykstant tokiems grandioziniams remontams, reik džiaugtis, kad dar išvis to žiedo neuždarė  doh.gif


ypač patinka variantas kur važiuojant nuo Klaipėdos Banginio reik sukt žiede į kairę link Palangos. ir ten du tuneliai yra padaryti ir kartais viename staiga atsiranda išdygsta plyta doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif draugas vieną kartą vos nenuvarė į tą plytą, laiku susigriebė ir aš užstaugiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 04 18, 22:43)



prieš akis išdygo žiema, isterikė kaimynė ir jos fainas vyras bei mano principai išlipt iš mašinos vidury kiemo ir šaukt draugui "Eik ir statyk mašiną, aš tikrai nevažiuosiu tokiu keliu kieme" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 04 18, 22:43)
Uztat baime yra po musu kiemus vazinetis! doh.gif  lotuliukas.gif Niekaip nepriprantu! schmoll.gif Prie darbo aikstele, namuose nuosavas kiemas, prie prekybos centru ir turguose aiksteles... ax.gif Tai kai tenka pas ka nors i kiema ivaziuoti - paranoja prasideda! hihihi.gif

Nieks nebus, teks kraustytis į koki daugiabutį gal kokiam Statybininkų prospekte, ar sausio 15-osios, sako ten nuostabūs kiemai lotuliukas.gif

QUOTE(Almost @ 2010 04 18, 22:49)
ypač patinka variantas kur važiuojant nuo Klaipėdos Banginio reik sukt žiede į kairę link Palangos. ir ten du tuneliai yra padaryti ir kartais viename staiga atsiranda išdygsta plyta  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif draugas vieną kartą vos nenuvarė į tą plytą, laiku susigriebė ir aš užstaugiau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Aha, aš taip vienąkart važiuoju ramiai paskui kažkokią sunkiasvorę techniką, taikau į tunelį, kuris dešiniau. Technika irgi ten, aš dar spėju pamąstyt ,,keista, kad ji pro tą tunelį dar pratelpa" ir pamatau, kaip įsispraudžia tunelin ir ten sustoja, nes jau atvažiavo doh.gif doh.gif Aš, kaip durnė, irgi. Už manęs dar pora doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 18 balandžio 2010 - 22:07