Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nežinau, man jau vien tokia sąvoka kaip - naglai, yra nepriimtina. Naglus vairuotojus vadinam araliais. Aš ne aralis schmoll.gif
Ir Kaune vairuojant nepastebėjau, kad neleistų persirikiuot g.gif
Man gal, pripratusiai prie važinėjimo Klaipėdoj, Kaune šiek tiek skiriasi tempas. Kažkaip viskas greičiau atrodo vyksta, labiau nardo mašinos tarp eilių, bet jokių problemų nekilo nei karto.
Va pas mus dabar tai durdomas doh.gif Seniai tiek žmonių nebuvo. Tai ir gatvėmis vaikšto nežiūrėdami ar mašinos važiuoja ar ne. Poilsiautojams visa Palanga lyg ištisa Basanavičiaus gatvė doh.gif Mašinų visur pristatyta tiek, kad matomumas vietomis nulinis. Turi iš kokios gatvelės lysti vos judėdamas ir tiesiog prilipęs prie priekinio stiklo - ir tai dažnai tenka staigiai stabdyt nes žiūrėk jau kas nors parvaro doh.gif
Ant įvažiavimo į mūsų kiemą stovi ženklas draudžiantis eismą. Bet juk niekam neįdomu doh.gif lotuliukas.gif Negana, kad vis tiek važiuoja į kiemą, tai dar ima ir palieka mašiną tiesiai ant įvažiavimo doh.gif
Atsakyti
Vovere 74, užjaučiu dėl žmonių antplūdžio doh.gif Mano viena teta gyvena Biliūno gatvėje, turi jie šlagbaumą, ale kartas nuo karto jis taranuotas būna doh.gif Va, pas mus Vilniuje dabar rojus pradedančiosioms ir šiaip vos ne kurortas gaunasi, oras pašvarėjo,kartkartėmis vis paduoda kokią liūtį, gamtą atgaivina, gaila, kad ežero prie namų nėra, tai teko į Trakus pavairuoti, ale ten pastatyti mašinos jau kaip ir nėra kur, šalikelėse nevalia - geltonos linijos ir ženklai, nori - palik miesto centre doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 07 05, 20:46)
Kažkaip Kaune man nėr buvę, kad neužleistų, o va Vilniuj, prasikeikiau, apvažiavau gal 10 km vien per tai, kad neužleido niekas persirikiuot ir  neberadau paskui kur neapsisukt doh.gif


Cia del to,kad tu nepratus,eismas tikrai labai intensyvus ir visi kazkur skuba.O kiek teko Kaune buti (Siauliuose,Klaipedoj ir aplamai visur kur dar teko buti) tai ten tikrai lengviau vazineti,susidare ispudis kad labai ramus ir pakantus ten vairuotojai,net kai su zenkliuku dar vazinejau ir patirties visai nebuvo kazkokiu ypatingu problemu nepatyriau. Vilniuj irgi problemu del persirikiavimo nera,bet cia reikia prie eismo intensyvumo priprasti,nepratus tikrai nelengva,ypac piko metu,labai is anksto apgalvot viska reikia.
Atsakyti
Žmonių ir mašinų tikrai labai daug per šias keturias išeigines. Ypač užnervino dviratininkai, kurie važiuoja ir net pasižiūri ir visai nesilaiko taisyklių. Šiandien bobulė su dviračiu vos ,,nepalindo'' po mašinos ratais. Išvažiavo iš savo kiemo net galvos nepasukusi ir lekia, gerai, kad spėjau sustabdyti, kai stabdžiai sucypė, tada ,,atsibudo". O tokių dviratinkų, kaip pastebėjau yra daug ypač senyvo amžiaus žmogeliai, aišku tai nereiškia kad visi senyvo amžiaus žmonės taip važiuoja.
Atsakyti
O man šokas prieš kelias dienas nerealus buvo, važiavau jau ties Kryžkalniu užsukus link Kelmės, greitis koks netoli 100. Ten po vieną juostą kelias ir buvo su ištise linija, lenkt negalima ties ta vieta. Ir ką, lekiu, matau mašiną ir priešais autobusiuką ir jį lenkiančią kitą, tiesiai prieš mane doh.gif Aš ant stabdžių, visa laimė suregavau, nes būtų iš priešais taip kalęs, kad šlapia vieta likę būtų iš abiejų.... ***** kaip pikta, kai tokių savižudžių ir žudikų pilni keliai. Ir lenkt negalima, ir dar priešingoj juostoj, ir greitis nesveikas, ir nespėja lenkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 06, 10:08)



Šventojoj šį savaitgalį tai koma irgi... einu sau rami iš parduotuvės šaligatviu tuo plyteliniu namolio, nešuos sau bulves, tik pyst - pakėlus akis matau bemsą į mane važiuojantį. apsižiūriu - nu vis dar einu tuo pačiu šaligatviu doh.gif biggrin.gif biggrin.gif nenorėjo laukt ~20min, kol iš kiemo pavyks išvažiuot, tai taip sugalvojo... biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(denaxa @ 2010 07 06, 11:18)



Klaipėdoj nėr kur labai rikiuotis daug ar sukinėtis, kai trys pagrindinės gatvės tėra biggrin.gif biggrin.gif apskritai Klaipėdoj vairavimas (kiek teko susidurt su Kauno vairavimu, apie Vilnių jau nebekalbu) yra tikrai labai patogus ir keliai labai patogiai išdėstyti... apie vairuotojus atskira tema:D
Atsakyti
O man Klaipėda tamsus miškas, kitą mėn nusimato vėl ten nukeliaut, jau dabar nebežinau nieko kaip reiks rast lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 07 06, 20:12)
O man Klaipėda tamsus miškas, kitą mėn nusimato vėl ten nukeliaut, jau dabar nebežinau nieko kaip reiks rast lotuliukas.gif


O man Klaipedoj lafa! biggrin.gif Trys pagrindines gatves, einancios isilgai miesto ir viskas! cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2010 07 06, 19:56)
O man šokas prieš kelias dienas nerealus buvo, važiavau jau ties Kryžkalniu užsukus link Kelmės, greitis koks netoli 100. Ten po vieną juostą kelias ir buvo su ištise linija, lenkt negalima ties ta vieta. Ir ką, lekiu, matau mašiną ir priešais autobusiuką ir jį lenkiančią kitą, tiesiai prieš mane doh.gif Aš ant stabdžių, visa laimė suregavau, nes būtų iš priešais taip kalęs, kad šlapia vieta likę būtų iš abiejų.... ***** kaip pikta, kai tokių savižudžių ir žudikų pilni keliai. Ir lenkt negalima, ir dar priešingoj juostoj, ir greitis nesveikas, ir nespėja lenkt doh.gif


Vat tokiu mums irgi ne karta teko sutikti, kai atostogu metu teko toleliau pavaziuoti is Klaipedoj, tai vyras irgi sakydavo, kad toki sustabdyt ir kaiusus nuraut, jei nemoka vaziuoti ir lenda neapskaiciaves atstumo! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 07 06, 20:12)
O man Klaipėda tamsus miškas, kitą mėn nusimato vėl ten nukeliaut, jau dabar nebežinau nieko kaip reiks rast lotuliukas.gif

Man Klaipedoj irgi ne kas doh.gif Kiek tenka buti,tiek pasiklystam,kas pora sankryzu vis stojam kelio klausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miurdock @ 2010 07 15, 11:56)
geros naujienos smile.gif



mastau.gif ale teises išsilaikiau prieš pusantrų metų, tai tada jau mokiaus su tėčiu vairuot, o čia tik dabar paskelbė g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 07 15, 12:02)
mastau.gif ale teises išsilaikiau prieš pusantrų metų, tai tada jau mokiaus su tėčiu vairuot, o čia tik dabar paskelbė  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

aš preiš metus su tėčiu mokiausi biggrin.gif
praeitais metais ši taisykle galiojo,2009 metų ket įrašyta unsure.gif
Atsakyti
Dabar jau ofiacialiai galiu jungtis i jusu buri ir isdidziai ( biggrin.gif ) klijuotis lapa ant masinos subines, nes vakar islaikiau egza yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Laimes kelnes pilnos, neber net kur detis biggrin.gif
Atsakyti