Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(wikne @ 2010 07 03, 14:28)
Na ka, siandien iskilmingai savo zaliuosius klevo lapukus perdaviau  broliui  biggrin.gif 
Sveikinimai 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
wikne, sveikinu 4u.gif 4u.gif
valio, kai keisiu teises, tai bus jau 3 kartas, kuomet supilsiu regitrai nelemtus 49lt doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 07 02, 23:30)
Tokiu kurie maskatuoja rankom tai daugybe doh.gif maciau, kaip mokomajam sededamas bernas maskatavos biggrin.gif Dar kai atkreipi demesi, tai visi prie vairo keikias nesvietiskai...Man tai kazkaip neiseina biggrin.gif  saltai i viska ziuriu, panasiai kaip voverei74 drauge sake: ramiai, tegu kiti nors ir pazaliuoja, o man vienodai tongue.gif

Iki asarų žvengas ima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2010 07 03, 16:55)
Sveikinimai 4u.gif biggrin.gif



QUOTE(Almost @ 2010 07 03, 17:51)
wikne, sveikinu  4u.gif  4u.gif
valio, kai keisiu teises, tai bus jau 3 kartas, kuomet supilsiu regitrai nelemtus 49lt  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
Wikne, sveikinimai tapus oficialia vairuotoja ( ta prasme be klevuko biggrin.gif ) 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 04, 02:03)
Wikne, sveikinimai tapus oficialia vairuotoja ( ta prasme be klevuko biggrin.gif ) 4u.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

dekui smile.gif bus keista dabar vairuoti be klevuko, taip prie jo pripratau smile.gif
Atsakyti
Po 6 dienų apturėsiu savarankišką kelionę į sostinę .... Per centrą nevažiuosiu, tik ten truputį Ukmergės gatve... Šiaip važiuoti nebijau, nors ir pirmas kartas, tik va tie persirikiavimai.. Neįsivaizduoju, ką daryti, jei visos juostos užimtos.. Kaip lyst.. Ir šiaip.. Gal patarimų kokių?.. smile.gif
Atsakyti
na aš išmokau jau naglai užlįsti blush2.gif Kaune nelabai kas užleidžia,o kai aš užleidžiu,tai net pasimeta, bet dabar jeigu matau,kad persirikiuoti nepavyks,tiesiog užlendu,ne taip,kad būtų avarija, bet mašinai už manęs reikia pristabdyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 07 04, 19:19)
na aš išmokau jau naglai užlįsti  blush2.gif Kaune nelabai kas užleidžia,o kai aš užleidžiu,tai net pasimeta, bet dabar jeigu matau,kad persirikiuoti nepavyks,tiesiog užlendu,ne taip,kad būtų avarija, bet mašinai už manęs reikia pristabdyti  blush2.gif

na nezinau, is kur toks kvailas isitikinimas, kad Kaune neuzleidzia. Taip, svetimas nepazistamas miestas ir del to orientuotis kiek sunkiau( dar nervina, kad daug kur i kaire sukti negalima). Bet su persirikiavimu ar manevravimu tikrai jokiu problemu nekyla.

p.s. ziurek, kad kas po to neaplenktu ir pacios stabdziu ismeginti nepriverstu. nervina tokie - isivaizduoja, kad kiti kelyje jiems tarnauti turi. Kodel taip sunku rodant posuki vaziuoti ir laukti, kol susidarys normalus tarpas ( ar kas praleis priletindamas greiti). Jeigu jau taip neuztikrintai jautiesi del persirikiavimo - daznumoje tam manevra galima atlinkti is anksciau, o ne likus 3 metrams iki posukio uzkisineti kitiems, nes kitaip nespesi.
Atsakyti
Na aš tik Kaune ir važinėju,jokiame kitame didesniame mieste neteko.
Nemanyk,kad privažiavus, net nestojus pradedu lėkti į mašinų eilę,kad užleistų blink.gif žinoma, laukiu, bet visą dieną gi nelauksi.
Dar kai važinėjau su M raide, pamenu išsukinėjau nuo Birštono gatvės į Gertrūdos,kad galėčiau savanoriais pakilti, įsukau į dešine juosta,o sukti galima iš kairė,tai taip iki šviesoforo nesugebėjau persirikiuoti, nes buvo labai daug mašinų , o apie kitiems įleidimą net minties nebuvo. taip teko važiuoti ratu .. va tokiais atvejais labai nervina.
bet džiugu, kad per spūstis nelabai man tenka važiuoti,tai nebūna daug mašinų ir labai lengvai visus manevrus galima atlikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 07 04, 19:19)
na aš išmokau jau naglai užlįsti  blush2.gif Kaune nelabai kas užleidžia,o kai aš užleidžiu,tai net pasimeta, bet dabar jeigu matau,kad persirikiuoti nepavyks,tiesiog užlendu,ne taip,kad būtų avarija, bet mašinai už manęs reikia pristabdyti  blush2.gif

Taip daryti jokiu budu negalima schmoll.gif ,pagrindine taisykle gatveje-nesutrukdyk kitam,reiskia rikiuotis reikia taip,kad kitam stabdyti nereiketu,jis gali ir nesugebeti to padaryti (pvz.,jei tai sunkiasvore)-tada avarija garantuota.Niekad naglai nelendu jei matau kad neuzleis,kazkaip ir neprireikia,paprastai vaziuojant tokiu greiciu kaip visi tikrai atsiranda tarpelis persirikiuoti,tik reikia atidziai stebeti kelia per veidrodzius ir neziopsoti progai atsiradus.
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 07 04, 19:19)
na aš išmokau jau naglai užlįsti  blush2.gif Kaune nelabai kas užleidžia,o kai aš užleidžiu,tai net pasimeta, bet dabar jeigu matau,kad persirikiuoti nepavyks,tiesiog užlendu,ne taip,kad būtų avarija, bet mašinai už manęs reikia pristabdyti  blush2.gif

Kažkaip Kaune man nėr buvę, kad neužleistų, o va Vilniuj, prasikeikiau, apvažiavau gal 10 km vien per tai, kad neužleido niekas persirikiuot ir neberadau paskui kur neapsisukt doh.gif
Atsakyti