Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Sveikos, vairuotojos 4u.gif
Priimkit ir mane į savo ratelį ax.gif
Nors teises išsilaikiau gegužės pradžioje, bet va tik dabar turiu mašiniuką ir galiu savarankiškai važinėtis, nors kažkaip tuo noru kol kas neperdaugiausia trykštu, be to atostogos, į darbą visą vasarą nereikia blush2.gif O labiausiai mane pristabdo mašinos parkavimas, tiesiog bijau, kad nerasiu, kur pastatyti jos doh.gif Vat ir šiandien, reikėjo dukrą vežt į Krokuvos gatvę(už Kalvarijų turgaus) pas okulistę, tai namuose dar sėdėdama ir pusryčiaudama bandžiau įsivaizduoti, kaip aš ten ieškau tos vietos ir ratus vis suku doh.gif Tpfu, nervas paėmė ir visgi autiku išvažiavom doh.gif Štai kokia bailė esu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2010 07 02, 13:11)
Sveikos, vairuotojos 4u.gif
Priimkit ir mane į savo ratelį ax.gif
Nors teises išsilaikiau gegužės pradžioje, bet va tik dabar turiu mašiniuką ir galiu savarankiškai važinėtis, nors kažkaip tuo noru kol kas neperdaugiausia trykštu, be to atostogos, į darbą visą vasarą nereikia  blush2.gif O labiausiai mane pristabdo mašinos parkavimas, tiesiog bijau, kad nerasiu, kur pastatyti jos doh.gif  Vat ir šiandien, reikėjo dukrą vežt į Krokuvos gatvę(už Kalvarijų turgaus) pas okulistę, tai namuose dar sėdėdama ir pusryčiaudama bandžiau įsivaizduoti, kaip aš ten ieškau tos vietos ir ratus vis suku doh.gif  Tpfu, nervas paėmė ir visgi autiku išvažiavom doh.gif  Štai kokia bailė esu unsure.gif


Labai tave suprantu. Man su parkavimusi tragedijos.. Nors statau mašiną ir priekiu, sugebu kartais per dvi vietas pasistatyt.. smile.gif o kai išvažinėju iš aikštelės, tai net spūstis susidaro, nes visi laukia, kol išvažiuosiu.. biggrin.gif šiandien vėl, įstrižas parkavimas, tiesiai pasistačiau.. Niu nepasistojo man ta mašina įstrižai blush2.gif

Mokytis man dar ir mokytis...

p.s. Va toks va mano mašiniukas: foto

Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2010 07 02, 13:11)
Sveikos, vairuotojos 4u.gif
Priimkit ir mane į savo ratelį ax.gif
Nors teises išsilaikiau gegužės pradžioje, bet va tik dabar turiu mašiniuką ir galiu savarankiškai važinėtis, nors kažkaip tuo noru kol kas neperdaugiausia trykštu, be to atostogos, į darbą visą vasarą nereikia  blush2.gif O labiausiai mane pristabdo mašinos parkavimas, tiesiog bijau, kad nerasiu, kur pastatyti jos doh.gif  Vat ir šiandien, reikėjo dukrą vežt į Krokuvos gatvę(už Kalvarijų turgaus) pas okulistę, tai namuose dar sėdėdama ir pusryčiaudama bandžiau įsivaizduoti, kaip aš ten ieškau tos vietos ir ratus vis suku doh.gif  Tpfu, nervas paėmė ir visgi autiku išvažiavom doh.gif  Štai kokia bailė esu unsure.gif

Sveika, priimam į savo būrį smile.gif
Atsakyti
Ui, atsimenu kaip aš pergyvendavau dėl parkavimosi blush2.gif Stresas didžiausias būdavo. Ypač kai jau eilė susidarydavo pypsinčių nervuotų, kad kamštį sudarau doh.gif tada dar labiau nesisekdavo iš tų nervų. O draugė viena tokia pakalus sako - o ko tu čia pariniesi? Teu sau pypsi jei nervai nelaiko, o tu neskubėdama, mintyse sau pasišvilpaudama, ramiai, kad iš šimtą kart pasitaisydama parkuokis. Žinokit kažkaip paveikė. Juk ***** nei vienas su vairu rankose negimė. kiti jau en metų vairuojantys didesnių nesąmonių pridirba. Va kai pradėjau į parkavimasi žiūrėt ramiai, šaltais nervais - pradėjo sektis. Mano vyras taip mašinos nepastato kaip aš biggrin.gif Rimtai cool.gif
Atsakyti
Sveikutės. smile.gif
Aš žiūriu į savo liniuotę ir vis dar negaliu patikėti, kad turiu taip išsvajotą mašiną. biggrin.gif
QUOTE(Aga @ 2010 07 01, 22:37)
Nu be praktikos niekad neišmoksi, manau pradžia visom sunkim, aš irgi tų situacijų sukėlus buvau ne vieną..
drinks_cheers.gif
QUOTE(Kaktusė @ 2010 07 02, 10:40)
Dar pora tokių kartelių ir bijosiu už vairo sėsti sad.gif
Teisingai mergaitės sako - neįmanoma išmokti vairuoti nevažinėjant. Tad belieka tik palinkėti sėkmės, kantrybės, drąsos, pakančių vairuotojų aplink ir t.t. Pati sau to irgi palinkėčiau. biggrin.gif
QUOTE(Freedom @ 2010 07 02, 11:26)
po to reikės mokytis saugotis nuo kitų naujų vairuotojų  biggrin.gif
Tai jau tikrai. lotuliukas.gif
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 07 02, 12:09)
Aš tai net sukūlus mašiną buvau, taip kad tau dar toli iki mano žygdarbių ax.gif
Oho. Nebijojai vėl prie vairo sėst?
QUOTE(Baltupyte @ 2010 07 02, 12:11)
Sveikos, vairuotojos 4u.gif
Priimkit ir mane į savo ratelį ax.gif
Labas. Junkis. 4u.gif
QUOTE(vovere74 @ 2010 07 02, 15:20)
O draugė viena tokia pakalus sako - o ko tu čia pariniesi? Teu sau pypsi jei nervai nelaiko, o tu neskubėdama, mintyse sau pasišvilpaudama, ramiai, kad iš šimtą kart pasitaisydama parkuokis.
Teisingai tavo draugė pasakė. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2010 07 02, 17:23)
Oho. Nebijojai vėl prie vairo sėst?


Bijojau, ir dar kaip unsure.gif Vis vaidenos, kad kam į rūrą įlėksiu doh.gif . Reikėdavo kur važiuoti, tai net rankos virpėdavo į mašiną įsėdus. Nors nieko daug ten nebuvau pridirbus, tik buferį įskėliau. Bet grynai per žioplumą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 07 02, 17:33)
Bijojau, ir dar kaip unsure.gif Vis vaidenos, kad kam į rūrą įlėksiu doh.gif . Reikėdavo kur važiuoti, tai net rankos virpėdavo į mašiną įsėdus. Nors nieko daug ten nebuvau pridirbus, tik buferį įskėliau. Bet grynai per žioplumą doh.gif
Šaunuolė, kad nenuleidai rankų. thumbup.gif
Atsakyti
Realiai tai man pradžioj parkavimas būdavo tragedija, statydavau belekur toli, kad tik vietos būtų. Arba važiuodavau belekiek ratų maxėj, kol koks platesnis tarpas atsirasdavo, o kas man, kiek noriu tiek važiuoju ratų, kam man ta baimė, jei atrodo neįvažiuosiu, tai ieškau kol atsiras, kur įvažiuosiu. Ir mažiau imkit į galvas tuos pypsinimus ir t.t. Palauks ir nenumirs, išmokt reikia visiems, nesinervuokit ir nekreipkit dėmesio, o jei labai skuba, tegul skrenda hihihi.gif
Atsakyti
nosim tai kažkaip parkuotis išmokau,bet atbula tarp mašinų,dar nei karto nestačiau biggrin.gif jeigu šone tik viena mašina,o kitoje pusėje laisva vieta,dar nieko, bet jeigu dvi,kažkaip bijau rizikuoti, nors kieme visada tik atbula statau, bet dar nepasitikiu savo jėgomis, tačiau visada statau lygiai biggrin.gif jeigu kreiva - taisomės, kažkaip man labai nepatinka,kad kiti pasistatę žiauriai ir pati nenoriu taip statyti .
Kitas dalykas kurio išmokau - pakantumas kitiems smile.gif pati žinau kiek streso kelia,kai pypsina,vos ne kumščiai grūmoja, tad dabar jeigu priešais kažkam nesiseka parkuotis ar kur įsukti,kantriai palaukiu , keista , kad to neišmoko seni vairuotojai, kurie dažnai jaučiasi jau gimę su teisėmis..
Atsakyti
Vat būtent!
Man tik nepatinka kai vairuotojas pats pažeidžia taisykles, ir dar tau mosikuoja rankom. doh.gif Kad ir va buvo toks atvejis: dvis juostos. Iš pirmos galima sukti tik į dešinę, iš antros į dešinę arba į kairę. Aš važiavau antra juosta į dešinę, pasukau - žiūriu kad ir ji vos ne man į šoną (norėjo užlįsti į mano juostą). Spėjo sustoti ir dar mosikuotis pradėjo. O ten gi ženklas stovi ir ant kelio pažymėtos važiavimo kryptys. Va tada tai labai pikta buvo. cool.gif
Atsakyti
Tokiu kurie maskatuoja rankom tai daugybe doh.gif maciau, kaip mokomajam sededamas bernas maskatavos biggrin.gif Dar kai atkreipi demesi, tai visi prie vairo keikias nesvietiskai...Man tai kazkaip neiseina biggrin.gif saltai i viska ziuriu, panasiai kaip voverei74 drauge sake: ramiai, tegu kiti nors ir pazaliuoja, o man vienodai tongue.gif
Atsakyti
Na ka, siandien iskilmingai savo zaliuosius klevo lapukus perdaviau broliui biggrin.gif atrodo dabar tureciau sesti uz vairo ir pradeti vaziuoti nebe kaip pradedancioji (pagal statusa) bet kad tokia proga dar ir vairuotojo pazymejimo galiojimas baigesi biggrin.gif

buvau nuvaziavusi i regitra keistis vairuotojo pazymejimo tai tvarka ta pati, nauja padaro per mazdaug tris darbo dienas, kaina nepasikeitusi 49lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikne: 03 liepos 2010 - 14:29