Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Amiletta @ 2010 07 01, 19:41)
Nebeišgąsdinsit. biggrin.gif

O kur galima nusipirkti klevo lapukus? g.gif


O tu drąsi bigsmile.gif

Praktiškai bet kur jų yra smile.gif Maximoj, degalinėse, senukuose ir tt ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 07 01, 19:52)
O tu drąsi bigsmile.gif
-----------------------
Praktiškai bet kur jų yra smile.gif Maximoj, degalinėse, senukuose ir tt ir pan smile.gif
biggrin.gif
-----------------------
Kažkaip maximoj nemačiau. Reiks paieškot. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2010 07 01, 20:05)
Kažkaip maximoj nemačiau. Reiks paieškot. Ačiū. 4u.gif

sveika 4u.gif
klevukų, rodos, spaudos kioskuose būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2010 07 01, 20:21)
Sveikutės. 4u.gif

Noriu jungtis į jūsų gretas. smile.gif Dabar yra lygiai 5 metai kai turiu teises, todėl ta proga pasidovanojau sau mašiniuką. Kadangi paskutinį kartą vairavau Regitroje per egzaminą, tai tikrai esu pradedančioji vairuotoja. smile.gif

Tikiuosi bendrausim. 4u.gif

Sveikinu įsijungus į mūsų būrį 4u.gif
Atsakyti
O aš va šiandien pirmąją dieną su mašina teisėtai važinėjau.. Ir jau grįžau namo su ašarom smile.gif tokia vėpla... Kone dvi avarines situacijas sukėliau. Ir taip liūdna, juk jos iš tiesų galėjo blogiau baigtis... Jau pradėjau galvot, kad nereikia man tų teisių išvis, jei važiuot nemoku..
Atsakyti
Nu be praktikos niekad neišmoksi, manau pradžia visom sunkim, aš irgi tų situacijų sukėlus buvau ne vieną..
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2010 07 01, 23:23)
O aš va šiandien pirmąją dieną su mašina teisėtai važinėjau.. Ir jau grįžau namo su ašarom smile.gif tokia vėpla... Kone dvi avarines situacijas sukėliau. Ir taip liūdna, juk jos iš tiesų galėjo blogiau baigtis... Jau pradėjau galvot, kad nereikia man tų teisių išvis, jei važiuot nemoku..

Papasakok ką taip blogai padarei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pole @ 2010 07 02, 09:48)
Papasakok ką taip blogai padarei? mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif - papasakok, gal kažkaip kartu analizuojant klaidas išeis bent teoriškai pasimokyti.
doh.gif šiandien pvz. užgesau įsukant į kiemuką darbo- išpūtus akis galvoju, na čia kas dabar, žvilgt į bėgius gi su 3 bandžiau frusty.gif hihihi.gif
Ir gėda, ir juokas ima, bet kitą kart jau prisiminsiu kad pasimažint bėgį ( iki to laiko kažkaip nepamiršdavau) hihihi.gif
Ir dar man baisiausia kai reikia į/iš magistralę įsukinėt - ne visose vietose, bet pvz yra tokia vieta "stebuklinga" iš savanorių link karmėlavos važiuojant , nuo tilto kai nusileidi ir ten vieni nuo savanorių važiuoja ir rikiuojasi kilti ant viaduko bijau.gif
blush2.gif vat tokie mano mėnesio vairuotojos patyrimai hihihi.gif
Atsakyti
Įvažiavusi į didelę savo miesto sankryžą užgesau, ir svarbiausia, kad net nepastebėjau, žiūriu, kad vairas nebesisuka, ir vos neatsitrenkiau į visai kitoj juostoj stovėjusią mašiną... Automobilis savaime riedėjo užgesęs... Ten buvo sekundžių reikalas, bet dar keletą sekundžių būčiau pavažiavus ir būčiau atsitrenkus... O kitą kartą tai paprastoj gatvytėj iš šalutinio išvažiavau ir nepamačiau kad pagrindiniu važiuoja automobilis... Neįsivaizduoju, kaip galėjau nepamatyt, iš tos pusės saulė švietė, bet vistiek, čia jau tik žioplumo reikalas.. Dar pora tokių kartelių ir bijosiu už vairo sėsti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusė: 02 liepos 2010 - 10:43
Kaktusė,nėra ko bijoti, svarbiausia,kad viskas gerai baigėsi smile.gif žinok ne po vieną ir ne po dvi panašias situacijas esam sukėle, nors ir ne pirmą kartą važiuojam, na apipysina,pabumba,pagalvoji,kad durna esi ir tiek,toliau važiuoji, va aš šiandien veidrodėlį į tvorą užkabinau biggrin.gif gerai kad ten nusisuka jis,tai sustojau,pasitaisiau,toliau važiuojam biggrin.gif tad tirkai nebijok,kantrybės ir išmoksi mirksiukas.gif po to reikės mokytis saugotis nuo kitų naujų vairuotojų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freedom: 02 liepos 2010 - 11:26
QUOTE(Freedom @ 2010 07 02, 12:26)
Kaktusė,nėra ko bijoti, svarbiausia,kad viskas gerai baigėsi  smile.gif  žinok ne po vieną ir ne po dvi panašias situacijas esam sukėle, nors ir ne pirmą kartą važiuojam, na apipysina,pabumba,pagalvoji,kad durna esi ir tiek,toliau važiuoji, va aš šiandien veidrodėlį į tvorą užkabinau  biggrin.gif gerai kad ten nusisuka jis,tai sustojau,pasitaisiau,toliau važiuojam  biggrin.gif  tad tirkai nebijok,kantrybės ir išmoksi  mirksiukas.gif po to reikės mokytis saugotis nuo kitų naujų vairuotojų  biggrin.gif


Ačiū 4u.gif kažkaip geriau iškart pasijutau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2010 07 02, 12:03)
Ačiū  4u.gif  kažkaip geriau iškart pasijutau.. smile.gif


Ateinu paguost ax.gif
Aš tai net sukūlus mašiną buvau, taip kad tau dar toli iki mano žygdarbių ax.gif
Atsakyti