Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nu kai mainų belekiek, tai ne visad yra kada atsisukt, šiaip atsisuku ir aš...
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 30, 21:48)
...o vyras sake ne per kur nemate! schmoll.gif

Baisoka unsure.gif . Jei tenka žiūrėt per petį, kad matytųsi, reiška, blogai sureguliuoti veidrodėliai.
Mūsų mašinose nėra jokios aklosios zonos ir niekada per petį nesidairau. Tiesiog nereikia norėti, kad veidrodyje matytųsi vaizdas gatvė iki pat horizonto. Svarbiau tai- kas yra čia pat, prie šono smile.gif
Atsakyti
Na ir nuo veidrodėlių dydžio priklauso, ir tai įsitikinau pati. Kai dideli veidrodėliai, viskas tvarkoj, o su mažais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 06 30, 23:22)
Baisoka  unsure.gif . Jei tenka žiūrėt per petį, kad matytųsi, reiška, blogai sureguliuoti veidrodėliai.
Mūsų mašinose nėra jokios aklosios zonos ir niekada per petį nesidairau. Tiesiog nereikia norėti, kad veidrodyje matytųsi vaizdas gatvė iki pat horizonto. Svarbiau tai-  kas yra čia pat, prie šono  smile.gif


O man nesunku galva sukti, jau pripratus kazkaip esu... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2010 06 30, 23:26)
Na ir nuo veidrodėlių dydžio priklauso, ir tai įsitikinau pati. Kai dideli veidrodėliai, viskas tvarkoj, o su mažais doh.gif


Pas mane soniniai nedideli, tokie sportiniai yra, tai sunku pirprasti is po senos masinos! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 30, 23:28)
O man nesunku galva sukti, jau pripratus kazkaip esu... rolleyes.gif
Papildyta:
Pas mane soniniai nedideli, tokie sportiniai yra, tai sunku pirprasti is po senos masinos! unsure.gif

o man tai nepatinka sukiotis unsure.gif

Mano veidrodžiai irgi maži. Net labai maži, tikrai norėčiau didesnių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 30 birželio 2010 - 22:30
QUOTE(Aga @ 2010 06 30, 21:20)
Aš šiandien per Marytės plauką čiut neperisirikiavau į kitą mašiną doh.gif Blyn nė per šoninį, nė per galinį veidrodėlį visiškai nesimatė, rikiavaus ir girdžiu pyyyyyyyp, tai blyn staigiai atgal doh.gif

man irgi taip kartą buvo,galvojau,kad širdis į kulnus nukris biggrin.gif yra ta akloji zona, pamenu,net mokykloje apie ją mokė, bet dabar jau išmokau, kad pažiūrėti ar nieko nėra per veidrodėlius,įjungti posūkį ir vėl atidžiai pažiūrėti, nors šiaip aš visą laiką seku kas už manęs vyksta,tai retai kokia netikėtai mašina pasirodo
Atsakyti
Sveikutės. 4u.gif

Noriu jungtis į jūsų gretas. smile.gif Dabar yra lygiai 5 metai kai turiu teises, todėl ta proga pasidovanojau sau mašiniuką. Kadangi paskutinį kartą vairavau Regitroje per egzaminą, tai tikrai esu pradedančioji vairuotoja. smile.gif

Tikiuosi bendrausim. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 01 liepos 2010 - 19:22
QUOTE(Amiletta @ 2010 07 01, 19:21)
Sveikutės. 4u.gif

Draugausim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 07 01, 19:29)
Draugausim biggrin.gif
Aga. biggrin.gif Tikiuosi nenusibosiu su savo kvailais klausimais. laugh.gif
Atsakyti
Žinok tų kvailų klausimų dar kils daug metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2010 07 01, 19:34)
Aga. biggrin.gif Tikiuosi nenusibosiu su savo kvailais klausimais. laugh.gif


Nebijok biggrin.gif Mes dažniausiai taikios irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 07 01, 19:36)
Žinok tų kvailų klausimų dar kils daug metų smile.gif
Nu nors bus kieno paklausti. biggrin.gif
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 07 01, 19:37)
Nebijok biggrin.gif Mes dažniausiai taikios irnesakyk.gif
Porą sykių buvau užsukus apsidairyti ir pažiūrėti su kuo teks garbė bendrauti. ax.gif Nebeišgąsdinsit. biggrin.gif

O kur galima nusipirkti klevo lapukus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 01 liepos 2010 - 19:44